jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

A ja bas hteo da predlozim da uzmete u razmatranje Imperial Shams Abu Soma, deluje fino i ima dobre kritike po raznim sajtovima i forumima a cena mu je prilicno niska ali ako je daleko onda nista :pardon:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

eh,kad je dvoje,onda je lako..i letovi u 4 ujutru i ceo dan na plazi,i kasnjenja i zavrzlame,sve se pregura..ali kad je vec beba u pitanju,onda sve gledas..pa i taj put autobusom posle dugog leta,da ne govorimo sto ste i na aerodromu dugo u bg,pa onda tamo dok prodjes carinu,kofere i sva ona cuda.ako verujete,najvise nas je strah od samog puta.kad se vec smestis,drugacije je..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mozda neko ide u ovaj hotel 31/8?

:)

Mi danas uplatili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

izgleda da cete vi biti prvi sa foruma...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u ovom hotelu?

Deluje mi medju interesantnijim iz Argus-ove ponude.

Rekao bih da mu je plaza dobra jer je dosta hvale na TA.

Zbog plaze su mi problematicni i Hostmark, Iberotel, Tropitel, El Palacio

koji deluju ok ali im je more plicak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo hteli prosle godine,ali odustali..i bas nasuprot-plaze su to sto ne valjaju u sahl hasisu,a hoteli su ili super bas ili sasvim dobri,tipa old palace(najstariji tu).

kad kazem-ne valjaju plaze-to je onaj fazon-moras da pesacis 100god.do dubine,plima,oseka i te stvari..kome to ne smeta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i da..ove cene argusa su ok,wayout je prosle godine ovaj hotel bas skupo naplacivao..a nijedna druga agencija nije imala ovaj hotel,da znate-u slucaju da ozbiljno razmisljate o ovom hotelu..

i niko se ne javi ko je isao prosle godine da podeli utiske,sramota..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar i taj hotel.

Bilo mi je sumnjivo sto ima za taj hotel malo slika plaze, istina piše da ima koralne grebene.

Vise covek ne zna sta da izabere.

Zeleo bi da mi hotel ima plažu kao prošlogodišnji Mercure, ima lep prilaz direktno u vodu a sa strane

plaže ima lep dug koralni greben. Nažalost njega ne rade više u Argus-u.

Imamo dete a i žena je u drugom stanju pa mi varijanta sa 100m šetnje do vode za plivanje

izgleda bezveze.

Mozda je onda Soma Bay najbolja. CARIBBEAN WORLD SOMA BAY RESORT

Mada mi je i Albatros Palace interesantan, ako i on nema plićak.

Kakve slatke dileme :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

carribian ima lepu plazu,e sad-malo je ocrnjen od strane forumasa,zbog usluge i higijene,ne bih da pricam-kad nismo bili..

za drugo stanje-hehe,preporucujem sunrise royal makadi(bila tad trudna)-zena ce se naodmarati,a i za to dete sto a vec imate,bice super,mada malo je skuplji od ovih sto ste gledali..gledajte makadi hotele,svi imaju lepe plaze...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sunrise royal makadi deluje zaista lepo, ali ga barem za sada nema niko u ponudu.

U Spirit-u su mi rekli da ce im programi izaci polovinom marta, ali da nece imati polaske pre maja -

i ne znaju kada ce biti prvi polazak.

Tada nam je vec sedmi mesec pa ne znam da li da cekamo do tada. :rolleyes:

Izgleda da cu morati da biram izmedju Argus-ove i Sunline ponude uz nadu

da mi nece otkazati put kao Argus prosle godine u aprilu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,mislila sam na spirit,oni ce ga imati.mi smo vodili bepca sa 7mes.u septembru,u hilton resort.ne znam zasto ne biste cekali do tada,maj je divan mesec,mi smo sa njim super prosli,jedino sto smo mi bili vrlo umorni od njegovog nespavanja nocu,ali to smo poneli odavde :-)

vrlo je nesigurno da se nadate polascima u aprili,pogotovu kakvo je stanje sad u egiptu i da li ce nasi napuniti carter.

da sam na vasem mestu,cekala bih spirit,i sunrise.hotel ce vam biti super,puno zanimacija za drugo dete,ima bazena dosta,a sam makadi divan,imate i da prosetate do drugih hotela,sve u cvecu,milina..nama je ostao u divnom secanju.

stavise,i za ovu godinu bismo ponovili,te cekamo ponude..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Verujem da ce polazak za Uskrs, koji je kod Argus-a 26.4. a kod Sunline-a 28.4. biti realizovan.

Lepo padaju praznicni dani pa ce mnogi spajati praznike.

Polasci u maju mi opet ne deluju mnogo sigurni - posebno ako opet bude nekih frka oko izbora.

Bezobrazno su digli cene u Argusu za te polaske a i svaka kompanija ima svoj carter tako da mozda i

tu bude problema oko punjenja aviona.

U Sunline-u su mi rekli da ce mozda dodavati polaske u aprilu ako im Air Cairo odobri cartere -

mada od toga nema jos nista.

Dodje mi da ove nase nesigurne agencije oteram i napravim kombinaciju preko Beca ili preko Istanbula,

ali zbog trudnoce je to vece zezanje.

Za sada cu ipak da procesljam Argus-ove hotele mozda na kraju odemo u Hostmark koji su mi prosle godine

otkazali.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li mozda neko ide u ovaj hotel 31/8?

osmeh1.gif

boga mi,posto se doticna osoba nije javila,izgleda da cemo mi jedini ostaviti post ovde,boze zdravlja,kad se vratimo...

Izmenjeno (beogradjani)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odluka je pala :yesss: Dakle, 31.05. hotel Old palace, pa cu izgleda biti prva koja ce napisati neke utiske kad se vratim.

Joooooooj, jos jedno mesec dana i :vestica: ne mogu da docekam :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tikice,ne znam da li pratite komentare na TA,doduse svi su skoriji na francuskom-ja razumem,i svi su odlicni,ali poslednji sto rekose-rusi rezervisu na plazi u 6 ujutru lezaljke me sokiralo!

elem,nece se oni sa mnom nadmetati kad ja,kao majka derana koji ne spava,pa sam i u hiltonu u 5 sabajle bila,ima i sad da metnem pre njih pa ce da vide! :-)

ne znam sta cete vi raditi..naravno,to sto oni stave peskire,ne znaci da su tamo u 6,oni dodju ljudi u 9,laganica,posle dorucka..

a nikako za vodu da saznam,da li ima aparata,niko ne pise...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka