jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

ponudili clanici koja je otputovala danas :-)ziva bila i lepo prosla u putu,nadam se..

mozda mi ponude,pa ko velim-da znam unapred..sabri sve goste docekuje,odgovara,veca..izgleda da je opasan manager...

po defaultu to bi znacilo bungalov a mislim da su im to sobe koje se nalaze iza glavne zgrade i da je to deo koji su zavrsili ovde godine nema pogled na more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,videla sam da je nesto veliko,a i skupo..rekla bih da izlaze na neki manji bazen,djakuzi,tako nesto..

nebitno,sto se kaze,ne znam nista dok ne odem..a ima tome jos mesec dana..

hvala puno na info,ako se cega setite jos,napisite,sve info su od koristi..

npr.voznja onim malim busicima po sahl hasisu,vredi li?rent onih cuda-segveja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,rekoh ja veliko i skupo ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,videla sam da je nesto veliko,a i skupo..rekla bih da izlaze na neki manji bazen,djakuzi,tako nesto..

nebitno,sto se kaze,ne znam nista dok ne odem..a ima tome jos mesec dana..

hvala puno na info,ako se cega setite jos,napisite,sve info su od koristi..

npr.voznja onim malim busicima po sahl hasisu,vredi li?rent onih cuda-segveja?

prvo da ogovom za chalet definitivno je zavrsen ovde godine prosle godine bilo u fazi izgradnje sada sam pregledao slike cim se spomenje mali bazen koji se greje tamo smo isli na nocno kupanje :) to je sve bilo u fazi izgradnje novi deo i renoviranje stari deo .. radi se o apratmanima koji primaju 2+2 ... sada da se vratim na vasa pitanja busici tacnije golf autici i sevgiji zavise od standarda htl ... prose godine nisu imali ... ove ne znam ... znam da tropitel ima golf autice za voznju po sahl hasesshu ...u globalu sahl nije veliki tako da za 10 dana uvece ga predjete vise puta ... na kraju setalista prema LTY Piramisa imate prodavnicu siroke potrosenje sa sasvim korektim cenama ... cene su bile fiksne uz dozvoljeno cenkanje u slucaju vise kupljenih artikala ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma,mi sa bebom necemo daleko odmaci :-) pa bi se vozili malo,a videla sam na facebook sahl hasisa da imaju te busice 5$ karta,i ide sa kraja na kraj,usput hotele gledas i tako..to cisto onako da nesto uradimo jer sa bebom ne mozes bog zna sta..a dobro je sto ima i neka radnja,eto,ako nesto zatreba da kupimo.

mi samo mozemo uvece da prosetamo malo,po vrucini sigurno ne..a i zbog iste cemo biti u sobi od 11-16h (beba),inace ja ne bih mrdala sa plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

umalo da zaboravim na najvaznije a to je ako imate poblem trazite dirketno gdina Sherifa jel od ruskih recepcioneri nema bas nikave koristi joj umeju i da budu drski ... naravno iz razloga sto niste iz Rusije pa ne zele da se bave sa vama ... isto tako mi nismo zeleli da se bavimo sa njima posto ima je gdin Sherif nadredjeni pa smo resavali neke stvari direktno, a kada ruski recepcioneri shvate da radite 1na1 je sa njihovim nadredjenim trude se sledeci put da vas izbegnu u sirokom luku uz obrazlozenje za vas brine gospodin Sherif :D;)

ma,mi sa bebom necemo daleko odmaci :-) pa bi se vozili malo,a videla sam na facebook sahl hasisa da imaju te busice 5$ karta,i ide sa kraja na kraj,usput hotele gledas i tako..to cisto onako da nesto uradimo jer sa bebom ne mozes bog zna sta..a dobro je sto ima i neka radnja,eto,ako nesto zatreba da kupimo.

mi samo mozemo uvece da prosetamo malo,po vrucini sigurno ne..a i zbog iste cemo biti u sobi od 11-16h (beba),inace ja ne bih mrdala sa plaze...

ufff zavidim vam ja moram da cekam 06.08.13 a do tada samo da gledam ko sta pise na forumu :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@021traveler

ima li koralnog grebena pogodnog za snorkling?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,sa sherifom cemo samo komunicirati,on je uostalom i odgovorio na mail.vase sobe su bile superior,ima jos i de luxe,i nisu bile renovirane,jer su renovirane de lux (vidi se po namestaju).sto se mene tice,da imam pogled na more,mogla bi i standard (kao vasa je,samo ne gleda na more,ali namestaj isti).

dakle,zakljucujem-nema smisla!pa mora neko da dobije i superior,pa i de lux,ne mogu sve da strpaju u standard,nema toliko soba!kao da hoce da naplate to sto su renovirali,cudna mi cuda,moras nekad i da pljunes neke pare,a ne da im mi platimo namestaj i renoviranje :-) ali dobro,kao sto rekoh,videcemo sta ce nas zapatiti.vi ste izgleda odmah platili koliko su vam rekli?(pogled na more,superior) jel to regular price,jel to baksis,kako biste ocenili,jeste li sherifu dali?)

izgleda da je u ovom hotelu jako tesko dobiti pogled uz baksis..nema onih 10,20e toliko spominjanih...

setih se-sta je od voca u ponudi za obroke?da li je jogurt pakovan(verujem da jeste),i da li su sokovi iz tetrapaka ili oni muckani?

niste mi odgovorili za tuseve,koliko ima metara,minuta?ako kazem da cemo biti negde gde je najblize njima? (beba mora da se ispira od slane vode,kao i mi).

da li narucivati kafu i kakva je dobra,ima li sanse za kakvim-takvim espresom?

ja svakako nosim kuvalo i kafu,ja ujutru oci ne otvaram bez kuvane kafe i tu nema price.cutim,gledam u more (ako imam pogled :-)),i pijem kafu da dodjem sebi,posebno sa bebom koja jedva spava,terasa i to je to-to mi je ritual.ali kafa prepodne na plazi,pa popodne,to uzimam sa bara,pa ko velim da li valja ista...?

the unbeliever,ja nesto kao procitah da ima bas na 30m od plaze,neki rus je ostavio i snimak na you tube,kazu da je ok,nije sigurno spektakularan greben,ali ribica ima..

sad ce nama putnik bolje da kaze,on zna...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@021traveler

ima li koralnog grebena pogodnog za snorkling?

deo ispred premier le rive odlican za snorkling pogledaj na youtube :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Standard sobe nemaju pogled na more! imaju pogleda na tzv bastu ... mali bazen ... mi smo doplatili kao sto sam vec napisao 50 eur za sobu sa pogledom na more i nismo zazalili sto se videlo po slikama. Obzirom da je Sherim rezervisao sobu na 3cem spratu po nasem zahevu sa pogledom na more doplatu smo uradili na recepciji po prispecu u htl. Uredno je data priznacica za room upgrade znaci nista u dzep... Ove godine sam proverio sa Tropielom agencija je rezvisala sobre side sea view doplata ce verovatno biti za full view opet po dolasku u hotel...

Hajde sa da odgovorim za sokove ... svi sokovi su flasirani cola, spirte, mirinda .... itd ima i onih na muckanje zbog egipcana vole takve pa to ti je ...svi sokovi se sluze u loby baru ili pool baru ... u restoranu nemas sokove za vreme dorucka tu su muckani ili limunda koja je ok ...rucka vecera sokovi vino ...

voce jabuke, mushmule , banane koje brzo nestanu ... ali u zamenu uvek je bilo vocne salate ....

Tusevi se nalaze iznad promende kod kraja bazena imala si priliku da vidis juce na jednoj od slika ako treba postavicu ponovo zbog bebaca :) kad se vratim sa posla ...

ja iskljucivo u egiptu pijem espresso ne volim njihovu aromatizovanu "tursku" ... espresso pool bar odlican je prosle godine je bila lavazza i loby bar ...

skoro cela obala shal hasseha je u koralom grebenu ... samo neki delovi koralnog grebena su zivi neki ne ... posto je gazenje po koralima tu ucestala pojava ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Interesuje me da li u blizini hotela Old palace resort ima prodavnica? Ili za shopping treba ici do Hurgade?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci,voce je slabo,nadala se barem narandzama pa da cedim malom..

niste puno doplatili,po tome bih ja onda trebala za 14 dana 70e,nego sam rekla da se ne bih bunila da je standard soba sa sea view pa da ne moram da placam (ali znam da nema).

a vidite kako je za sve drugacije,jedan rus mi je pisao da su oni platili 10$ dan,isto su imali sea view,a rekli su da su bili 1 min.od plaze i da su mogli u kupacim bez da nekog deranziraju svojim izgledom(onda pretpostavljam da je to prizemlje il sta,nebitno).

ne morate opet slike,necu da vas deranziram,a za 10-ak dana se vraca i clanica jedna pa ce i ona podrobnije opisati.

za odgovor clanici iznad-za soping morate u hurgadu.ima jedna radnja tu blizu,ali to nije u tom smislu soping.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima.

Interesuje me da li u blizini hotela Old palace resort ima prodavnica? Ili za shopping treba ici do Hurgade?

napisano je vec ima kod LTY Piramise na kraju setalista ... cene su ok ... e sad pitanje za tebe sta ti smatras shopingom Hygija ? :D

umalo da zaboravim pored htl Premir Botiqe nalaze se jedan trzni centar u kome nisu otvorene bas sve prodavnice ... a izmedju TC i htl premier Botiqe nalazi se mali trg sa nekoliko prodavnica istoga tipa ... ( garderobe , suvenira ) tu prehranbenih proizvoda nema ... a to sve zajedno mozete naci u prodavnci navedenoj gore ... a da na setalistu imate dr Fish da vam ribice grickaju noge ... imate prodavnicu cigareta tompusa cigralosa cene X 2 nego kod nas ...

Izmenjeno (021traveler)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

znaci,voce je slabo,nadala se barem narandzama pa da cedim malom..

niste puno doplatili,po tome bih ja onda trebala za 14 dana 70e,nego sam rekla da se ne bih bunila da je standard soba sa sea view pa da ne moram da placam (ali znam da nema).

a vidite kako je za sve drugacije,jedan rus mi je pisao da su oni platili 10$ dan,isto su imali sea view,a rekli su da su bili 1 min.od plaze i da su mogli u kupacim bez da nekog deranziraju svojim izgledom(onda pretpostavljam da je to prizemlje il sta,nebitno).

ne morate opet slike,necu da vas deranziram,a za 10-ak dana se vraca i clanica jedna pa ce i ona podrobnije opisati.

za odgovor clanici iznad-za soping morate u hurgadu.ima jedna radnja tu blizu,ali to nije u tom smislu soping.

Hajde ovako front hotela je ceo na minut od plaze podeljen je na levo i desno krilo ... svako krilo ima svoj zasebni ulaz ... jedinog gde se ne preporucuje ulazak u kupacem je centralni deo htl gde je recepcija ali malo ko vodi racuna o tome ali sa +45 na +10 u roku od sec nije bas najpametnije :), iskreno da vam kazem ja narandze nisam video niti u jednom htl ukljucujuci i Staigen, lubenica da dinja da ... cak i jagode ... ananas ... ali narandze nikada nisam video ...nece mi biti problem da postavim sliku nema razloga da to moze predstavljati bilo koji problem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka