jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

475 poruka u ovoj temi

I ja sam citala komentare na francuskom i to je ono sto je prelomilo da se odlucim za ovaj hotel, narocito sto su ga Svajcarci dobrano nahvalili, a oni su bas sitnicavi i imaju dostra ostre kriterijume

to za vodu ne znam, i mene zanima, jedino sto sam videla u njihovoj all formuli jeste da svakog dana u frizider stavljaju jednu veliku flasu vode

a sto se tice Rusa i zauzimanja lezaljki tice, ne sekiram se, prosto mi je neverovatno da na onolikoj plazi u hotelu koji ima 290 soba nema mesta za sve. Uostalom, i ja sam navikla zbog posla da ustajem rano, pa ako bas bude frke i ja cu ostavljati peskire u cik zore

sve informacije dobijate iz prve ruke cim se vratim

jedino sto ne znam sta da gledam za decu jer dece nemam, pa ni ne znam sta bi vam bilo od pomoci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odgovorila mi je jedna svajcarkinja juce sa TA-voda 2 flase po sobi,nigde nije videla automate,i ima radnjica na plazi (da se kupi).naravno,pijes po barovima koliko hoces,ali to je to.

znaci isti fazon kao u hiltonu prosle godine,to me bas nerviralo,nama je trebalo jedno 5 flasa dnevno ,ne racunam ono sto pijes u toku dana po barovima,u restoranu i sl.

ne morate nista da gledate za decu,jer nema nista,to vec znam,ali sad mi i ne treba-jer nije taj uzrast,on jos i ne hoda.zato sam i birala ovaj mirniji hotel,jer vec kasnije cu morati da gledam hotele sa hukom i halabukom(sto ne volim),ali cu morati zbog njega.odgovara mi sto sve zamre u 22h,jer mi tad svakako spavamo,mislim ima tamo program i diskac,al to me zanima kao lanjski sneg :-)

ispravka,ima decji animator,ali on je jos mali sad za to,a hvale animaciju,ujutru joga,pilates,trbusni ples,itd.,uvece ima nekih desavanja,u svakom slucaju ih pominju i hvale..mislim da je to sve ok,ja uvek imam lep odnos sa radnicima bilo koje vrste,te se nadam da ce i sad biti tako.

moj najveci problem je u kakvu ce me sobu smestiti,najvise zbog velicine iste.jer treba i krevetac da stane,kolica,bazen,razne igracke da bi se malisa zabavljao,jos sto uci da hoda-pa ne miruje ni 5min.

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

male ili velike flase?

mada, prosle godine smo bile u Sunrise holidays i tamo je bio slican fazon, mada je bio jedan automat na plazi, ali su nam u restoranu davali flasiranu vodu koju smo mogle da odnesemo u sobu. Iako mi se cini da je to malo vode, nismo bile zedne, a ionako nismo nesto puno vremena provodile u sobi. Kafu smo u vise navrata kuvale od cesmovace i to ne zato sto nismo imale vode, nego zato sto ja, onako bunovna cim ustanem mahinalno sipam vodu sa cesme, napravim kafu i na pola kafe kazem : e, j.... Hvala Bogu, nikakvih problema nije bilo.

pa, sada mi je samo ostalo da sacekam taj 31. maj koji deluje taaaako daleeeeeeeeeko :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

velike flase se daju.

ne bi nama bio problem da nismo sa bebom,jer ja njemu i kad isperem flasice od mleka,moram sa tom vodom,ona iz cesme je lepljiva nekako i ne smem,pa onda za kasice treba,sta ja znam sta cu moci tamo da mu dajem od hrane.

kafu sam oduvek pravila iz cesme,za to ne brigam,svakako se prokuva.

a i posto nema bar na plazi,nego ides do bazena,ne zelim svako malo da trckam po vodu kad sam stalno zedna.ja inace sokove i ne pijem,samo vodu i kafu sto se tice plaze.retko kad uzmem koka-kolu ili nesto.za mene je ALL u smislu pica zali boze para :-)

treba mi obicna voda i da isperem foto aparat na plazi,jer slikamo u vodi (onaj za vodu),on posle mora da stoji u slatkoj vodi neko vreme.

umivanje,pranje zuba i za kafu-kao sto rekoh,uvek je bila cesmovaca.

nije vam daleko,dok se okrenete doci ce vreme,sad jos samo kupovati sta treba od mackalica za suncanje,kupaci i sl.

mi ,opet,za bebu imamo dosta toga,celi veliki kofer pelena,mleka,kasica,bazena,guma za plivanje,kantica..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hehe,pisala ja mail menadzmentu da me "metnu" u vece sobe,lepe "nako,pa jos pogled more i sl ( :-) ),i odgovorio covek-u zavisnosti od raspolozivosti na taj datum videce da mi daju maksimalni "discount" jer -znate da su vece sobe skuplje,blabla..ali ljubazno sve i kulturno,sviidja mi se sto je odgovoreno,aa sto se tice "discount"-a,mislim da ce mi biti i taj maksimalni-maksimalan za mene :-(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I meni su odmah odgovorili na sve mailove sto sam im poslala. Meni su ponudili isto upgrade na chalet room for very special price :D , ali posto ih ja nisam nista ni pitala za bolju sobu i sl, ja sam taj deo o upgrade-u iskulirala i videcu da se apgrejdujem sama na recepciji :rolleyes:

Mogu ti reci da mi se vrlo dopada sto su azurni i sto vrlo brzo odgovaraju na mailove, sto je tamo stvarno retkost

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa sto si im ,zeno,pisala onda?"nako,iz rekreacije? :-)

naravno,tek na recepciji znacemo sta se moze,i koliki im je taj "upgrade"...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

tikice,verujem da ste proucili,i znate da ima pored hotela Palm beach piazza (apartmani za izdavanje),nebitni su oni nego ima tu italijanski restoran-hvale ga (pica 35-50le,koka kola 17le npr.),ima apoteka,market i pekara.nije na odmet znati..verujem da cete cunjati pa cete javiti cene...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, da, sve sam to detaljno proucila :dosada: Ne znam bas da li cemo ici u taj restoran jer cemo uvece biti malo zauzete :dance: , ipak treba stici odande do Sakale, a kamo li Dahara. To je jedino sto mi se ne svidja kod ovog hotela, sto je malo daleko, ali dobro. Verujem da cu ipak uspeti da ubedim mamu da neko vece provedemo u Sahl Hasheeshu i obidjemo ta lepa mesta o kojima svi pricaju. Ja se vracam 11.06, pa ocekujte od mene izvestaj jos istog dana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma,tikice,nisam ni ja mislila da idem u taj restoran nego da vidite cene ovako,u marketu-ulazicete svakako,koliko je ta voda nasusna,ako nam treba. restoran mogu onako u setnji da posetim,meni ce se stalno spavati od umora i nece mi biti do restorana :-)

ja sam se izivela u hurgadi ranijih godina,sad mi ne treba,pustam vas :-)

au,pa zasto onda ovaj hotel tikice kad ste bas daleko ,ako ste hteli uvece da svrljate?jer zaista,sakala vrvi,ako volite soping,da sednete na pice,shishu-ja sam ovo gotivila,tako malo da procunjate,onda ste ipak trebali centar ili makar malo blize.bas cete puno placati taksi do tamo...a sta cete u daharu,da vas covek pita? :-)

tikice,jel i vi idete 13noc.-znaci Promo sto pise ?vodimo polemiku da li su to neke krs sobe..bas me zanima kako ce biti kod vas..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam shvatila Old Palace po komentarima, hotel nema losih soba. Kod mene nigde ne pise promo, mada me sad ne bi iznenadilo kada bi mi se natpis promo pojavio na vauceru koji dobijamo na aerodromu :azdaja: , pa i ako se desi da se pojavi, reagovacu odmah!

Sto se tice Sakale i Dahara, ne idemo tamo zbog zujanja i sopinga, nego nam tamo zive prijatelji, pa moramo kod njih u goste. Obicno bar jednom dok smo tamo organizuju neku veceru kod njih kuci, a to ne sme da se odbije :rolleyes:

Mada, i soping u Daharu nije los, za onoga ko sme da se usudi da se makne iz turisticke zone, kao mi npr. Prosle godine sam kupila bas jako lepu haljinu za 30 funti i svi me pitaju gde sam je kupila i koliko sam je platila :D Takodje je bolje i zacine kupovati u Daharu.

Sto se tice Sahl Hasheesha, svakako cemo obici taj novi centar, meni izgleda prelepo. Pogledacemo i za vodu, mada mislim da bi hotel ovog ranga morao da nas snabde dovoljnim kolicinama vode.

.Inace, jeste Sahl Hasheesh malo dalje, ali ja svaki dan putujem na posao po 30km tamo i nazad, pa mislim da udaljenost od 22km i nije neka

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ma hotel je divan prema izgledu,bas je odmeren i elegantan,bez kiceraja,interesantno da se i na hranu ne zale.ja tipujem da je hrana kao u hilton resortu,znaci za 30%bolje nego u drugima(govorim u ovoj klasi)..ako je i za vodu kao u hiltonu bice veselo za nas :-(

sahl hasis nikako da naprave skroz,a sad verujem i da nece nakon svih ovih promena kod njih,sve je to stalo.oni su imali lepu viziju,ali kad ce to biti,i da li uopste...tu je slican fazon el guni,dakle kroz onu kapiju se prodje gde je policija,i ne moze svako da ulazi.bas sam se smejala kad je neko pisao,bili su apartmanima pyramise (sami uplatili preko neta,znaci nema agnecija,nema hrana-sami spremaju) i posli ljudi na izlet sabajle u pustinju sa rancevima-ovi ih drzali na kapiji sat vremena sa sve policijom-ko su,sta su,gde su posli i sl. :-)

fali tom reonu marketi,radnje i ostalo,zato sve zvrji prazno..a hoteli su svi ALL,pa onda sta ce ko da ima kupuje,a malo ima rezidenta..

elem,ja saznadoh da su tusevi na pola puta izmedju plaze i bazena,ne znam da li ste znali da nema na plazi (malo me iznerviralo),ali mi rekose da to nije daleko.

sto se tice posete daharu,i mi smo nekad isli,verovali ili ne u posetu ginekoloskoj klinici :-),nista zbog mene,naravno,vec nam prijatelj doktor tamo kliniku ima,pa dok smo ga cekali da zavrsi,nagledah se ja trudnica arapkinja i soba njihovih (cim nije drzavno odmah je drugacije),a onda nas je vodao,bili smo i na plazi njihovoj uvece gde dolaze sa sve malom decom i opstenarodno veselje :-) taj dr nam je dosta pomogao i vidjali smo se svake godine,i kao i vi,isli na veceru-ali u memsi u dr.klinici.

nazalost,nismo se videli ove 2 god.,ja bila trudna i daleko-u makadiju,a prosle god.u hiltonu zbog bebe nismo bas mrdali i spavali smo vec u 20h :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E to mesto na plazi La Merit se zove i ja ga prosto obozavam. A to je blizu El Palacia, sto je nama daleko, alii moracu bar jednom da odem tamo na karkadi i da se provozam malo na kamili po plicaku :happy:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Poz,

Bio sam tamo prosle godine i slobodno mogu da kazem da za mojih tadasnjih 9 puta u Hurgadi to je bilo jedno mesto gde sam se iskupao u fullu sto mi je bilo najbinije :)

elem hotel.... kao hotel sa 5 zvezdica pa i bas nije da jeste opet bih isao tamo ... ALL inc traje do 00.00 sto je uzas ... a sve pocinje da radi od 09.00 ... nema konobara da vam donosi pice nego idete za shank od prilike cela fabula radnje je smestena za shank na bazenu ... ok konobari su cool nisu napadni pamte sta pijete totalno su frendly ...

Bazen ... u jednom momentu pun arapa koji su kao pusteni sa lanca to ludilo je trajalno 3 dana neki njihov praznik znaci samo sto se nisu verali po lusterima ... mnogi cak od nasi pljuju Ruse ... ljudi Rusi su male mace za ove nindze sa gomilom dece koja vrsite skacu veru se em po tebi em po tvom tanjiru ...a da skloni su da ti maznu ili peskir ili sorc ili naocare .... sta ces sirotinja nema ... jbt a nindze pune zlata ... ok verovatno je to nacionalni hobi :hahaha: ... brate to nisam nikada video niti doziveo u Steigenu ...a tamo sam boravio 7 puta ... :thankyou:

Ok posle tri dana iskustva sa nidnzama i njihovim gremlinima broj prituzbi je bio porastao do te mere da je managemet htl odlucio da jedan a la card restoran otvori samo za strance gde je ovima bio zabranjen ulazak ... tek u tom mometnu shvatis da u hotelu ima francuza, nemaca, poljaka, madjara ... ostalih 7 dana je bilo uzivanje u restoranu ....

Posle pada Mubaraka , htl u sirom egipta su otvoreni za njihove po vrlo pristupacim cenama odatle proizilazi ona floskula pusteno sa lanca !!!! Animatori su cool ali jadni oni ....kako ce animirati nindze i gremline ... :udarac:

aj sad malo o hotelu sobe ciste uredene htl se deli u dva niza do mora i jos jedan deo iza njega ... dozvoljeno nocno kupanje u bazenu ... car nocnog kupanja nema znate vec koga .... :dance:

E da upoznali smo egipcane iz Aleksandrije totalno drugaciji svet a i svest od odnih iz Caira i ostalih mesta ... Aleksandrijci open minded frendly jednom recju nema razlika izmedju nas i njih ... a da i ne vole da ih zovete egipcanima :azdaja:

Hrana na bazenu sredjnje zalosna ... isecena kifla unutar kifle parce sira ili mini pica sa paprikom ili paradajzom :hahaha: ti je snack :hahaha: pa uzivajte :thankyou:

Dorucak rucak vecera ok raznovrsno ... vino, kafa , pivo i ostalo ukljuceno u all.

Ono sto sam primetio da retko koji htl u hurgadi ima 24/7 all inc. sve ih je manji broj... zato ove godine Tropitel :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868368
    Ukupno poruka