jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

Evo UAI koncept, kome treba

UAI koncept

Idemo u maju u ovaj hotel, tako da ako ima nekih promena od postova ranije ili predloga pisite :)

Izmenjeno (ilfil)
link ne radi
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel bio neko ove sezone u hotelu? Planiramo ovde ili u Citadelu :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili za 27.08. Prvi izbor nam je bio Citadela ali su prodali sve aranžmane. Ovaj nam je bio drugi pik zbog plaže i šetališta .

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili mi, bilo je super. Odnos cene i kvaliteta je po meni odlican (poredim u odnosu na Pyramisa, u drugima nisam bio). Moja preporuka, ako treba jos detalja pisite. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguc kasni check out i koliko se doplacuje, ukoliko ste koristili tu uslugu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav dragi forumasi, nadam se da cete mi pomoci da donesem odluku u koji hotel ove godine da idem. Imam dilemu prvenstveno izmedju Old Palace i Mercurija, koji je po vama bolji od ta dva hotela? Najbitnije mi je da hotel ima lepu pescanu plazu sa normalnim ulaskom u more, da nema plicaka 100 metara, jos ako imaju i neki korali u blizini, to je samo plus.

Takodje sam gledao i Hilton i Contonental, ne znam kakvi su oni u odnosu na Old Palace. Da li imate mozda jos neki predlog u tom cenovnom rangu za hotel sa super plazom?

Naravno bitno je i da je dobar hotel u smislu ok klope, usluge, solidne sobe i sl. 

Hvala vam puno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav dragi forumasi, nadam se da cete mi pomoci da donesem odluku u koji hotel ove godine da idem. Imam dilemu prvenstveno izmedju Old Palace i Mercurija, koji je po vama bolji od ta dva hotela? Najbitnije mi je da hotel ima lepu pescanu plazu sa normalnim ulaskom u more, da nema plicaka 100 metara, jos ako imaju i neki korali u blizini, to je samo plus.

Takodje sam gledao i Hilton i Contonental, ne znam kakvi su oni u odnosu na Old Palace. Da li imate mozda jos neki predlog u tom cenovnom rangu za hotel sa super plazom?

Naravno bitno je i da je dobar hotel u smislu ok klope, usluge, solidne sobe i sl. 

Hvala vam puno.

Sve to sto si napisao da ti se svidja ima u Oldu bez razmisljanja uplati ovaj hotel,iskrene preporuke...uzivacete...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I 2013.je bio mali restoran,znaci nisu nista dodavali,menjali..Za klopu i pice sto nisu dali-nema smisla,bar da ste znali.

Sreca samo sto ipak blizu imaju radnje pa bar nesto da kupite .

Meni je hotel bio samo ok,nista posebno..sem fantasticnog polozaja u smislu vidika sa one cistine,na levo i na desno.I fina plaza.No,tad je bebac bio bebac bas i odgovaralo mi to.Ali je dosadan hotel.Iskreno,meni je Piramisa bolja.A Old su dizali u nebesa,ne znam po cemu ..jeste miran hotel,lep,pogled savrsen..ali drugo nije nista posebno.Ni klopa nit ista.Tad nije bio ni bar na plazi pa smo morali do bazena za vodu,sve..i onako u rukama tacne i pice..a meni trebalo svaki cas za bebu.

Za cenu koju kosta,nista posebno.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Snasli smo se mi zahvaljujuci nasem drustvu iz hotela koje je lepo uplatilo 10 noci pa nisu imali problem ko mi ostali sa 11/9. Slažem se za taj položaj i pogled ka samoj plaži koji je jedinstven i opustajuc. Pritom svi sem mene su imali problem sa stomakom barem jedanput (nisam jeo salate tipa paradajz) znao sam za jadac :) Glavni kuvar u svom nekom svetu nece da se skloni gostu pogotovo ne zeni pa ga je gospodin iz Ukrajine ljubazno zamolio da se povede racuna o ponasanju. O wayoutu da ne pricam previse, totalni su ret...i Gospodja Mirela vodic se pojavila na 2 minuta u autobusu progovorila koju i izasla 200m dalje i to je bilo sve od nje, morali smo da je cimamo za povratak da bi smo znali kada nam je let. S obzirom kakva im je reputacija po nekoj mojoj proceni i najmanje turista i ide sa njima. Al masria skroz ok, neki polu izmisljeni obrok al veliki je avion (a330)bio u pitanju tako da put se i ne oseti.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao, jel neko bio uskoro u ovom hotelu i zeli da podeli iskustvo sa nama? Ja cu da odem tamo krajog ovog mjeseca i zelim da cujem vase iskustvo. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@eugenia, bilo bi lepo da Vi, koji ste bili ovog leta u hotelu napišete bar par rečenica o utiscima...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maštalicasad ću ja to! Mi se polako spremamo. Biće novosti u septembru.

Zanimljivo je da mnogi naši članovi godinama pitaju i odmah dobijaju informacije, a kad se vrate sa puta nigde ih nema. 

Ima, doduše, i retkih primera koji podele sa svima svoje utiske. Baš sam pročitala na temi Solymar šta je napisao @MissIndependent

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@dujaspasa, samo da se vi nauživate, a onda i mi meračimo tvoje divne komentare i fotke :yesss:

Isto mislim, mene iskreno to počinje baš da nervira..... Naravno da niko nas netera da odgovaramo i savetujemo, ali sve manje nas je spremno da odvojimo vreme da bi drugima malo pomogli, a oni kao, hvala, hvala, obavezno pišemo utiske....i pojede ih mrak :D Hoće sve, dobiju sve i onda teško 10 rečenica napisati....

Ali to je već druga priča i bitno je da ima nas koji će mo jedni drugima uvek pomoći :hello:

Lep odmor i srećan put i nadam se da letite Air Cairom, jer ovi naši već dva puta imali strašna kašnjenja....Informacije sa facebook grupe, haotična, jedno te isto pitaju ali dodje se i do korisnih informacija ! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala @maštalica

Letimo Air Cairom jer nam njihovo vreme letenja odgovara. Opcija 13/15, s tim što ćemo produžiti boravak do 22 h. 

A to sa kašnjenjem aviona je bezobrazluk. Medjutim, na našem forumu niko ništa nije napisao. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka