jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

U Nefeli - Katia dece ce biti sigurno jer tamo letuju samo porodice sa decom. Uglavnom nasi i makedonci poneka rumunska i bugarska porodica.
Sam smestaj je skucen i veoma prosecan ali to je maltene beznacajno jer dvoriste je ogromno i fenomenalno, sa zezalicama za decu, klupama stolovima, zajednickom kuhinjom i rostiljom u dvoristu, tu je i parking koji je natkriven. 
Sama pozicija idealna za obilazak prelepih plaza tako i za odlazak do Sartija ili Kalamitsija u vecernjim satima. 
Na magistrali dve pekare/poslasticarnice, mesara, mini market, prema selu Sikia jos jedan. 
Sve ovo naravno ima smisla samo ako ste motorizovani. Osim za odlazak na Sikia plazu za sve ostalo je potreban auto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima kontakt email ili mobilni, za Maria bungalove na Valti plazi?

Mi volimo tu regiju oko Sikije bas zato sto je mirno, sto nema mnogo kafana a vecina smestaja ide sa lepom bastom.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima kontakt email ili mobilni, za Maria bungalove na Valti plazi?

Mi volimo tu regiju oko Sikije bas zato sto je mirno, sto nema mnogo kafana a vecina smestaja ide sa lepom bastom.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sikija plaza je kao velika poravnata pescana dina. Meni je to mnogo lepo, ali vise za jutarnje setnje. Sirok prostor, okolo samo zelenilo, iza su brda, ispred je ceo zaliv i pogled na Atos. Pravi odmor. To je za ljude koii vise vole prirodu nego urbane predele. (Postavicu sliku kad se vratim kuci).

Uredjena je i poplocana ulica celom duzinom zaliva, tako da se moze hodati uz more vise od jedan sat. Od plaze do plaze.

Jedino sto ove godine ima malo vise saobracaja nego ranije, ali jos uvek se desi da po 5 minuta ne prodje ni jedan auto. Magistrala je daleko pa se ne cuje.

Sikija plaza je kao velika poravnata pescana dina. Meni je to mnogo lepo, ali vise za jutarnje setnje. Sirok prostor, okolo samo zelenilo, iza su brda, ispred je ceo zaliv i pogled na Atos. Pravi odmor. To je za ljude koii vise vole prirodu nego urbane predele. (Postavicu sliku kad se vratim kuci).

Uredjena je i poplocana ulica celom duzinom zaliva, tako da se moze hodati uz more vise od jedan sat. Od plaze do plaze.

Jedino sto ove godine ima malo vise saobracaja nego ranije, ali jos uvek se desi da po 5 minuta ne prodje ni jedan auto. Magistrala je daleko pa se ne cuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sikia selo na 3-4km od plaze je prelepo seoce u pravom Grckom fazonu kamene kuce uske ulice svuda cvece i maslina,u selu ima dva fast fud restorana i jedan pravi restoran koji je odlican i par kafica par marketa apoteka i to je to 

Uvece je mirno i tiho idealno mesto za odmor

Plaza  Paralia Sikia je velika i lepa sitan pesak i mnogo dugacak  plicak ali na palzi nema kafica nema suncobrana i lezaljki. Plaza je zamisljena da bude plaza od obliznjih kampova a kamperi imaju sve svoje. u blizini plaze postoje dva mala marketa u okviru kampova i jedna picerija

Odlicna je pozicija ako se ide kolima pa je obilazak drugih plaza svaki dan moguc 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Pročitala sam celu temu. Vidim da je već nekoliko puta postavljano pitanje o smeštaju Blue Rooms u Sikii,ali bez odgovora. Da li može neko da napiše svoje iskustvo. Na slikama stvarno izgleda lepo. Našla sam skroz pozitivne komentare na nekim stranim sajtovima. Mi smo rezervisali drugi deo jula. Hvala ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene interesuje smeštaj u Blue rooms, za početak jula traže 65€ dnevno, mislim da je malo jača cena, mada koliko vidim na slikama smeštaj deluje baš fino. Da li je neko boravio u ovom smeštaju, da li dobijeno opravdava cenu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I mene interesuje smeštaj u Blue rooms, za početak jula traže 65€ dnevno, mislim da je malo jača cena, mada koliko vidim na slikama smeštaj deluje baš fino. Da li je neko boravio u ovom smeštaju, da li dobijeno opravdava cenu?

Mi smo trazili prosle godine APP Blue Rooms samo da bi videli kako izgleda posto smo bili smesteni u Sartiju,ali nismo nasli pomenuti app,mislim da smo prolazili blizu nje ali nevidi se sa puta,koji vodi pored plaze.Taj deo je pustos ,nema restorana ni marketa,samo jedan mali,ni barova sa lezajkama,ali okolina je tiha i mirna i u blizini ima puno prelepih plaza.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, jeste pusto ali nama to i odgovara, malo bi da pobegnemo od gužve i galame. Ako se pak uželimo gužve, Sarti je na 10 minuta vožnje. Da li neko ima iskustva sa smeštajem Katerina studios, nekoliko mejlova sam poslao čak i poruku na mobilni telefon, ali mi još ništa nisu odgovorili. Deluje mi pristojno, veliko dvorište za decu da jurcaju, unutrašnjost sasvim ok...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tek kada su ljudi sa grckainfo sajta kontaktirali vlasnika Katerina studija on mi je odgovorio da je sve zauzeto.

Na kraju sam stupio na u kontakt sa vlasnicom Hrysa Studios, uplatio depozit za 10 dana od 15.7. Sve smo dogovorili preko Vibera, čak će nam i spojiti krevete jer deca jako nemirno spavaju pa nam je tako jednostavnije da ne bi ispali iz kreveta. Jedva čekam jul!

Izmenjeno (Kokorajko)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da se pohvalim procitala sam sveeee :D:zaljubiska::D

Koliko kapiram Maria je popularno ime u Sikiji, rezervisala sam Maria bungalove na Valti plazi, prvo zato sto prima pse, a onda i jer je na plazi. 

Posle sam cula da je ta plaza grozna i da po njoj setaju koze?!? Drugari jel to istina? Kakva je Valti? :cvetic::cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ne bi voleo zbog deteta ni koze ni pse na plazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ZekoZmaju i ja tako videla, tome se i nadam :D prosli put na sitoniji nisam obilazila Sikiju i njene plaze, pa sta znam.... ma to ljubomoran komsiluk svasta prica :biznismen:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma kakve koze... bio sam avgusta 2017, vrhunska plaža za decu, prelep žut sitan pesak sa primesama crnih zrnaca, relativno postepen ulaz, kafić, vrhunska riblja taverna i ne skupa, nema gužve ni u avgustu... Čim je tu negde kamp, to znači da je plaža odlična. Slike govore više od reči. Nisi pogrešila, i ja ću jednom u taj smeštaj, a dolazio sam iz Sikie najviše na Valti.

20170813_120620_resized.jpg

20170814_145619_resized.jpg

20170814_151107_resized.jpg

DSCN5840.JPG

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka