jvm

SIKIA

743 poruke u ovoj temi

Sikia je idealno mesto za kampovanje,mada ima i apartmana,kampovi su najblizi plazi.Treba razlikovati grad Sikia od plaze Sikia.Grad je na oko 2 km od mora,na kopnu,ima sve sto ima i svaki drugi grad u Grckoj,ukljucujuci i Kerfor expres,a na plazi se nalazi veliki broj kampova i manje apartmana.More je plitko na levoj i desnoj strani plaze i tu je veoma pogodno za decu,a guzve nema jer je plaza ogromna,pa ima visak kapaciteta.Okolo su manje plaze koje su zaklonjene,kada su talasi,to je savrseno za decu.Ko zeli da proseta,uvece,najbolje je da ode u Sarti, oko 5km,a za boravak u mestu,potreban je auto,jer su i kasapnica i poslasticarnica na glavnom putu,od plaze udaljeni vise od kilometra,pa nije zgodno pesaciti,posebno sto nema trotoara.Inace u moru nije tako strmo i duboko kao u starom Sartiju,pa ide dublji deo,nakon koga opet pocinje plicak.Ja sam boravio u kampu Melissi,i pisao o tome u temi o kampovanju,koga zanima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"mila084"

Sada sam se razocarala jer sam ja shvatila da je plaza bas za decu i da ima dosta plicaka.Da li u tom delu koji je blizu plaze ima prodavnica, neki parkic ...?

Pa jeste ako ce se deca igrati u pesku a ne u vodi :),meni licno nije za decu ali naravno ima dece da se kupaju ali jako blizu ima 3 plaze koje su fenomenalne za decu pa ako idete svojim autom najmanji je problem otici do njih,hm pa radnji ima u delu pored plaze gde su kampovi i na glavnoj magistrali ima veci marketa,a blizu je i sarti,nema parkova za decu jer nije urbana sredina u sartiju je dosta zivlje al iskreno meni je idealnobiti ovde sa smestajem jer je dosta mirnije i prijatnije a kad pozelite buku i guzvu provozate se do sartija :)...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^^

A koji je to vaš smeštaj, da li je dovoljno osvetljeno, kako ste ga našli, koliko ga plaćate, kakav je smeštaj, ima li prodavnica u blizini, restorana, da li je bučno i slično.

Verujem da su to pitanja koja sve interesuju.

Mi smo u hoteli katia i fenomenalno je,ambijent je predivan a za decu pravi raj,okolina bas i nije razvijena pa i ne setamo uvece jer i nema gde osim u delu pored plaze,blizu je sarti pa kad pozelimo malo buke i guzve mi skoknemo do sartija,inace jako je blizu plaze 300-400 m ,mi smo naleteli na neku akciju tako da placamo 20 evra po danu-2 osobe i mala beba,ima radnji pored plaze i na magistrali,ima i restorana u neposrednoj blizini ali ipak treba auto ako idete sa decom,ovde je jako mirno i ako hocete bas da odmorite pravo mesto za vas...ako hocete da vidite slike hotela imate na sajtu grcka.info
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kolike su sobe u Katiji? jel ima četvorokrevetnih? jel svaka soba košta isto?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kolike su sobe u Katiji? jel ima četvorokrevetnih? jel svaka soba košta isto?

Neznam da li su svi apartmani iste velicine,mislim da jesu ali ipak...mi smo imali jedan redovan samac koji ima u fioci dusek pa moze da se koristi kao lezaj i jos jedan prosireni krevet-otprilike 120 cm,tako da bi realno moglo da spava dvoje odraslih i dvoje dece mada je malo skuceno za 4 osobe...
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sykia plaža...

sikiplaza_zps91aca309.jpg

Fotka je napravljena sa desnog/južnog kraja plaže, tačnije sa puta koji ide prema Klimataria plaži. Kraj juna 2011. Prošao sam pored nje jedno desetak puta i uvek je bilo ovako prazno, iako je lepa i velika plaža. "Problem" je izgleda što u okolini ima još dosta manjih i još lepših plaža, pa ljudi idu radije tamo... :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam bio sa svojom porodicom kod Katie proše godine od 16/08 do 26/08,ali na spratu.Osim malog studia sve je ostalo bilo super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi rezervisali kod Katie od 31.08. deset dana. Bice nam to rezervno letovanje i jos jedno druzenje sa Sitonijom :rolleyes: .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

post-35991-0-60811900-1360522662_thumb.j

A ovo je sa druge strane plaže.I iskreno ovoj plaži ništa ne fali osim malo urbanizacije ali ko želi odmor ovo je prava stvar

A ovo je pogled sa plaže

post-35991-0-57457700-1360522999_thumb.j

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mi smo se odlucili za sikiu. svidja mi se studio maria mpotou.. da li je neko video, ili boravio u njima?

bojim se samo da li ce nam velicina odgovarati.. nas ima troje odraslih, dete i beba.

molim vas za sto brze odgovore... zelela bih da rezervisem.. malko sam skepticna...

da li ste u katii rezervisali direktno, ili preko agencije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li ste u katii rezervisali direktno, ili preko agencije?

Katiu smo kontaktirali i uplatili 50 evra preko WU u posti i time rezervisali smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam bio sa svojom porodicom kod Katie proše godine od 16/08 do 26/08,ali na spratu.Osim malog studia sve je ostalo bilo super.

A koliki su ti studiji? 25/30 m2

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da imaju oko 20-ak kvadrata.Levo i desno kreveti i koliko da se prođe između njih,mala terasa gde je i sto i stolice za obroke.Kada se uđe na vrata desno je mala kuhunjica ,a levo je kupatilce u bukvalnom smislu te reči.

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

da li moze na PP neki kontakt od tog hotela Katia, mail, telefon ili bilo sta ? unapred hvala !

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poslato. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25952
    Ukupno tema
    865861
    Ukupno poruka