jack969

Hotel Old Palace Resort,Hurgada

535 poruka u ovoj temi

Da li je neko letovao u ovom hotelu i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam razmisljao o ovom hotelu,pa ako je neko bio neka podeli svoje utiske.Po tripadvisor-u izgleda da nije los,ima mnogo pozitivnih komentara.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

takodje ga razmatrali..devojka u wayoutu rece da ima plazu sa koralima,jedan deo.niko na TA ne spominje,mada sahl hasis ima takve plaze izgleda.inace bi rekli da nije los.sem agencije koja ga nudi..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neko da opise plazu?

Zanima me koliko su ti korali udaljeni od plaze i da li moze da se udje u more bez bojazni da te korali nece povrediti?

Ako neko ima fotografija, bilo bi dobro da ih postavi.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kako kaze forumas Unbeliever ima korala..na TA bas jako hvale plazu i niko ne spominje problem korala,verujem da ipak ima deo plaze gde se slobodno moze uci u vodu.na nekom ruskom sajtu preporucuju koriscenje obuce za vodu.

kao sto vidite,niko nije bio u ovom hotelu te i ne moze biti slika sem onih na TA.mi smo se tamo informisali koliko toliko..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://www.holidaylettings.co.uk/photodisplay.aspx?home_id=115623

jos neki sajt gde se mozete informisati..dakle,uz malo truda opet mozete doci do nekih informacija,da vidite kako izgleda promenada u sahl hasisu,sto je dobro,12km uz more..uz Old palace je koliko sam procitala odmah Old town i Arival piazza,tj.ona grandiozna slika na ulazu u sahl hasis,tu pored je ovo sa linka,gde se iznajmljuju kao apartmani,onda je tu Premiere Romance hotel,malo dalje Pyramisa itd.

inace Old Palace ce uskoro biti Marriott jer se planira preuzimanje hotela,onda ce verovatno biti bolja usluga,ali i cena jaca.

dakle,u sahl hasisu su samo ekskluziva hoteli,pored Premier le reva,luksuznijeg Oberoi-a,a planiraju se i novi poput Baron-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam bio ali ljudi koje sam upoznao ove godine mi rekose da su bili pre 2 godine i da nisu odusevljeni hotelom a ni plazom za koju kazu da je u vodi kamenita i da je plitka, inace bili su 10 puta u Egiptu, znaci imaju iskustva. Ako ga preuzme Marriott, kao sto kazu sugradjani onda ce to biti druga prica a sada je nesto mnogo jeftin, to mi je odmah sumnjivo :unsure:

Inace Baron se gradi i skoro je gotov, zaposleni u Premieru mi rekose da ce se otvoriti ove godine ali mislim da ce ipak sledece, ogroman hotel sa 1000 soba i sobzirom da sam bio u Baron Resortu u Sharmu, siguran sam da ce biti vrhunski hotel.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To mene i buni,sto na slikama vidim pescano dno,a ne kamenito,ali takodje verujem sta su vam ljudi rekli,a opet svi najvise hvale plazu,makar na TA,pa mi nije najjasnije.

sto se tice hotela ,verujem da neki ljudi nisu zadovoljni,ali to opet zavisi sta ko ocekuje.Mi trebamo da idemo sa malom bebom,te zaista ne ocekujemo nista posebno,a kako beba ima svoju hranu tj.sve nosimo sa sobom,ne zanima nas puno hrana za nas,izguracemo nekako 10dana.jednostavno nemamo neki izbor hotela,a da je opet cena povoljna.

samo trazimo da hotel nije u hurgadi ,da ima setaliste i da je lepa plaza.mada kako je kad se ide sa bebom,i to kupanje nece biti kao pre.zaista,samo jedan mali odmor i beg iz BG.

te samo tako birali,makadi,soma bay..carribian mi se sve manje dopada,sto zbog guzve,sto zbog popunjenosti.makadi-samo tia,visoka cena za ne bas nesto posebno i veliku guzvu.ovo mi deluje malo mirnije,mada opet mozda gresimo.

i na kraju,izbor hotela kod wayout-a,koji jedini imaju letove u normalna doba-opet zbog bebe.a inace ih ne bismo gledali uopste.ceo dan uzimaju,plus najskuplje takse od 92e i za bebu uzimaju 45e,dok svi drugi 20e.

jos trebamo da razmislimo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po komentarima na TA,postoji i deo plaze gde je peskovito dno i deo sa koralima,a to se lepo vidi i na slikama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To setaliste koje su napravili je fantasticno, ide celim Sahl Hasheeshom uz obalu pored svih hotela, jedino sto vecina jos nije izgradjena i sto je nocu mracno u tim delovima ali bice to za koju godinu gotovo, valjda :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,setaliste je jako bitno za nas,sa kolicima,u ranim jutarnjim,vecernjim casovima,a da je pored mora zbog vazduha..kad se sagrade svi hoteli koji su u planu,izgledace vrhunski,zaista..kao sto makadi jako lepo izgleda..

"na12",bice da je tako,jedan deo je sa koralima,jedan deo slobodan,sto je opet lepo..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice hotela ,verujem da neki ljudi nisu zadovoljni,ali to opet zavisi sta ko ocekuje.Mi trebamo da idemo sa malom bebom,te zaista ne ocekujemo nista posebno,a kako beba ima svoju hranu tj.sve nosimo sa sobom,ne zanima nas puno hrana za nas,izguracemo nekako 10dana.jednostavno nemamo neki izbor hotela,a da je opet cena povoljna.

samo trazimo da hotel nije u hurgadi ,da ima setaliste i da je lepa plaza.mada kako je kad se ide sa bebom,i to kupanje nece biti kao pre.zaista,samo jedan mali odmor i beg iz BG.

te samo tako birali,makadi,soma bay..carribian mi se sve manje dopada,sto zbog guzve,sto zbog popunjenosti.makadi-samo tia,visoka cena za ne bas nesto posebno i veliku guzvu.ovo mi deluje malo mirnije,mada opet mozda gresimo.

i na kraju,izbor hotela kod wayout-a,koji jedini imaju letove u normalna doba-opet zbog bebe.a inace ih ne bismo gledali uopste.ceo dan uzimaju,plus najskuplje takse od 92e i za bebu uzimaju 45e,dok svi drugi 20e.

jos trebamo da razmislimo...

Po ovome sto je ovde navedeno,Wayout ima u ponudi jedan veoma dobar hotel,a nije ni skup,koji se nalazi u Soma bay-u.Potrazi na njihovom sajtu Menaville Resort.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da,videli smo ga i ne izgleda sve to lose,ali i put do safage je dalji,od aerodroma do hotela.nije skup,to stoji,ali vise nam se svidja Old palace,ne znam zasto..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka