Jellina

Lefkada bez automobila

274 poruke u ovoj temi

ako idete na lefkadu bez auta smestite se u agios nikitas...posto ste pomenuli krf mada nije tema bez auta smestite se u dasiju...kako cete ih obici bez auta opisala sam detaljno na ova dva foruma...naravno da je autom lepse...ali moze da bude lepo i bez auta samo treba dobro odabrati bazu...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ko kaze da moze doziveti ostrve i posebno Lefkadu bez kola ili skuter - laze. Toliko je jednostavno. 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 17 sat, MajaBee je rekao/la:

 

Mozda ste sanjali, ali sigurno niste se proveli kao onima se autom/skuterom. Sigurno ne ste bili slobodni da SAMI odlucite kad i gde idete kad ustanete ujutru, nego ste bili obavezani nekim nivnim rasporedom i vremenima (ako ste koristili gradski prevoz). Sigurno niste bili slobodni da ako vi dosadi jedna plaza, ustanete, spakujete se i idete na drugom, trecom cetvrtom. Sigurno niste bili slobodni da u 23:00 idete sa jednog kraja ostrva na drugom posto vam je dosadno u trenutku. Sigurno niste bili slobodni da zastanete  na nekom vidikovcu/parkingu bilo kada i bilo kuda da slikate predivan pogled, da se divite Jonskom moru.

Da skratim - auto/skuter ti daje slobodu da sam odlucujes kad ides i gde ides, koliko puta hoces. 

Mozda sam malo grub, ali ovo je istina, a sve ostalo zavaravanje. Mozete se vi lepo provesti na Lefkadu bez auta/skutera, to je tacno, ali to nikada nece biti isto kao onima koji koriste te prevozna sredstva.

Da pitam - sta ste vi koristili? Gradski bus? Bicikl? Pesice? Ma daj... Ja ne kazem da vi niste se proveli lepo, nego da se moze MNOGO bolje proci kada koristis auto/skuter.

Izmenjeno (STEALTH)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zasto se tu kao "vredjate" da je neko rekao da niste se proveli lepo bez auto? Ko je to rekao? Nema potrebe da branite svoj odmor, to je vas dozivljaj i niko vam to nece oduzeti.

Evo, neku sledecu godinu idite na Lefkadu, ali sa sopstvenim prevozom i uporedite. Dodjite i pisite tu kako ste se proveli. Sloboda koja ti daje auto/skuter jednostavno je nezamenljiva, koliko neko negirao taj fakt.

Izmenjeno (STEALTH)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Blago tebi Golice. Ti očigledno ne živiš u Beogradu i ne prolaziš svaki dan kroz golgotu gradskog prevoza po dva sata :D

Sorry za off...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne zivim u Beogradu niti u vecem gradu, kola neophodna :) zato  volimo odmor opusteno i ne smeta nam guzva :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka