jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

Javila mi se Katia, od 15.7. za 2 sobe na 2 nedelje trazi 40 eura po noci. Da li da se cenkam? 

Nefeli trazi 50 eura.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa Katiom izuzetno losa komunikacija, tj na poruke ne odgovara.

Da li je neko ugovarao sa  Mariom Mpotou direktno? Sve sam dogovorila preko mejlova i treba samo da uplatim depozit. Sad mi nesto nije svejedno , posto nemam nikakvu garanciju... Jos nisam ugovarala na ovaj nacin. Ne znam kakva je zena. Valjda nije neki prevarant.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bokica76, ne bi trebalo da bude problema oko dogovorenog boravka, pa ni oko uplate depozita. Svi oni koji rentiraju smestaj putem interneta ne zele sebi da prave losu reklamu. Na osnovu svog iskustva mogu ti reci da se pridrzavaju svega sto se prethodno dogovori.

Ukoliko si se odlucila za Sikiu, a ako jos nisi uplatila depozit, mogu ti preporuciti Nina Studios, gde sam boravio ovog leta. Ostavicu manji opis, kako bi Vama, ali i svima ostalima bilo od pomoci.

Studija imaju odlican polozaj, parking u hladovini, prostrano dvoriste sa zanimacijama za decu, ozidani rostilj i veliki sto ispred njega. Izuzetno je mirno, nocu se samo talasi cuju.

Sto se tice samih studija (ima ih samo tri), prilicno su prostrana, nas krevetac stao bez problema, nije smetao. U studiju u kom sam boravio ima i trpezarijski sto za dvoje, kao i veliki frizider sa zamrzivacem posebno, ima dva kreveta, jedan bracni (sirina 1,4m) i jedan nesto uzi (1,1m) na kom mogu dva deteta da spavaju. Ostala dva studija imaju jedan bracni krevet i jedan krevet na sprat, za trpezarijski sto ne znam.

Namestaj je relativno nov, novi jastuci, madraci i posteljina, nova PVC stolarija sa komarnicima na svim prozorima i vratima, besprekoran WiFi internet (svaki studio ima posebnu sifru za pristup), klima uracunata u cenu, LCD TV (kom treba). Na nekih 200m udaljenosti nalazi se restoran, na dva minuta hoda je i market u okviru obliznjeg kampa, a u njegovoj neposrednoj blizini je i picerija. 

Uplatio depozit u maju, potvrdio svoj dolazak nedelju dana pre polaska, sve sto smo dogovorili bilo ispostovano bez ikakvih problema.

Ispod su linkovi za pomenuti smestaj, tu imate i kontakt email. Ukoliko zelite dodatne slike mogu ih postaviti.

Nina Studios

Lokacija na mapi

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala :hello:

Mi smo uplatili... Pa sad sta bude - bice :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vlaks,molim za par informacija vezanih za Nina studios u kojima ste boravili.Koliko ste plaćali smeštaj i ukom periodu i kakva je okolina studija tj.ima li gde da se prošeta ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@markolosboravio sam u periodu od 12.07 do 27.07., cena je bila 45 EUR po danu sa uracunatim koriscenjem klima uredjaja.

Sto se tice drugog pitanja, vec je navedeno u ovoj temi da Sikia (mislim na Paralia Sikias, tj. Sikia Beach) nije klasicno turisticko mesto sa standardnim sadrzajima poput ostalih grckih letovalista. Pored pomenutog restorana, marketa i picerije, postoji i jedan plazni bar na krajnjem levom delu plaze (gledano ka moru), tako da to je sve od sadrzaja u blizoj okolini studija, ostalo su privatne kuce i vikendice.

Ono sto ima i sto mogu preporuciti je setnja uredjenom i osvetljenom stazom duz celog sikijskog zaliva, od Valti plaze do Tourkolimnionas plaze.

 

58636f1c4df3a_270IMG_20160712_192852.jpg58636f27c5459_272IMG_20160716_162719.jpg58636f2a44b52_276IMG_20160716_162747.jpg586371b76bafe_212IMG_4171.thumb.JPG.186358637075b15ce_240IMG_20160714_203215.jpg58637070ea73c_225Sikia06.jpg.3a6d9e34d34

 

Izmenjeno (Vlaks)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vlaks,hvala na odgovoru i slikama...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema problema, sta god da Vas interesuje, slobodno pitajte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko boravio u "Anthemida Studios and Apartments"?

Išao bih ovog leta sa suprugom i dvoje dece (3 i 8 godina). Na sajtovima piše da je objekat otvoren 2014.-e i da se nalazi na glavnoj ulici. Na forumu nisam mogao naći ništa o ovom smeštaju.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bio ali sam prolazio pored smestaja. Spolja izgleda kao na slikama. Mislim da jedina mana ovog smestaja moze da bude udaljenost od plaze jer bi ste po meni za svaki odlazak na plazu morali da palite kola. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje samo samo prolazio pored, slazem se sa prethodnim komentarom vezanim za smestaj. Mogu samo da dodam da mu je prednost neposredna blizina dobro snabdevenog Proodos marketa, kao i benzinske pumpe koji su odmah preko puta Anthemida Studios. Ja sam bio smesten blizu sikijske plaze, pa sam za svaku ozbiljniju kupovinu palio kola da bi posetio pomenuti market.

Izmenjeno (Vlaks)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 12/6/2016 at 10:28, bokica76 je rekao/la:

Javila mi se Katia, od 15.7. za 2 sobe na 2 nedelje trazi 40 eura po noci. Da li da se cenkam? 

Nefeli trazi 50 eura.

Za dve sobe ili dve osobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je 40 e po sobi odnosno studiu za noć.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Digla cene...sprčeno to za te pare...jesam bio pa zato znam.Daleko plaža,daleko snabdevanje..ne znam šta da mislim,bolje dodati još neki evro pa da se plati nešto komotnije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, ivan-bgd je rekao/la:

Za dve sobe ili dve osobe?

Nisam bas napisala kako treba... Toliko su trazili po noci, za 1 cetvorokrevetni studio. Htedoh reci da sam htela da iznajmim 2 studia na 14 noci i nisam dobila nikakav popust, jos je i skuplje.

U svakom slucaju gospodja Katia se nije do dana danasnjeg smilovala da odovori na mail poslat pre mesec dana (ako ne vise), a ni na poruke preko facebook-a vezano za dostupnost. Rekla mi je samo cenu i to je to. Vrlo neposlovno...

Vidim da si ti stalni posetilac Sikije :D Kako ti se cini smestaj kod Marie Mpotou ? Jel ona ima bolju poziciju? Generalno, idemo kolima tako da mi blizina bilo cega nije bila presudna. Trazila sam dvoriste zbog dece i nizu cenu zbog broja dana :) Ali eto da cujem misljenje iskusnog svetskog putnika :cool:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka