jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

behu narandze u hiltonu prosle godine,bas bi legle sada da cedim malom,al dobro,egipcani lose stoje sa vocem:-) lubenice sam toliko retko videla...

koji je vama hotel najbolji po odnosu cena-kvalitet i po impresijama (gde ste sve bili)?a znam da smo svi razliciti u prohtevima,al eto..

ovo sto ste rekli-minut od plaze,me odusevljava,odlicno...jerbo dete prohodalo i ne moze ga bog otac staviti u kolica,a zamislite da je dalje nesto pa da sipcimo po suncu!iako je sve to smesno ,te razdaljine,ali boga mi,sa detetom je sve nekako daleko,pa jos kad se natovarimo sa bazenima,gumama i sl.ima da idemo kao pokretna radnja :-)

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2006 Hitlon resort

2007 -2010 Steigenberger dva puta godisnje

2012 Old Palace

Hotel koji je najbolji u Hurgadi je Steigen :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

deo ispred premier le rive odlican za snorkling pogledaj na youtube :smajl:

bio prosle godine u Premieru, mislio sam da ima neki greben blize Old Palasu koji najverovatnije otpada u korist Cleoptare u Makadiju ili mozda nekog hotela u Marsa Alamu ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

onda je za tebe iskljucivo Mars Alam ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Marsa Alamu jos nisam bio pa me privlaci da odem tamo ali mi se ne dopada tih 250 km autobisom od Hurghade a vidim da Big Blue ima solidnu cenu za Cleopatru u Makadiju pa mozda ipak to kad je Spirir ispalio za ovu godinu a cekao sam ih najvise zbog Fort Arabesque :ljutko:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fort Arabesque citao sam recenzije extra hotel ali ako hoces nesto slicno Citadel Azur ;) ... a opet nije daleko :D sto ne ides malo do Sharma

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Unbeliever,

ako vas ne mrzi da se klackate 200km, probajte Hilton Nubian u Marsi, fina cena kod Odeona, plaza extra, a grebeni svuda unaokolo....recenzije odlicne.

Ja sam bila bas zagrejana za Intercont.Port Ghalib, ali me odbilo sto imaju samo pp, mada je hotel od marine Port Galib samo 500m, a tu ima, ipak, kojecega, prodavnica, kafea..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fort Arabesque citao sam recenzije extra hotel ali ako hoces nesto slicno Citadel Azur ;) ... a opet nije daleko :D sto ne ides malo do Sharma

Bio sam u Fort Arabesque pre par godina skoro svaki dan na plazi jer smo odseli u hotelu pored, Sunrise Royal Madadi, i zbog te plaze bih bas rado otisao tamo ali na zalost nema. Citadel Azur je dosta skup a nije mis e svidela plaza. U sharmu sam bio ;)

Unbeliever,

ako vas ne mrzi da se klackate 200km, probajte Hilton Nubian u Marsi, fina cena kod Odeona, plaza extra, a grebeni svuda unaokolo....recenzije odlicne.

Ja sam bila bas zagrejana za Intercont.Port Ghalib, ali me odbilo sto imaju samo pp, mada je hotel od marine Port Galib samo 500m, a tu ima, ipak, kojecega, prodavnica, kafea..

Hilton sam i mislio ;) samo taj bus... :huh:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citadel ima dve plaze razmisljao sam o tom htl ali meni smeta sto je izolovan od setalisne zone ... najradje bih otisao u Tabu ali to od nasih agencija ne radi niko !!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@021traveler,svaku Vasu poruku sam korigovala, jer stalno citirate post iznad vaseg na koji odgovarate, prema pravilniku foruma nema potrebe,postovi postaju nepregledni, tesko je za citanje, jer se stalno ponavljaju postovi.

Izvod iz Pravilnika foruma:

1.14. Nepotrebno citirati poruke – nepotrebno je da član foruma citira poruku koji je odmah iznad njegove poruke.

Ako odgovarate na post iznad vaseg, u praznom donjem levom uglu gde pise Odgovori, napisite sta zelite i onda samo pritisnite ikonicu desno Odgovori i pojavice se vas post bez citiranja prethodnog. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.

A, da li neko od Vas zna kolika je u ovogodisnjoj sezoni doplata za sobu sa pogledom na more? I koji brojevi soba su na spratovima?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hygija postavio sam vec mail na koji mozes da izvrsis direktno upit htl-u za room up grade

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala za sliku,sad sam bas lepo videla gde je tus,ipak ima malo da se hoda,al dobro...ili se meni to cini jer nemam osecaja prostranstva na slici..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i sa suprotne strane bazena se nalazi isto takav tush ... elem od plaze do tusa vas deli samo setalise do tusa vam trba jedno cca 30-tak sekundi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka