jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

da li ima komaraca?

da li je klima suvise jaka u zgradi hotela i restoranu,tj.da li je hladno,znaju da preteraju,pitam zbog bebe?

ima li guzve za doruckom,ruckom,vecerom?

koliko sam videla,nema stocic pored lezaljki na plazi,kako sam navikla?gde ste drzali pice?

da li ste se vozali tim auticem po sahl hasisu,kolika je cena?

da li uopste da nosim masku,ako nema riba?ja ostadoh zatecena obiljem istih u fort arabesku...

kakvi su gosti generalno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Komarce nisam videla, mada sam jednog jutra ustala sa nekim ujedima na ruci koji lice na ujede komarca (2-3), ali sam videla malo dete poprilicno izujedano :'(

klima nije suvise jaka, taman je kako treba, fino je sveze, a nije velika razlika

guzve u restoranu ima samo na pocetku obroka, ali nije nista strasno

da, stvarno nema stocica na plazi i to je totalno bzvz, mi smo drzali pice na podu i to je bilo neprakticno jer nam je stalno neko obarao pice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nastavljam dalje, bila sam nesto zauzeta :huh:

vozili smo se elektricnim busicem, nismo iznajmili auto, ali da me ubijete nemam pojma koja cena bese, da li 4 usd po osobi za sat vremena ili tako nesto. naravno, u obzir dolazi i cenkanje

masku ponesite, za svaki slucaj, nije da ima bas nesto puno riba, ali mogu i da se vide neke zanimljive stvari :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice buke sto ste rekli da ima oko glavnog bazena,da li mislite da onda nije pametno traziti sobu sa sea view?koje su napred kako sam skapirala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tikicamala,

Da li mi mozete reci kakve su promo sobe i u kom delu hotela se one nalaze?

Unapred sam Vam zahvalan na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Promo sobe nisu neke posebne sobe, nego su to sobe koje ti zapadnu u trenutku kad stignes u hotel. Tako ti se moze desiti da dobijes standard room, ali uz malo srece i apartman. U svakom sllucaju, u celom hotelu nema losih soba, samo je pitanje pogleda.

Beogradjani, ne znam sta da vam kazem. Ja licno ne bih volela da sam smestena u tim sea view sobama jer sve one gledaju i na veliki bazen direktno, meni je lokacija nase sobe bila savrsena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Okey, Tikice.

Ali, kako su standardne sobe, ujedno i ''promo sobe'' sa pogledom na bastu, a koje rezervise Argus tours, zanima me u kom delu hotela se one nalaze? Odnosno, sa koje strane se ovakve sobe nalaze? Predpostavljam da su sa spoljasnje leve i desne strane hotelskog krila!? Dodah sliku hotela zbog lake orjentacije!

I, da li u Sahl hasheesh-u ima neki shopping centar ili bar nekih radnji?

Unapred zahvalan.

5408938442_dc09f48357.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Old palace resort

post-42509-0-83358000-1371198025_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Promo sobe nisu neke bzvz sobe, nego ih je argus zakupio po promo ceni i to mu dodje kao neka lutrija. Inace i u ovom hotelu radi mito & korupcija sa 10-20e baksisa na recepciji za dobijanje lepih soba, tako da ne morate da se brinete. Standard sobe su vam u glavnom delu sto gleda na veliki bazen.

I u samom hotelu i u Sahl Hasheeshu imate radnje, a cene su vise nego u Sakali, a kada im kazete da su skupi i da je to u Sakali jeftinije, mrtvi 'ladni ce vam reci da idete u Sakalu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima kako ste proveli poslednji dan? Da li uzimaju narukvice itd... hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tikice nema,ja samo znam da su platili late check out,sto i mi nameravamo zbog bebe,a za narukvice ne znam..to sam i ja zaboravila da pitam,nadam se da ce se tikica javiti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tikice nema,ja samo znam da su platili late check out,sto i mi nameravamo zbog bebe,a za narukvice ne znam..to sam i ja zaboravila da pitam,nadam se da ce se tikica javiti..

Takodje se nadam da ce se tikica javiti i reci nam da li i dalje na recepciji hotela treba dati " baksis " od nekih desetak do dvadesetak eura za dobijanje sobe po sopstvenoj zelji ili je dovoljno dobiti standardnu sobu sa pogledom na bazen a ne na more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izvinite sto me nije bilo, malo sam bila zauzeta ovih dana.

Sto se tice skidanja narukvica, nikome nisu skinuli narukvicu, u poruci koju su neki dobili od vodica (mi nismo) pisalo je da su nam sve usluge u hotelu osim boravka u sobi placene tj da nam all inclusive traje do napustanja hotela.

A sto se tice mita- pa naravno da vazi, ipak je to Egipat. Svi iz nase grupe su zahvaljujuci dodatku koji se nalazio u pasosu dobili dobre sobe

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A sto se tice pogleda na more, nisam sigurna da bih bila srecna da sobijem takvu sobu jer sve te sobe gledaju i na veliki bazen, a tamo je i bina na kojoj se nasto uvek desava i pusta se dosta glasna muzika. Muzicki izbor je bio malo onako :nesvest: , ali ako neko voli da slusa nemacke balade, ruske dance hitove i hit hotela ai se tu piego po sto puta na dan, neka izvoli :dosada:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Tikice... Ja za sad nemam pitanja, mislim da si i onim prvim opisom dosta rekla, sto se mene tice. Uh, jos samo 18 dana :) :weee:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka