jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

Koza je jako cista zivotinja i ne ulazi u vodu. Zivotinje ne bi trebale da se kupaju sa malom decom. Kao sto nudisti imaju svoje plaze, tako treba da postoji i plaza za zivotinje. Nije uredu da psi ulaze u vodu gde se kupaju mala deca.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odliiiicnoooo, baaas je lepo, generalno znam i da ima okolnih lepih al mi bilo vazno da nije bas sva u brabonjcima :D a koze na flamingosima brzo odu gde je fencyje looool

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koza je jako cista zivotinja i ne ulazi u vodu. Zivotinje ne bi trebale da se kupaju sa malom decom. Kao sto nudisti imaju svoje plaze, tako treba da postoji i plaza za zivotinje. Nije uredu da psi ulaze u vodu gde se kupaju mala deca.

Slazem se u potpunosti, jako mrzim kada su psi na plazi i kada se kupaju tamo gde smo i mi sa troje male dece.Odvratno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje za forumaše koji su ranije odsedali na plaži Sikia: da li vredi uveče ići u šetnju i na večeru/giros u selo Sikia, ili je bolja varijanta Sarti? Da li se u selu ima gde parkirati, prošetati, ima li šta videti i da li će biti interesantno klincima (5 i 2 god.)? Sarti poznajem ali u selo Sikia nisam zalazio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje za forumaše koji su ranije odsedali na plaži Sikia: da li vredi uveče ići u šetnju i na večeru/giros u selo Sikia, ili je bolja varijanta Sarti? Da li se u selu ima gde parkirati, prošetati, ima li šta videti i da li će biti interesantno klincima (5 i 2 god.)? Sarti poznajem ali u selo Sikia nisam zalazio...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza Sikia je bez sadrzaja, u smislu kafica, taverni, radnjica, zabave za decu... Ima jedan restoran i jednu piceriju.

Ukoliko trazite gore navedeno onda definitivno Sarti.

S obzirom da ima lepu poplocanu stazu duz plaze, Sikia je lepa za mirnu setnju pored mora, ali kao sto rekoh bez sadrzaja.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam svraćao u selo Sikia pre 3-4 godine, doduše preko dana, i koliko se sećam, nije bilo ničeg interesantnog za decu tog uzrasta. Po mom mišljenju, nemojte tu gubiti vreme, nego pravac Sarti. E sad, ako se nešto u medjuvremenu promenilo, neka se neko drugi javi. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Jedno pitanje za forumaše koji su ranije odsedali na plaži Sikia: da li vredi uveče ići u šetnju i na večeru/giros u selo Sikia, ili je bolja varijanta Sarti? Da li se u selu ima gde parkirati, prošetati, ima li šta videti i da li će biti interesantno klincima (5 i 2 god.)? Sarti poznajem ali u selo Sikia nisam zalazio...

Najbolja varijanta je Sarti ali moze se ici i uselo Sikija tamo je mirnije.

Selo Sikiu vredi obici subotom prepodne kada je piaca,jeste da je velika guzva ali moze se naci po pristupacnim cenama domace kolace,keksice koji su fenomenalni i duplo jeftiniji nego u pekarama u Sariju ili prodavnicama.Kao i masline ,riba ,

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine smo letovali u Sikiji i taj koncept nam se veoma svideo tako da ga ponavljamo i ove godine samo na Krfu

Sikia se nalazi na 3km od prve plaze koja nema nikakvih taverni  beach barova lezaljki i slicno do takvih plaza vec ima preko 5km a ima ih dosta.  U Sikiji se lepo spava nema buke od restorana kafica motora glasnih turista u sitne sate i slicno. Smestaj je zbog pozicije naravno povoljan a ima i kafica, fast fudova, pekara, restoran, poslasticarnica gde su cene sasvim pristojne U samom mestu ima prodavnica apoteka, dom zdravlja i posta. Kome nije letovanje samo plaza iznad Sikie postoji vise brdskih staza za planinarenje i biciklizam

Ko zeli miran odmor a nije mu tesko da se odveze do plaze Sikia je za svaku preporuku

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav iz Sikije i kratka informacija vezano za apartmane kod Marije Mpoto . Prosle godine su to bili skromni studiji oko baste  a sada je napravljeno nesto sasvim novo, kao hotel sa bazenom. Zove se Aelia Suites.
Plaza Tiganija je dobila  bar na trecoj plazi - Blue Sea.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

narode a gde je taj spomenik gusaru u selu sikia, mi bili dva puta iskreno nista nismo ni nasli ni videli samo uske ulicicei kratke, cini mi se da celo selo nema 300m2.... mislili negde na klopu ali ne videsmo nista....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centru malo posle poste je spomenik vise je mermerna tabla nego spomenik

Taverna Mimoza u glavnoj ulici preko puta ambulante dobra klopa za malo para ali kao i svi grci radi dvokratno

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U centru malo posle poste je spomenik vise je mermerna tabla nego spomenik

Taverna Mimoza u glavnoj ulici preko puta ambulante dobra klopa za malo para ali kao i svi grci radi dvokratno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ocekivala sam spomenik u prirodnoj velicini :D 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka