jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

ljudi jel moze neko da mi kaze koliko vremena treba da se stigne autom recimo iz BG do sikie, sartia, da ne racunamo guzve na granici ako ih ima

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim oko 10 sati minimum, bez granica i dužih pauza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako vozite po propisima, tj koliko i pise na tablama...

4,5 h do granice sa makedonijom

2h do granice sa grckom

2h do Nikitija

45min do Sikije

+ cekanje na granicama

+ pauze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz iskustva ako se krene oko 11 nocu iz Jagodine stize se za sedam do osam sati jer na granicama se tada zadrzavam sve ukupno oko 20 minuta a pravim dve pauze od 5 minuta da uzmem gorivo. Stignem ujutru rano na plazu i dok su deca u pesku odmorim se. Pritom Beograd je na sat i dvadeset minuta dalje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala sutra idem da uplatim rezervaciju nisam stigla u subotu.Što se nas tiče i trebaju nam samo lepe plaže, čista voda ,obilazićemo Sitoniju (to je varijanta povoljnog smeštaja ...ideš autom gde hoćeš i kada hoćeš ...)Iskreno buke ,gužve i haosa nam je preko glave :D.Nas je petoro mi smo već sami sebi dovoljni... naši prijatelji će boraviti u Sartiju u istom terminu....pa eto još društva.

Pozdrav za Sasu i DM u subotu u W U su mi rekli da je 100e koliko ja treba da pošaljem 13 132 din i u to spada i njihova provizija koja je 1500 din.

Izmenjeno (Vrca Zvrca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma tu smo da pomognemo i meni su ovi dobri ljudi sa foruma mnogo pomogli i opet im se zahvaljujem. nisam ni znao koliko je forum dobra stvar bukvalno da nemas nikakve informacije gde ides ovde ces sve saznati. ja idem prvi put u grcku a skoro sve znam sto me intertesuje i sto ne znam samo pitam ovde. pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E, ja poslala lovu ...čekam odgovor :razmislja: nadam se da je sve u redu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne sekiraj se.Sve je ok:)javiće ti danas eventualno sutra:)ja sam slao dva puta i nije bilo frke...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stigla lova sve je u redu.Sada mogu i da se pakujem :ziveli:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesam ti rek'o da će sve da bude ok ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve vas koji idu u Sikiu evo jedne sličice :)

post-28204-0-72266800-1371553510_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno su pokrili celu Klimatariju ležaljkama... :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ostalo je nekih 20 m slobodno i to do crkvice tj. pećinice.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da.U pravu si.Nije alava i što je najbitnije prisna je sa ljudima i gaji porodičnu atmosferu.Neće se niko osećati kao stranac ili neko ko je došao na desetak dana pa više nikada.Ala je ja nahvalih, ima da joj tražim 10 % :):) .Šalu na stranu nisam dodao ni slovo,sve je tako.

P.S.Puna je bila i prošle godine .Ne znam kako sam izbombao termin kod nje uopšte.I nisam se pokajao.

Slazem se Katja je fenomenalna,nasi prijatelji idu kod nje od 1 jula,mi smo je kontaktirali ali nema slobodan studio u tom periodu,pokusali smo da se dogovorimo na nefeli hotelom al smo se jako razocarali jer su nam poslali samo ponudu koja je bila previsoka jer znamo koliko katja naplacuje za taj period i uopste nisu bili raspolozeni ni za cenkanje ni za bilo kakav dogovor,bas smo razocarani...Nadam se da ce katja imati u septembru slobodan studio za nas-samo da jos odredimo datum polaska :)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se Katja je fenomenalna,nasi prijatelji idu kod nje od 1 jula,mi smo je kontaktirali ali nema slobodan studio u tom periodu,pokusali smo da se dogovorimo na nefeli hotelom al smo se jako razocarali jer su nam poslali samo ponudu koja je bila previsoka jer znamo koliko katja naplacuje za taj period i uopste nisu bili raspolozeni ni za cenkanje ni za bilo kakav dogovor,bas smo razocarani...Nadam se da ce katja imati u septembru slobodan studio za nas-samo da jos odredimo datum polaska :)

Nefeli se ne cenjka.Nije hteo ni sa mnom prosle godine.Ali Katija je razumnija od njega.Taj termin ti je oko 25 evra a mozda i jeftinije.

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka