pspman

U Rusiju sa autobusom

5 poruka u ovoj temi

zanima me kako je moguce i da li je neko isao autobusom do Rusije? Zanima me recimo Beograd-Moskva ili Beograd-Novosibirsk?

hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nas klub se sprema da u jesen ide autobusom na takmicenje koje se odrzava u Sankt Peterburgu ali sa usputnim nocenjima u Poljskoj. Sve nam to organizuje agencija i vrhunski vodic koji nas je vec vodio za S.Peterburg 2006. godina. Javicu iskustvo cim se vratimo. Sada formiramo grupu koja bi putovala sa nama jer obilazimo sve i svasta uspout i tamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidim da su se pojavile ove godine autobuske ture do Moskve, sa obilaskom Varsave i Minska, a cena je oko 170 eur. :D Bile su neke ture u junu, a ima i u oktobru. Da li je neko bio na nekoj ovakvoj turi i kako je preziveo taj put? :smorilo:

Izmenjeno (Nice)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila prošle godine. Išli smo do Kostrome, koja je malo dalje od Moskve. Prenoćili smo u Varšavi i tako prekratili ovaj dugi put. Ako je i u okviru te ture koju vi spominjete planirano noćene u nekom gradu usput, onda je sasvim podnošljivo.

I ja sam se plašila dužine puta, međutim, nisam ga ni osetila. Ne brinite o tome, posebno ako idete prvi put. Sve je toliko uzbudljivo i drugačije da umor nećete ni osetiti. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Lula na odgovoru. :) Ima tura sa nocenjem i bez nocenja usput. Zanimljiva mi je tura zbog cene, a u Moskvi sam bila kao klinka na kraju proslog veka. :D Volela bih sa muzem da odem u Moskvu, jer on nije nikada bio, zato se raspitujem. Povoljne su cene za sve ono sto se moze videti.

Izmenjeno (Nice)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868333
    Ukupno poruka