jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

agencija Argus,3-17.juli

Let avionom na vreme,u polasku divno osoblje nam je dalo prvi red sa 3 sedista,pa je beba i spavala,s obzirom na mali razmak izmedju redova i zbijenost,mnogo je olaksalo put.sleteli u 9,u 10 bili u hotelu.

SOBU dobili u pola11.ja sam odmah trazila kao bolju,odmah mi je izrecitovano koliko je upgrade za koju sobu,dzaba moje ovo-ono,dzaba ja njemu-bolje tebi da dam nego hotelu (:-)),covek rece-ovde se ne radi tako,madam..maltene se posramih sto sam nudila 50e.ono sto je on ucinio za dz-kako rece,jer je nasa soba promo standard,da nam da standard sa delimicnim pogledom na more.a dobila sam kljuceve 4 soba da pogledam,i to nije vredelo tog upgrade-a sta ces kad je hotel posten,ovo jos ne videh,pa sam se od muke smejala :-)

elem,soba bese odlicna,standard,znaci nista posebno kao sto smo lani imali apartman,i stariji je namestaj.terasa gleda,ako stanes pravo u glavnu zgradu,a pogledas ulevo na more :-) tako da je to sve ok,a realno sam preterivala,sa bebom smo ne terasi bili cirka pola sata dnevno :-)

ono sto je dobro,a to sam tek kasnije videla,je udaljenost od glavnog bazena (zbog buke i muzike).dakle,desno krilo je zaista grozno ko je tamo,kad smo mi culi ovamo,ne znam kako je njima bilo,ali mozda neko voli.

HOTEL je divan,toliko je uredan i cist,klizala sam se po podu koliko ga ciste i briskaju,uvek lep neki miris se siri,miran,prijatan,sa toplom atmosferom,beo,nema neke kicerice,jednostavan i elegantan,nista nije fancy.ima vise odeljaka u lobiju,pa se mozete izdvojiti,ima deo za kompove,kao biblioteka da se cita,uvek se negde mozete zavuci gde nema dosta ljudi,to mi se dopalo.mi to nismo koristili zbog deteta,jer smo samo sipcili,ali da smo sami,bilo bi izuzetno prijatno.

Bazen veliki nismo koristili,na njemu je uvek neka akcija,i pored nejga se odrzavaju aerobici,salse i ostalo i tu je muzika jaka,kad su te aktivnosti,naravno..glavni bar je tu,i nikad nije guzva.

USLUGA je ono sto krasi ovaj hotel-fantasticna.restoran prelep,cist,uredan,escajg cist,case,stolice za bebe,terasa da se jede napolju ko zeli,pored malog bazena.nikad vise konobara nisam videla,pica donose dok trepnes,odmah se stvore kraj tebe.Hasan je bio divan,uvek da cacne malo bebu,da mu donese lubenicu,jabuku ili special wish-npr.pomfrit,sta god beba zeli.svi te docekuju sa dobro jutro ili vece ili dan,svi sa osmehom.

HRANA-veoma ukusna.izbor nije veliki zaista,mogli bi to da poboljsaju,ali je sve ukusno.da ne nabrajam sta sve ima,meni je to glupo,nisam u tom fazonu,ima svega za normalne ljude.

PLAZA-pored usluge druga stvar koja krasi ovaj hotel.i ovo je najbolja plaza u sahl hasheesu.dakle,plaza nije samo deo koji je ogradjen bovama,vec koristite i levo i desno,koliko vam oci vide,i u sirinu,a i u dubinu!bez kamenja(malcice na nekim mestima na ulasku),samo da uklizite i plivate-raj! ovde nema voznji brodicima,ne krecu izleti,pa je sve cisto,nema buke nikakve,plaza znaci odlicna!!! razdaljina izmedju suncobrana bas velika,imate intimu.

prvi put nema animacije na plazi-au,kakav odmor za uci!lepota,kad sve utihne,kao da si sam,pa samo more nepregledno ipred tebe.iako se cuje kad su aktivnosti na bazenu,ali nije tako jako i nije sve vreme.

bara na plazi nema,i mozda je i zato tako nekako mirno,a nema ni tuseva,ide se na glavni bazen.sve mozete doneti da jedete i pijete na plazu.posle oni dolaze i pokupe to.

Pice se sluzi u debelim velikim plasticnim casama na bazenu,nista nema onim malih casica sirotinjskih,dalje-sokovi su u tetrapaku,a koka kola,fanta i sl.iz flase.automat za kafu sa raznim tipovima-odlican.case i solle ciste kao suza,peru se u automatima.popodne je sladoled od 4-6,nestle.vidim pije se alkohol,kokteli,ali ja nisam,pa da ne pricam sta i kako.jesam videla da kad se znate sa barmenom,dobijete strana pica :-)

ljubazni,ljubazni,ljubazni..-to je komentar za osoblje,neki vise,neki manje,ali sve na nivou.

SAHL HASHEES je prelepo osmisljen i steta sto jos to nije izgradjeno,a kakva je situacija,pitanje je...naime,imate setaliste pokraj mora,uz celi zaliv,put se prekida ka makadi beju,koji se vidi.sa palmama,cisto,uredno,cvece,ovde nema automobila,zabranjeno je,samo oni elektircini koji se iznajmljuju-ovo smo 3 puta i super je,i vise bismo-ali beba vazda zaspi,a prelepo je voziti sve do premier le reva,tropitela i jos iza ,do kraja puta.usput su sve nedovrseni hoteli.Baron palace je prvi na putu od hotela i to je ogroman hotel,ali nema nikakvih radova trenutno,izgleda bas mocno!meni te scene nedovrsenih hotela i stracara za radnije nisu smetale,mi smo vozili bas na tu stranu jer je iza pustinja,pa se vide sletanja aviona,pa zalazak,a na drugu stranu more,vetar,kud ces lepse..malo zastanemo kod premier le reva,slikamo se,kod tropitela,popijemo sok,zapalimo cigaretu,gledamo more,pa nastavimo...tropitel ima jako dugacak ponton,ima i premier le reve.ovaj potonji je sav na note.

na drugoj strani zaliva,odmah na 5min.pesice od naseg hotela je bas setaliste uredjeno,a ovamo nije i tu noca nema svetala,ovamo ima.tu je premier romance,tu su 2 privatne plaze sa barom.ko tu dolazi-ne znam!mi smo uvece vec u 8 bili u sobi zbog bebe,pa pojma nemam o nekim desavanjima.da je lepo-lepo je,evropski izgleda,a stari grad je divan,i lepo osmisljen arhitektonski,steta sto samo par radnji ima.da je to zazivelo,imalo bi se uvece zujati po radnjama kao u hurgadi.

ovo nije oblast za mlade koji bi provod.ovo je oblast za porodice i parove,kojima je baza hotel i samo hotel,a van njega mogu da vozaju auto,bicikle,segveje,da setaju.samo to.mogu da svrate u ove privatne barove i placaju ili Il gusto restoran,to da...

opsti utisak je jedna mirnoca,tisina,lepa arhitektura i cistoca u odnosu na hurgadu...

(nastavak sledi...)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobro dosli Beogradjani!

Znala sam da ce vam se hotel svideti. Drago mi je sto ste uzivali!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozz Tikice! :-)

-nastavak-

KLIJENTELA -da,80% su Rusi (kazu da su to vecinom Ukrajinci,a ne Rusi,al dobro),ostali su nemci,francuzi,bile su cak i 3 devojke jermenke,ima ceha,i nasih malo...ovi rusi-pa sta reci?prvo,izgledaju kao iz 80-ih godina,takva je garderoba,takav je stil,ponasanje?ne znam,izbegavali smo odmah na pocetku obedovanja da idemo,sem za dorucak jer smo bili tacno u 7(rano ustajali).jednom kad smo ppranili za veceru,bila je uzas guzva pa se vratili.oni inace cekaju od pola 7 u baru u lobiju na veceru uz nezaobilazni alkohol,sa sve decom onako i prave veliku guzvu.degutantno.prvi su i na plazi ujutru.mi smo u 15 do 6 isli da ostavimo peskire i to je to,jedva 2-3 mesta solobodna u 1.redu.plaza je puna bila.

najvise rusa ima oko bazena,gde se i sluzi pice,piju alkohol po celi dan,ali nije bilo nikakvih izgreda,tako da ja njih-nisam ni "osetila".

zaboravih da kazem-u restoranu stoje beli stolnjaci sa sve salvetama pravim,uvek cisto sve,i uvijen escajg.kao sto rekoh,vrlo,vrlo uredno.

suprug je imao problema sa stomakom,kupili antinal u apoteci,cena 25le.ono sto je najgore bilo je sto se beba razbolela,visoka temperatura,poslednja 2 dana,tako da smo vece poslednje i sutra celi dan,do 19h bili u bolnici.sta d akazem,ovo bas nije trebalo,jako smo se i uplasili,i sve..iz bolnice u sobu nabrzaka spakovali stvari i polazak iz hotela je bio u 21.30.iz bolnice sam stalno zvala nikolu kesica iz argusa.ono sto je dobro je sto je bio na aerodromu i njihov saradnjik egpcanin (posto nasi vodici ne smeju da ulaze),je sve obavio za nas.odneo prtljag,karte dobili,3 sedista dobili jer sam rekla da je beba bolesna.sve je ovo lepo reseno.

mi smo trazili jos pre kasni check out.dobicete zvanicne cene koje su 60$,mozete dobiti i discount.kako se ko snadje.ja sam razgovarala sa generalnim menadzerom,dobili smo za 30$ do 20h,a inace moze do 18h.narukvice nisu skinuli.

menadzer inace drzi sve pod kontrolom,stalno se seta,ispituje i to je kljuc sveg finog u ovom hotelu.

pretposlednji dan je bila mala guzva na plazi.neki rus nesto prica,neki izlaze iz vode,okuplja se narod,dolazi menadzer,piste u pistaljku da se izadje iz vode.ja pridjem da vidim sta je-kazu ajkula mala.menadzer tera dvojicu egipcana da idu da "vide"..e to je bio cirkus! oni kao plivaju(a znamo kako egipcani plivaju),a sta traze-ne znam,a sto su poslati -ne znem,kad su svi ljudi van vode?! valjda kao zrtve? :-) elem,onda menadzer poziva alberta koji je ronilac da ispita sta je u vodi,i tako mi sve to gledamo na plazi,ljudi se smeju,neki ulaze pa ih vracaju..i kaze alberto-mala barakuda,kupajte se slobodno..svi ulecu u vodu sa sve maskama i traze,kao deca,opsta halabuka na plazi,cirkus!

ja posle pitam alberta-kaze-mala ajkula od oko pola metra,nemojte se plasiti,one su bebe i nemaju zube! (a gde je majka,ne znam)

elem,tako je to bilo,i cisto rekoh ovo da kazem..

inace,ribica ima vec od samog plicaka,onih belih,ima crnih,tigrastih i pomalo plavih papagajki.hleb se slobodno nosi i hrane se.one se vrte tu oko korala..ima ljudi koji su plivali iza bova,stariji cak,mladji,jer je voda toliko lepa i cista i kao sto rekoh,more vam u duzinu i sirinu koliko volis..al sad,kad je dosla ajkulica mala...hm...

alberto inace iznajmljuje na plazi za vodene sportove,auta,segveje,bicikle i to svi koriste bas dosta.1h-20$,govorim za auto.dalje u shla hasisu ima i kao kabrio,on je 40$.mi smo se vozili ovim sto moze vise ljudi da stane,isli smo 3 puta,mogli bi svaki dan.prija voziti po obali,kao sto rekoh.upisujete se ranije za koji termin hocete jer naravno da niko nece od 11-15h,svi hoce popodne.

alberto je italijan,a radi tu i neki egipcanin inace.preporucujem obavezno radi voznje po sahl hasisu.

sta jos da kazem,ne mogu da se setim..drugacije je kad idete sa bebom,mi smo bili na plazi od 8-10,11h,pa onda od 16-18h.na plazi mozete biti koliko hocete,inace.a u sobi smo vec bili u 20-20.30 jer beba ide na spavanje,tako da nista ne znam sto se tice nocne animacije koja je dopirala do nas kroz vrata terase-standard kao i u svim hotelima-fakiri,disko,pevanje i sl.

kao sto rekoh,za odmor i uzivanje-pravi mali raj.

za 10$ po danu po osobi mozete imati ALL pica 24h.

voda se dobija 2 flase po sobi,ali mozete tociti ako vam treba na bazenu ili u restoranu.

kao sto rekoh,vrlo vrlo dobar hotel tj.prvi sa nekako "evropskim" trendom u kom sam bila.naravno govorim o hotelima sa 5* srednje klase.tj.sad mu je cena jaka.

menadzment je izgleda, recept,jer onakva usluga,konobari,ponasanje jeste za respekt.mogu onda misliti kako je npr.u premier le revu ili romance-u.

ne zaboravite da smo ovaj hotel platili 530e,13noc.sad kad citam za druge hotele sta ljudi prozivljavaju-smesno mi...

postavicu i neke slike kad mogu,cisto da zaokruzim pricu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozz Tikice! :-)

-nastavak-

menadzer inace drzi sve pod kontrolom,stalno se seta,ispituje i to je kljuc sveg finog u ovom hotelu.

pretposlednji dan je bila mala guzva na plazi.neki rus nesto prica,neki izlaze iz vode,okuplja se narod,dolazi menadzer,piste u pistaljku da se izadje iz vode.ja pridjem da vidim sta je-kazu ajkula mala.menadzer tera dvojicu egipcana da idu da "vide"..e to je bio cirkus! oni kao plivaju(a znamo kako egipcani plivaju),a sta traze-ne znam,a sto su poslati -ne znem,kad su svi ljudi van vode?! valjda kao zrtve? :-) elem,onda menadzer poziva alberta koji je ronilac da ispita sta je u vodi,i tako mi sve to gledamo na plazi,ljudi se smeju,neki ulaze pa ih vracaju..i kaze alberto-mala barakuda,kupajte se slobodno..svi ulecu u vodu sa sve maskama i traze,kao deca,opsta halabuka na plazi,cirkus!

ja posle pitam alberta-kaze-mala ajkula od oko pola metra,nemojte se plasiti,one su bebe i nemaju zube! (a gde je majka,ne znam)

elem,tako je to bilo,i cisto rekoh ovo da kazem..

inace,ribica ima vec od samog plicaka,onih belih,ima crnih,tigrastih i pomalo plavih papagajki.hleb se slobodno nosi i hrane se.one se vrte tu oko korala..ima ljudi koji su plivali iza bova,stariji cak,mladji,jer je voda toliko lepa i cista i kao sto rekoh,more vam u duzinu i sirinu koliko volis..al sad,kad je dosla ajkulica mala...hm...

Nemiri u Egiptu, ''mala ajkula'' u moru,....Sta jos da ocekujem??? :( :( :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dobar odmor!ako necete vi,hocemo mi opet! :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

<div>0lcu.jpg</div>

<div> </div>

<div>Uploaded with ImageShack.us</div>

<div> </div>

<div>

<div>rysx.jpg</div>

<div> </div>

<div>Uploaded with ImageShack.us</div>

<div> </div>

<div>

<div>1wmy.jpg</div>

<div> </div>

<div>Uploaded with ImageShack.us</div>

</div>

</div>

<p> </p>

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divne slike! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde ste beogradjani?!

Dobrodosli!!!

Prvo da Vam zahvalim na opisu hotela, a zatim da Vam pohvalim slike! Slike su odlicne!

NAJLEPSA JE SLIKA SA MAMOM I DETETOM!

Iz prilozenog se da zakljuciti da Vam je bilo prelepo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala draga seagull,hehe,mame uvek znaju koje su slike najlepse!cek,cek,naci cu ja jos neke fine..:-)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Stvarno su vam lepe slike, a bebac je meden. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Posle ovih slika, svaki komentar je suvisan!

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima za komentare :-)

seagull,od srca eto vam preporuka vama sa detetom sl.godine...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka