Bubica

Suveniri sa putovanja

265 poruka u ovoj temi

Sramota me da okacim suvenir za otvaranje flasa od cistog drveta masline(u obliku one muske stvari).Donesoh sa Krfa drugaru ,a pivopija pa da mu se nadje...:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pomislio bi neko da je ovo sa naših prostora ali suvenir je iz Beča.DSC_0361.thumb.JPG.b8c333ca71d6a74efc66c

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćerkica je neki dan, slučajno slomila svećnjak od ručno rađenog stakla. Kupili smo ga prošle godine u Afitosu. Ove godine ponovo dole. Nadam se da galerija i dalje postoji. Želim taj svećnjak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Casica za rakiju iz Firence.

DSCN3687.JPG

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nove kugle u kolekciji :)

IMG_2437.JPG.e0968c432d4382f3501f3b5e7f9IMG_2438.JPG.c779189c9206c053a91b94d3ba5

 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Suvenir sa putovanja je za mene posebna dragocenost i pazljivo ga biram. Uzasavam se suvenira tipa piksla iz kineske radnje , a na njoj pise pozdrav sa Zlatibora sa sve slikom kineskinje sa lepezom. Za mene suvenir oslikava mesto odakle potice. Ne volim suvenire koje mi kupuju na silu tipa,zadnji dan letovanja pa brzo zgrabimo nesto jefino bilo sta sto mi posle skuplja prasinu. Magnetici su mi na prvom mestu njih OBOZAVAM, ali ne bilo kakve. Mora biri reljefan, interesantan , ma kad ga vidim znam to je taj! Donosim oslikane casice i case , malene ikone , ali i lepe razglednice ,na njih smo malo zaboravili. Ispod magnetica postavim manju fotografiju ili razglednicu i eto osmeha za svaki dan!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nismo zaboravili na razglednice. :)

Ja ih redovno kupujem.

Neke pošaljem prijateljima za koje znam da će ih to obradovati,a neke sačuvam za sebe,kao suvenir.

Ove su sa Skopelosa,  

 

image.thumb.jpeg.a58cae955e4d85d06e89f21

image.thumb.jpeg.c2d0b7605455f8bbd543d24

RAZGLEDNICA.thumb.jpg.f79b5d6ac74ae2e5f5

Izmenjeno (BiljanaK)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka