jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

Jesam Premier mi se svidja ali sam dobila odgovor od supruga,citiram: "tamo mi deluje da je dosadno,s kim igrati odbojku,nema ni stoni tenis,tamo cu da idem sa 60" :D:shokiran: tako da mi je srusio sve snove.. Old mu se svidja jer ima sve te zezancije,a za Steigen se lomi :D mi kad se dvoumimo obicno zavrsimo u Steigenu kao sigurica je,ali zaista imam zelju posle 4god da izadjem iz Memse :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verovatno ti je " jaca" polovina u pravu, PR je potpuno miran, mada ni u OP nije bas neko ludilo, secam se bocanja, ali vise za klince, sto za stoni tenis u nekom slepom crevu, nikog nisam videla da je igrao, a za odbojku se ne secam, konsultovacu moju polovinu...mada cim se ne secam...Uvece je bio neki idiotski program, bina im je iza sanka na bazenu, mi pobegnemo u setnju posle vecere, mogu da se protegnu noge, mada kao sto sam pisala, sve i dalje polugotovo ili ne radi, a super je zamisljeno. Fino je ujutro ili predvece da uzmete one elektricne automobile pa u obilazak ostalih hotela...Prosto se obuzdavam, ali to je jace od mene, ti znas sta bih ti preporucila, pogotovu kad ti suprug naginje dnevnoj akciji, a i uvece je zabavnije :bolje-da-cutim:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne idem ja preko wayouta nikako :D sve ostalo moze.. Bila sam ja u Sahl 2014te u Tropitelu tako da znam da ima da se proseta,i vozila sam se i biciklima i tim zezancijama..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko placao kasni check out i koliko ga je izasao za ovaj hotel?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo prosle godine  dali oko 50 evra koliko se secam.Ali svakako mozete koristiti peskire za plazu i vratiti kartice uvece,ici na rucak i veceru normalno i posle check out/a a narukvice smo skinuli u Beogradu tek.Mi smo imali dve sobe jednu odjavili a u drugoj ostali do polaska na aerodrom.

 

 

@ehnaton i ako je jos neko bio proslo leto ovde,da vi meni objasnite,da li uzimati chalet ili deluxe sea view? Meni je bitan pogled a i vidim da su chalet sredjenije od ostalih pa me to buni,a mala je razlika u ceni. I isto tako me zanima ta razlika izmedju all inc i ultra all incl,sta tu dobijas vredi li 10$ po danu po osobi? I ako je neko isao do Hurgade njihovim busem koliko ga je izaslo? 

Zbunise me totalno na tripadvisor ovi englezi sa pitanjima i komentarima  ? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Chalet sobe nemaju pogled na more vec na bazen mi platili najeftinije sobe GV a dobili sobu sa pogledom na more,korpu s vocem,keksice ,limenke koka kole,sokove dvaput u toku boravka .Ovo nam je drugi put u ovom hotelu ,stavili malo evrica u pasos kad smo dosli i stvarno nam je bilo super.Za deluxe sobe ne znam ali ova nasa je bila super.

I za  Sajapablo,mi smo bili sa dva tinejdzera i aktivnosti ima na plazi OP definitivno pocevsi od muzike,odbojke,raznih standardnih aktivnosti i pre i popodne.Jedan dan i pena party na plazi extra smo se proveli mi veliki a i nasi klinci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sajapablo, taxi do hurgade je 5e ili usd, mislim da vam je bolji premier romance, koji god odaberete nećete pogrešiti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam ja da je bolji Premier Romance ali vodim jedno velikoo dete koji kaze da ce mu biti dosadno ? mozete mi @jaksa reci kako ste resili u PR kasni check out i sobu sa pogledom na more?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da da procitala sam. Ja sam definitivno na teskim mukama. Palm Royale (vec bila), Old palace nije mu neki all incl a i tih milion kategorija soba,Mariot koji kazu da je propao ili Sheraton El gouna koji se bas danas pojavi za leto da bi me ukopao jos vise :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da otežam :)

 

Op ima dobru plažu, ali desno ima jako lepe koralne grebenčiće koji su toliko neistraženi da ribice koje očigledno nisu nikad videle ljude dolaze bez straha do gnjuraca :)

Sve je to na 5-10 min levo ili desno, pa i piramisa gde opet ima jako lepih stvari za videti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanimljivo da postujem iza svog posta...

OP mi je zanimljiv jer bih vodio celu porodicu, ne vredi, ne mogu ni da gledam nešto u Evropi pored Egipta.

 

Konkretno pitanje - koja agencija je najbolja za OP?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nema tu..najbolja.Nezvanicno,cula sam da Argus uzima "najgore" sobe..ne u ovom hotelu,bilo gde.Al rekoh,nezvanicno.

Mozete menjati sobu.ja sam menjala u ovom hotelu.bez mita.

A šale nisam mogla sa čašcavanjem dobiti..vec vise da platim dosta tada,sto nisam zelela.Sobe su skromne,inace.Porodicne su lepe i velike.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mislim da nema tu..najbolja.Nezvanicno,cula sam da Argus uzima "najgore" sobe..ne u ovom hotelu,bilo gde.Al rekoh,nezvanicno.

Mozete menjati sobu.ja sam menjala u ovom hotelu.bez mita.

A šale nisam mogla sa čašcavanjem dobiti..vec vise da platim dosta tada,sto nisam zelela.Sobe su skromne,inace.Porodicne su lepe i velike.

Kako vam se ucinio OLD PALACE, posto ste nedavno bili u Sahl-u ?

Moj omiljeni hotel u Egiptu / mislim da nema nikakve sanse da

ga ijedan drugi hotel smeni sa prvog mesta :-) .

Samo sto mu je sada visoka cena  :-(

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hm..sobe su definit.po namestaju bile "ispod" nivoa,classic sobe-na te msm..a ovako mi je bilo sve dobro.Mogla bih da uporedim taj fini,kulirajuci osecaj sa Piramisom,iako je Pyramisa drugi tip htl.sa akva parkom,al je osecaj isti,mozda sto nije bilo guzve.

Definitivno..ima nesto u tom Sahlu..al ozbiljno..i dok sam isla do Tropitela,Le reva,Barona..nebitno hotel..msm da je taj osecaj i zbog "sirine",tacnije puta pored mora i otvorenosti..

Ove god.mi je divno delovao Old kad prodjoh..ima nekih novina u odnosu kad ja bila na plazi..pa je sav bio cakan onako..

Pa..evo ja opet u Sahl u sept.hah..samo nista od avenije..i Citadel je specifican htl svakako.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka