Jellina

Lefkada bez automobila

255 poruka u ovoj temi

Ima i nedeljom bus do Katizme.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super, posto na onom redu voznje stoji da nema nedeljom. da li se secas u koliko sati ide nedeljom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jos par pitanja za Jovanu, da li sam dobro razumela da je Pefkulia plaza na putu do Kathizme? Koliko bus staje daleko od plaze?

i koliko onda busu od Kathizme treba do Pefkulie, da bih znala u koje vreme da ga čekam za povratak?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

super, posto na onom redu voznje stoji da nema nedeljom. da li se secas u koliko sati ide nedeljom?

Isto kao i gore sto sam napisala, mada mislim da nema onaj polazak u 9h. Na svakom stajalisti za bus imate i red voznje, pa mozete proveriti.

Jos par pitanja za Jovanu, da li sam dobro razumela da je Pefkulia plaza na putu do Kathizme? Koliko bus staje daleko od plaze?

i koliko onda busu od Kathizme treba do Pefkulie, da bih znala u koje vreme da ga čekam za povratak?

Plaza Pefkulia je prva plaza po redu, kada udjete u bus, uvek ima naglasite da hocete na plazu Pefkuliu, oni vas ostave na puti kod parkinga za plazu, onda se spustite do same plaze, ima mozda 5 min hoda, nista zahtevno. U povratku uvek izadjite na put i mahnete busu i oni staju da vas pokupe. Otprilike treba 10ak min od Agios Nikitasa do Pefkulie. Zavisi od guzve. Mi smo uvek jedno 20ak min ranije izlazili na put. I busevi staju uvek.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala najlepše

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jovana, da li si cula za autobski prevoz do Porto Kaciki, dok si bila tamo? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jovana, da li si cula za autobski prevoz do Porto Kaciki, dok si bila tamo? 

Njihov gradski bus ne vozi do Porto Kaciki, ali nam je vodic rekla da ima nas covek koji za 15e vozi do plaze i ostaje se ceo dan. Mi nismo isli jer smo Porto Kaciki obisli prilikom krstarenja. Ako Vam treba broj tog coveka, mogu Vam proslediti broj naseg vodica kako biste stupili u kontakt sa tim covekom.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Njihov gradski bus ne vozi do Porto Kaciki, ali nam je vodic rekla da ima nas covek koji za 15e vozi do plaze i ostaje se ceo dan. Mi nismo isli jer smo Porto Kaciki obisli prilikom krstarenja. Ako Vam treba broj tog coveka, mogu Vam proslediti broj naseg vodica kako biste stupili u kontakt sa tim covekom.

Jovana, hvala na odgovoru. U okviru kod izleta ste išli na Porto Kaciki? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napisala sam na prethodnoj stranici, uplatili smo krstarenje do Kefalonije i Itake, ali smo obisli i plaze: Egremni i Porto Kaciki, pecinu Papanikolis i plazu na ostrvu Skorpios. Cena je 20e i besplatno mozete ici na White party sa istima. Mi smo isli i super smo se proveli :) To bih svakom preporucila.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Krstarenje sa Makedonia Palace ili Nidri Star (zaboravio sam kako sezove treći brod )

20e je bila cena 7. jula.Start je oko 09.00 a povratak oko 18.00

Obilazi se Fiskardo na Kefaloniji,pečina Papa Nikolis,Porto Kaciki (na pristaje na plažu),Egremni (pristaje na plažu) Itaka i ostrvo Skorpios

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko iznajmljivao kvada? I kako se krecu njihove cene? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Možeš li meni proslediti broj telefona? 

Dečko i ja smo trenutno na Lefkadi pa bi otisli. 

Hvala unapred 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Jovana, da li bi i meni mogla proslediti broj? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idemo u NIdri 27.8.2019

Ako je neko tamo u to vreme, slobodno moze da se javi na pp da podelimo troskove auto.

Poz i svako dobro.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Pre 2 dana vratili smo se sa Lefkade i utisci se jos sabiraju. Ono sto sa sigurnoscu mogu reci da je Lefkada magicna i osvaja zauvek. Definitivno najlepse letovanje, mada to kazemo posle svakog, ali ovo je nekako bilo posebno. 

E, sad, pisem za sve one koji dolaze na Lefkadu bez automobila, a u strahu su da nece uspeti da je dozive njene cari i da se okupaju u njenom plavetnilu. 

Pozdrav JOvana, Mozes li mi proslediti broj osobe iz agencije koja me moze uputiti na tog coveka sto za 15e vozi do porto kaciki plaze :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25998
    Ukupno tema
    867497
    Ukupno poruka