Miloš Lalić

Kako Putovanja.info štiti svoje putnike

43 poruke u ovoj temi

Читам све, али...

Докле ће неко други бити крив ? Жао ми је људи што су изгубили и годишњи и новац, али реално погледајте. Сви ми што путујемо, зар не користимо главу ? Јесте, Египат је јефтина дестинација, али док се дода авион, превоз тамо, хотел, храна у њему... Да ли заиста верујете да све то добијате за 200 евра ??? Где сте до сада били ?

И сад на крају је неко други крив што се нисте информисали ? Сад је крив тамо неки сајт јер нисте то тамо видели ? Кад већ знате нет да користите и нађете овај сајт, будите љубазни па погледајте и свет око себе и распитајте се мало.

Путовања.инфо су криви за ово исто колико и рећи кинеска роба за 100 динара је квалитетна, али се распада.

Сви знамо да је авион скуп, сви трче за јефтиним картама, у свим видовима информисања се то спомиње, али овде се верује да се до Африке и назад са луксузним хотелом може отићи за 200 евра. И на крају је овај сајт крив јер вам није рекао да је то нерелано.

Молим вас...

Izmenjeno (alanya84)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@alanya 84

Mislim da si sasvim pogresno protumacila u kom kontekstu ide prica! Niko od forumasa nije spomenuo to da je putovanja info kriv za to sto su neki pukli sa Trinity agencijom, vec se podigla buka zato sto je podtema "Iskustvo sa Trinity travelom u Egiptu" prebacena sa teme Egipat na temu Turisticke agencije gde nemaju svi mocucnost uvida u istu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Čitam, ne pišem skoro pa nikako, i samo jedan prijateljski savet/predlog, poučen iskustvom svih nas u Srbiji sa bilo kakvim potpisivanjem ugovora (a putovanje preko agencije je upravo to), gde jako mali broj ljudi (da ne kažem niko) ne čita ono napisano sitnim slovima, ili opšte uslove putovanja itd... Lepo je što postoje pravila foruma, i lepo je što pod tačkom 1.17 piše gde i na koji način se piše o iskustvima sa agencijama, ali ja sam to pročitao tek malopre, kad sam video da je neko od admina postavio link i copy/paste... Potpisujem da neko ko dođe vođen guglom da pokupi osnovne informacije ne čita pravila foruma, i ne može da sazna da se ovde negde piše i o pozitivnim i negativnim iskustvima sa agencijama. Predlog/pitanje sledi:

Da li je teško da se negde u zaglavlju foruma, da vidi svaki gost, napiše nešto kao: iskustva naših članova sa turističkim agencijama se nalaze u tom i tom delu foruma, kome ćete moći da pristupite kad se registrujete. Hvala na razumevanju.

Mlatim praznu slamu, znam, ali nema veze... Brišite ako smeta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da sam pitao u pogrešnom forumu !

Izvinite ako grešim da li je možda je ovo mesto za sledeće pitanje:

Da li možete da navedete agencije sa kojima ste prekinuli saradnju...?

Ako nije problem, i razlog zbog kog ste prekinuli?

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ Minnesa G

ovo sto si ti napisala danas u 12,46

apsolutno podrzavam i poklapa se sa ovim sto sam napisala juce:

"Slazem se da niko ne moze (gosti -mi)u tudjoj kuci(putovanja info) menjati neka pravila, ali zato i vlasnici te kuce ne mogu da kazu da kazu gostima "da rade" u njihovom interesu(ne-transparentnost svih tema), jer od istih dobijaju naknadu(slike, reklamu) Jednostavno treba doci do realizovanja uzrocno-posledicnih veza gde su obe strane zadovoljne. Prva strana- mi kao clanovi i ostali korisnici trebamo da imamo uvid u sve teme( sto je sasvim mali zahtev), druga-putovanja info koja dobija korisnike usluga sajta, reklamu,putopise, slike(MFT trenutno oko 7000, malo li je) i putnike koji putuju preko ove agencije koja je subagent mnogim tur. agencijama. Da li je to mnogo sto trazimo?Trazimo samo transparentnost,ne nikakvu zastitu od navodno fiktivnih clanova(agencija). Ne moze se niko dici iznad Ustava, pa i pravila kuce moraju da postuju ono sto ti je Ustavom zagarantovano! Ovde sam iznela licno misljenje i nema veze ni sa jednim clanom ovog foruma"

Iz ovoga se da izvuci zakljucak kako i sta treba uraditi za jos bolje funkcionisanje ovog foruma koji je broj 1 zahvaljujuci mnogima

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi korak je ucinio "putovanja info ."Pokazali ste dobru volju sa minimumom od 5 poruka. Iskreno se nadam da ce se smiriti strasti i da cemo i dalje ciniti jednu celinU (Vi i Mi). :):kolce: :ziveli:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala upravi sajta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

iskreno, mislim da tih 5 poruka ne znaci nista.... ako je sva polemika oko toga da predstavnici agencija se uclane ovde da reklamiraju ili anti reklamiraju neku agenciju, ne razumem zasto bi im bilo tesko da posalju i 5 poruka pa da imaju pristup svemu... mozda sam plavusa ali ja tu ne vidim neku logiku ni zastitu...pa po meni takodje nema razloga da se tema-turisticke agencije krije od nekoga

s tim sto naravno pravila lepog ponasanja se moraju postovati... svako ima pravo na svoje misljenje i mislim da nema potrebe jedni druge da vredjamo..

npr moje misljenje i misljenje clana Srecan putnik se ne slaze kada je u pitanju agencija gusar, sto bi on rekao :D , ali misljenje proizilazi iz iskustva ljudi sa odredjenom agencijom... ali isto tako o mnogim drugim stvarima imam isto misljenje kao on...

samo malo tolerancije i mislim da mozemo izvuci dosta pozitivnog iz ovog foruma i razmene iskustava i misljenja

Izmenjeno (nasmejana)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije problem napisati 5 poruka i to zaista nije neka posebna zaštita, al' neka se oni koji se registruju sa određenim ciljem - da lažno hvale ili blate neku agenciju, barem malo pomuče :).

Ne znam da li je i ranije bio postavljen prag na 5 poruka? Ako jeste, čemu ovolika frka? Ako je zahtevani broj poruka bio mnogo viši, pa je sad spušten, onda hvala Upravi u ime svih forumaša :).

Verujem da razloga za bunt više nema, a ni za dalje priče, pa bi Miloš ovu temu mogao polako i da zaključa, kao što je rekao da će učiniti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo, otkrivam tajnu: mala ironija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepo je što postoje pravila foruma, i lepo je što pod tačkom 1.17 piše gde i na koji način se piše o iskustvima sa agencijama, ali ja sam to pročitao tek malopre, kad sam video da je neko od admina postavio link i copy/paste... Potpisujem da neko ko dođe vođen guglom da pokupi osnovne informacije ne čita pravila foruma, i ne može da sazna da se ovde negde piše i o pozitivnim i negativnim iskustvima sa agencijama. Predlog/pitanje sledi:

Da li je teško da se negde u zaglavlju foruma, da vidi svaki gost, napiše nešto kao: iskustva naših članova sa turističkim agencijama se nalaze u tom i tom delu foruma, kome ćete moći da pristupite kad se registrujete. Hvala na razumevanju.

Mlatim praznu slamu, znam, ali nema veze... Brišite ako smeta.

Hvala na predlogu, razmotrićemo kako možemo bolje da istaknemo pravila, naročito da bi gosti mogli da vide šta je to što im nije dostupno dok se ne registruju.

Izgleda da sam pitao u pogrešnom forumu !

Izvinite ako grešim da li je možda je ovo mesto za sledeće pitanje:

Da li možete da navedete agencije sa kojima ste prekinuli saradnju...?

Ako nije problem, i razlog zbog kog ste prekinuli?

Hvala

Kao što smo u prvoj poruci napisali, ne bi bilo profesionalno da ovakve informacije objavljujemo javno. S druge strane, razmatramo mogućnost, da one koji po našim istraživanjima dobro posluju, na neki način promovišemo / prikažemo javno, ali o tom po tom - kada budemo imali više podataka za ovakvu statistiku.

Kao što je i najavljeno, ova tema se sada gasi, a dalje predloge možete ostavljati na za to predviđenom mestu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Guest
Tema je sada zaključana za dalju diskusiju.

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25463
    Ukupno tema
    845458
    Ukupno poruka