jvm

SIKIA

749 poruka u ovoj temi

Draga Sladjo,

Hvala za detaljne informacije, i mi trazimo miran odmor, tako da mi se bas dopada sto smo izolovani od magistrale. Zvuci obecavajuce. 

Srdacan pozdrav,

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi forumasi,

priblizava se moj prvi put na sjajnu Sitoniju koju jedva cekam da dozivim uzivo nakon ovoliko iscitanih prelepih utisaka...

hvala svima jer ste mnogo pomogli za odabir mesta i putokaza za obilaske :)

obzirom da se izbor suzio na par smestaja molim vas za pomoc ako je neko bio.

putujem sa bebom detetom od 3god i imam ponudu za

villu karavitzi

phillipos apartmani lux

marias house

najvaznija od svega mi je plaza i ulaz u nju, hlad i dvoriste gde mogu da se sklonim po najvecim vrucinama.

ukoliko imate jos nesto da dodate voljna sam da cujem

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna da li su  kod Katie obezbedjeni peskiri I na koliko se menjaju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Peškire dobijaš ,a na koliko ne znam tačno...davno beše 2012-a....ali mislim da se dobijaju na par dana...a ako tražiš mislim da ćeš dobiti i van dogovorenog vremena....kao i posteljinu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo Sikijci:rolleyes:...nova sam na forumu, pa da vas pozdravim...uplacena Sikija od 04 avgusta 14 noci....mi smo prosle godine bili u Kalamitsiju, bilo nam je extra, uopste taj deo Sitonije je super za bazu...moze preporuka nekih restorana, kakva je ta picerija blizu kampa ima li neki fast food giros itd...Sitoniju obisli ali u Sikiji nismo nikad bili pa bi nam te informacije znacile

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sikia je malo mesto i ako ste tamo našli smeštaj bez prevoza može da bude dosadno. Par restorana (verovatno dobrih jer je uvek bila gužva ) i par kafića i to je to. Giros nisam video. Na glavnom putu ima pekara sa poslastičarnicom i odlična je. Sama plaža je ogromna i nije gužva. Za čitanje knjiga, idealna. Voda je topla. Okolne plaže su fenomenalne i vredi ih obići. Sarti je na 7 km i brzo se stiže kolima. Za mene je bolja opcija Sikia nego novi Sarti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima,

svideo nam se  Sikia Blue Rooms. Da li je neko mozda bio tamo? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sikijci nema vas nigde....mi smo rezervisali Mellisi studios, to je onaj deo deo skroz juzno, otprilike kada se krene ka restoranu 5 steps in the sand, ako me kapirate tj. vidim na mapi da je blizu smestaja Sikia Blue Rooms....pa me interesuje kakva je plaza u tom delu...mi smo kolima ali smo sa dvoje dece, planiramo do tih manjih plazica u okolini ali da li je u tom delu sikijska plaza bas krs, ne bismo da palimo kola svakodnevno ako bas ne moramo...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po kojoj ceni je Meliisi i u kom periodu, ako nije tajna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine idemo ponovo kod Katie, kraj jula - početak avgusta, 11 noći, već treći put kod nje a četvrti u taj kraj. Šta više reći? :D 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko može da mi da mail od Katie? Nikako da mi odgovori na upit koji sam poslala...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ide u Sikiu ove sezone?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam u Sikiji od 12.07.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26212
    Ukupno tema
    874184
    Ukupno poruka