jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

meni ovo sto ste napisali je sasvim ok,znaci soba,hrana ,pice-sve je ok,plaza,more takodje!kud ces vise pa jos za te pare,prema tome ja sam happy :-)

24/7 svaka cast ko ima,jer ja ne cuh za takav hotel iskreno ,nije ni da mi treba,mada mi fali ujutru,i to je super ako bar radi od 9 ujutru jer u hiltonu radi od 10,pa ti vidi...

koja ste soba bili -standard ili neka malo bolja?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

soba je bila sa pogledom na more :thankyou: naravno doplata 50 eur za 10 dana vidi vredi ... ali proveri sa hotelom ...elem, ono sto je najbitinije je da imas komunikaciju sa htl front office narocito ako sitizeste posle ponoci ... cool su pa ce vam izaci u susret da vas saceka neka klopa kao i nas prosle godine ...ako treba jos neki ifo pitaj . ufff da Old Palace nema ponton :) ulazak u more je cool :volimenevolime:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

danas ako stignem postavicu neke fotke od prosle godine ....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi stizemo rano ujutru,vec su mi naznacili za bolju sobu da treba da doplatim,e sad-koliko-pitanje je...mi idemo sa bebom,pa bi voleli malo vecu sobu radi komfora,treba krevetac da stane i sl.pogled na more bi jos bio plus,ali videcemo..koliko vidim sve nesto traze 10$po danu,sto je nama koji ostajemo 2 nedelje-mnogo..i jos trebamo da platimo late check out jer nam je let u povratku tek u 1 ujutru..tako da kad se sve to stavi na spisak izadje dosta.

inace,dosta sam procitala na trip advisoru o hotelu,te mi je dosta jasno,ali ajde da pitam koliko su udaljeni tusevi od plaze jer koliko sam videla nema na plazi?

dalje,da li ste videli mesta gde se puni voda tj.flasice,oni rezervoari?

muz hoce u gym-kakav je?

mozemo li pice sa bara kod bazena doneti na plazu?

ima li neki decji kanal,tipa disney (da se beba zanima)?

ima li komaraca?

moze li slika sobe?bas me zanima da li vredi taj pogled na more,a ujedno kakva je superior soba(jer to je superior,zar ne?)i da li je ona starija,ili renovirana?

izuzetno mi je drago sto nema pontona,iskreno,najvise volim kad samo usetam u more,a za bebu je to idealno.redak hotel u sahl hasisu bez pontona...

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1. Tusevi se nalaze kod bazena na plazi ih nema u celoj Hurgadi

2. Ako ti je 10 USD po sobi to nije puno za dnevnu kotaciju za sobu sa pogledom na more posto se hotel deli u front i back fron ima deo koji gleda na more i bazene ... izbegavaj sobe koje se nalaze u fronu i to visoko prizemlje oseca se vlga trazi top flor .

3. nema rezervoara :thankyou: uzmes pice na bazenu i palis gde ti je volja ... uvek mozes da trazis falsiranu vodu ...

4.diznijeve kanale nemas ipak ti je to Egipat :hladjenje: ali imas par deciji kanala iz UEA koji su bolji od diznija veruj mi :komp:

5. komarce nisam video u egiptu od 2006 pa eto do prosle godine ... inace mi letujemo tamo 2 x godisnje maj / avgust

6. u pravu si to jeste superior soba :) i isplati se ... elem fornt htl gleda na bazen more a isto takog gleda na pustaru to ti ne preporucujem, zbog peska ... back ili side deo hotela gleda na pozadinu frota i restoran ,... i eventualno na sea side view ako se nagnes preko balkona :udarac: sve sobe sa pogledom na more su novije :D

7. ufff da trazi od htl da ti posalje all inc concept

8. gym u odnosu na nase mali svega mozda nekih 10tak sprava ... nista posebno ali posluzi svrsi od 10-14 dana

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

uh,odlicne info,hvala veliko! :-)

elem,mozda vam nije,ali nama jeste puno 10$ po danu,jer treba onda platiti 140$ i jos 50$ late check out,priznacete nije mala svota.neko skoro pa ode u egipat za te pare :-)

tuseva na plazi ima u hilton resortu,ima i u sunrise royal makadi,znaci nisu na pesku,naravno,ali bukvalno iza zadnjeg reda lezaljki.na to sam mislila kad kazem na plazi.

a ni mi ne videsmo ikad komarce do prosle godine u hiltonu-i to komarci kao RODE! :-)ne da su ujedali nego uzas...

gym je dovoljan kakav god,zaista ne znam ko ide u gym na odmoru,al nek mu bude :-)

bilo kakav baby kanal je super da se malo zanima da makar na miru popijemo kafu na terasi :-)

e sad,bottom line sto bi se reklo jer nisam skapirala,najbolje je traziti visinu (koji sprat) i front (sto se tice soba)?

ALL koncept sam skinula sa njihovog oficijelnog sajta.ako daju flase vode,to je super jer nama treba zbog bebe malo da imamo za kasice i sl.a u hiltonu je bilo 2 flase dnevno,ali je to nama bilo malo.zbog vrucine,mi cemo ipak dosta biti u sobi (na zalost),pa treba vode...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hej to je 108 eur i to nije puno :azdaja: ako se radi po sobi za 14 dana i za te pare ne mozes u egipat :sorry: ovde uzmes vodu iz bara i nosi u sobu niko ti ne brani uzimas koliko zelis :hahaha: jojj hilton resort glib glibavi bio sam i tamo uzas boziji nikada vise!!! :sorry: uff cekaj nacu ovog managera iz old palace pa pisi njemu ! Sherif Sabry <fo@oldpalaceresort.com> : takodje izvoli objasnjenje soba iz njegovog maila od prosle godine ... ps trazi 3rd floor

Regarding your room request, please be informed that rooms’ allocation is based on the original booking by the guests. So for example, Standard rooms have a garden view and Superior & deluxe ones have a sea view.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislila sam na 190$-170e kako ti volja,pa ljudi idu za duplo toliko u egipat pa ti vidi :-),a ovde se radi o doplati za zelje,ako se kapiramo..ali nije to vazno..

sa sabrijem sam se vec cula,i rece covek-u zavisnosti od termina kad dodjemo i raspolozivosti,videce gde da nas smesti..

ja ,po ovome sto ste pisali,sam zadovoljna sta mogu ocekivati,s obzirom da niko nije do sad isao u ovaj hotel,i mislim da ce to za nase potrebe biti sve dobro i da me moj nos nije prevario :-)

nama je hilton bio dobar sem nekih finesa,ali da ne gusim temu,dakle ako je old palace bolji od hiltona,po vama, u pogledu soba i hrane-pa onda,ne da imam nos,nego nosinu :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

heheh cekaj da zavrsim sa poslom ... tacnije jos uvek radim :udarac: ali eto zbog tvog nosa postavicu slike veceras pa ces da vidis u cemu je razlika sa pogledom na more :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala,bas me zanima da vidim..

naravno da su bolje sa pogledom na more,pa zato i trazimo to :-) a videla sam i na TA i na holidacheck-u

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok sada brisem i stavljam nove posto je ogranicena velicina na 14 mb ... samo drago mi je sto vidite da je pogled ne pocenjiv :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ok sada brisem i stavljam nove posto je ogranicena velicina na 14 mb ... samo drago mi je sto vidite da je pogled ne pocenjiv :)

post-42404-0-86136800-1369857750_thumb.j

post-42404-0-68465600-1369857821_thumb.j

post-42404-0-47671600-1369857855_thumb.j

post-42404-0-01148400-1369857882_thumb.j

post-42404-0-94321600-1369857899_thumb.j

post-42404-0-81217300-1369857928_thumb.j

post-42404-0-90297900-1369857961_thumb.j

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlicno je sve,a plaza mi deluje bas prava opustencija,sto je super..

recite mi,imate li info u vezi challet-a?gde se nalaze i kakve su to sobe?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to vam je stiglo kao ponuda od hotela ? plaza je cool

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ponudili clanici koja je otputovala danas :-)ziva bila i lepo prosla u putu,nadam se..

mozda mi ponude,pa ko velim-da znam unapred..sabri sve goste docekuje,odgovara,veca..izgleda da je opasan manager...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka