jvm

SIKIA

753 poruke u ovoj temi

Za prvi polazak imaš malo veće "investicije" ali sledeći put je već drugačije. Ja sam prvi put recimo izvadio međunarodnu, ovlašćenje za upravljanje, kupio PP aparat, uzeo porodično osiguranje, pasoši za klince i ženu, zeleni karton naravno... Kupio navigaciju... Ni krenuli nismo a "pukao" preko 250 evra. No kad volim da je baš sve po ps-u. :) Ali, zato su sledeći put bili dosta manji troškovi, a ukupan ugođaj sve zajedno tamo je ipak neuporediv sa CG. Uostalom, videćeš i sama. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hej jovicca, jel znas nesto o MARIJI MPOTOU osim sa slika, i mi razmisljamo da idemo tamo ili kod KATJE, i jedne i druge slike su lepe, o katji sam citao ali o mariji nema nista

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sudeći sa fotki isto lep smeštaj, još bliže plaži nego Katia, a čini mi se da su i sobe veće. No Katia ima veće i lepše dvorište - opet sudeći sa fotografija. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam stvarno, samo to sa slika i dogovorile smo se putem meilova.

meni je nekako taj smestaj delovao kao iz snova, bas sam tako nesto zamislila i odmah se zaljubila, nadam se da se necu razocarati.

poslala sam i meil urednicima sajta koji reklamiraju taj smestaj, u pitanju je nas sajt, valjda se zove "sa nama u grcku" ili tako nesto i oni su mi potvrdili da su svi smestaji koji se kod njih reklamiraju pouzdani..

tako da se ja nadam da ce stvarno biti sve ok.. u svakom slucaju javljam utiske.

malo mi je frka zato sto sam smestaj uvek trazila preko agencija(dok sam letovala bez porodice, sa drustvom), a ovo ce nam biti prvo letovanje u slobodnoj reziji, opet sa dvoje male dece, ali nadamo se dobrom. do sada sa decom samo kod rodjaka u cg...

a sto se tice grcke, bila sam u leptokariji i paraliji. mada sada me takva mesta apsolutno ne zanimaju, a sitonija deluje bas privlacno, ima svakavih zanimljivih plaza, mesta za obici... joj jos tri nedelje :D

Izmenjeno (jovicaa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obratite pažnju, ovi aparmani Marija Mpotou koji su veći i noviji su udaljeni 1 km od plaže, to je novija kuća koju su izgradili naknadno. Tako bar piše na sajtu grčkainfo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko vileni po plažama njemu nije bitna daljina apartmana od mora.Meni je bila bitna jer ja ne volim vozikanje i obilaženje plaža.Katia je 300-350 m od plaže.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

apartmani su dalje, a studii(studio) ne znam kako izvesti mnozinu, su na 100 m od plaze. mi smo rezervisali studio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam stvarno, samo to sa slika i dogovorile smo se putem meilova.

meni je nekako taj smestaj delovao kao iz snova, bas sam tako nesto zamislila i odmah se zaljubila, nadam se da se necu razocarati.

poslala sam i meil urednicima sajta koji reklamiraju taj smestaj, u pitanju je nas sajt, valjda se zove "sa nama u grcku" ili tako nesto i oni su mi potvrdili da su svi smestaji koji se kod njih reklamiraju pouzdani..

tako da se ja nadam da ce stvarno biti sve ok.. u svakom slucaju javljam utiske.

malo mi je frka zato sto sam smestaj uvek trazila preko agencija(dok sam letovala bez porodice, sa drustvom), a ovo ce nam biti prvo letovanje u slobodnoj reziji, opet sa dvoje male dece, ali nadamo se dobrom. do sada sa decom samo kod rodjaka u cg...

a sto se tice grcke, bila sam u leptokariji i paraliji. mada sada me takva mesta apsolutno ne zanimaju, a sitonija deluje bas privlacno, ima svakavih zanimljivih plaza, mesta za obici... joj jos tri nedelje :D

i mi smo u istoj situaciji, jel si ih pitala mozda za bebi krevetac? cini mi se da sam procitao negde da idete ktajem juna, mozda se i sretnemo
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

krecemo 14. juna i tamo smo do 30., osim ako ne produzimo koji dan.

kada vi idete? za koji smestaj ste se odlucili?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

verovatno u mariji jos nismo rezervisali neznam tacno jos zbog posla datum oko 20-25.6. ali mislim da cemo se sresti. kolika su vam deca, moje devojcice 2 i 3 god

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi imamo decaka od 2,5 godine i bebu od 7 meseci. tu su negde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super, mi smo sad u pregovorima sa marijom sutra cemo znati da li dolazimo 24.6. da se druzimo, jel ste spremni vi jos malo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

spremamo se polako, jedva cekamo..

samo ovo vreme me plasi, nece nam valjda ceo jun biti ovakav :(

mi navikli da idemo u sezoni, pa smo se pripremili za vrucine, a ovo kilavo vreme mi je jako sumnjivo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za sve one koji obilaze sitoniju kolima, odlicna pauza i predah u vrhunskoj pekari na glavnom putu koji vodi kroz Sikiju.

Velika, sa odlicnim izborom i slatkisa i slanisa, veliki parking, odlicno sredjen prostor pored pekare za one koji tu navrate sa malom decom, gomila, klackalica, tobogancica i jos po nesto..Za ostale, dobra ladovina ispred nje....

Naravno za sve one koji su smesteni u Sikiji i okolini topla preporuka. Probao vec godinama, a pre neki dan obnovio gradivo.

Ne znam kako se tacno zove, ali ne mozete je promasiti.. Iz pravca Sartija kada idete ka Kalamiciju, na samom izlasku, tj pre skretanja u levo za kraj plaze u Sikiji, pekara je sa desne strane puta usamljena, tako da ju je lako uociti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

steta necemo se videti u mariji, nema mesta, ne brini za vreme bice super. idem u potragu za drugom kucom. jel zna neko nesto o katarini?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka