jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

koliko sam ja citala, svi imaju dobro iskustvo sa katarinom. bas mi je zao sto nema mesta u mariji. nadam se da je smestaj dobar, kad je vec popunjeno..

jedva cekam da posetimo tu pekaru, njam njam :)

Izmenjeno (jovicaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam kako se tacno zove, ali ne mozete je promasiti.. Iz pravca Sartija kada idete ka Kalamiciju, na samom izlasku, tj pre skretanja u levo za kraj plaze u Sikiji, pekara je sa desne strane puta usamljena, tako da ju je lako uociti..

Pekara je sa leve strane gledano od Sartija,a u blizini Katie

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mislite na istu pekaru. Pekara o kojoj je pisao Mirko se zove Hatzis (40°2.042'N 23°58.843'E) a ti misliš na pekaru Pargas (40°2.836'N 23°58.566'E).

Pekara Hatzis

aaaa.jpg

sitno.jpg

img1483.jpg

Izmenjeno (elzner)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

najzad sam resio, stizem 24.6. u katerinu, jedva cekam da vidim tu tako lepo opisanu sitoniju, vidimo se u pekari :happy:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne mislite na istu pekaru. Pekara o kojoj je pisao Mirko se zove Hatzis (40°2.042'N 23°58.843'E) a ti misliš na pekaru Pargas

Pretpostavio sam da je to u pitanju

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, tako je. Za svaku preporuku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa koja je pekara bolja? :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nećeš da pogrešiš ni sa jednom ne brini.:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa koja je pekara bolja? :D

Ja sam probao ovu na magistrali o kojoj sam pisao..ne sumnjam i da je ona druga odlicna..

Na magistrali sam preporucio kao dobro mesto za pauzu u obilasku ostrva i zaista se prijatno iznenadio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jovicaa, gde si citala o katerini? ovde svi spominju katju, ako si mislila na nju to je drugo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, Katia - Katerina Boutsi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislila sam na katiu, nego ja na sto strana, pa mi mozak malo otkazuje :)

da li ima nekih zanimljivih izleta koji se organizuju u sikii, ili u sartiju? sta preporucujete?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako idete kolima...imate mogucnost da napravite izlet svakodnevno...Nema se tamo sta mnogo videti od istorije..tamo su glavne plaze, uvalice, borovi i boja mora.

Ako ste kolima...gledano ka moru, idite na krajnji desni deo plaze, znaci onaj ka Kalamiciju..tu postoji uski asfaltni put koji vas za dva km dovodi za mene na najlepsi deo Sitonije..imate 4 fenomenalne uvalice, sa prelepim plazama, i tavernicama u pozadini u debelom hladu..kada prodjete drugu uvalicu/plazu..nailazite na raskrsnicu gde mozte produziti uz more i stici do trece uvale/plaze..ili na toj raskrsnici skrenuti desno uzbrdo i posle 1 km stici do poslednje plaze u nizu Klimatarije, po mnogima i najlepse plaze..od te 4..ukusi su razliciti..na vama je da izaberete...

Imate mogucnost Kolima ka Kalamiciju, mestu sa predivnom plazom i dalje ka Porto Koufu..prirodnoj luci zalivu, sa lepim usidrenim jahtama u njoj i sa nekoliko kazu dobrih restorana, a odmah iza brda je Toroni i odmah u nastavku je Destinika plaza...do nje dolazite tako sto skrenete sa magistrale levo u Toroni, tj njegov pocetak..pa polako kolima kroz toroni duz plaze..na kraju plaze su dve krivinice i stizete na Destiniku, takodje sa prijatnom tavernicom u hladovini...

Sarti vam je na par km...

U Sikiji ne verujem da ima neka turisticka agencija...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Sikiji nema ,,sadržaja,,. u Sartiju ima organizovani izleti,ronjenje itd.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da katja je jedno, a ja sam u studios katerina (grckainfo) vise ka tom delu plaze gde mirko opisuje put do ovih plazica

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka