jeeydeey

Lefkada avionom

58 poruka u ovoj temi

Planiram da letujem na Lefkadi ali ne idem preko agedncije. Već neko vreme pokušavam na netu da nađem avio kartu do tog ostrva ali mi ne polazi za rukom. Molim vas ako neko zna kako avoniom otići na to letovanje da me uputi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja mislim da je glavni problem sto ti ne polazi za rukom da nadjes kartu do "tog ostrva" taj sto avioni ne mogu da dodju do "tog ostrva" jer na "tom ostrvu" ne postoji aerodrom...

mozes da hvatas let do zakintosa, krfa ili kefalonije pa onda hvatas island hoping avion do preveze, pa onda organizuj transfer do lefkade pa sve to isto u povratku... ili jos prostije: sedi u kola ili bus i dovezi se do "ovog ostrva"... ;-)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

He, he, davno nisam pročitao pametniji odgovor na ovom forumu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

delboyfpn http://www.airport-data.com/world-airports/LGPZ-PVK/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jeeydeey, taj aerodrom i dalje nije na Lefkadi vec kod Preveze. ako insistiras na avionu, ostaje ti varijanta koju sam ti predlozio... ;-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naravno da ta taj aerodrom nije na samom ostrvu ali sam smatrala da idem na najbliži koji postoji. Taj je udaljen svega 30 km od mesta u kom bi letovala, tako da o Krfu i Kefaloniji nisam ni razmišljala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovo sto sam ti postavio je jeftinija i laksa verzija: srpski carter plus island hoping avion plus transfer do lefkade. postoji i varijanta da odes do atine redovnom linijom pa tamo da hvatas vezu za aktio al to je i skuplje i komplikovanije zbog spajanja letova. ;-)

a u bilo kojoj varijanti ce ti putovanje trajati najmanje 7 sati (pod uslovom da ti se SVI letovi poklope)... kolima se stize za 10-12 sati bez cimanja i presedanja ili busom 15ak sati

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu si, preko Atine je dosta skupo. Probaću da se organizujem za ovo što mi predlažeš i nadam se da će biti ok.

Hvala ti ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije bas tako taj aerodrom se racuna Lefkada-Preveza Aiport jer je na kopno ali je dosta blize do Lefkasa, tu mu dolazi isto ko sto Rijecki airport a nalazi se na ostrvo Krk ili Dubrovacki airport a blize je t.e. iznad Cavtata ;)

Mislim da mozes da nadjes kombinacija Beograd-Solun-Lefkada to je jedina kombinacija koja bi ti odgovarala ;)

Od aerodroma do Lefkada imas nekih 20 km,a do preveze nekih 8-9km :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo bi bas dobro da domace agencije organizuju aranzmane sa ponudom putovanja avionom do Lefkade, Preveze.

Mislim da bi i oni imali mnogo vise zainteresovanih klijenata, suludo je prelaziti toliki put autobusom.

Steta sto mnogi od nas odlazu Lefkadu zbog toga, valjda ce se neko pametan setiti da ovo organizuje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa može da se uplati samo čarter iz Beograda kod nekih agencija.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prvo: nema agencije koja radi avion za Lefkadu

drugo: nema dovoljno zainteresovanih za avion, puuuuno ljudi dolazi svojim autom.

trece: nema potrebe da se povecava broj klijenata... ;-)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa valjda leti neki čarter iz Beograda do Preveze.

Izmenjeno (ackol)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cartera bar iz regiona nema za prevezu, najblize ti je Krf ali ti se ne isplati maltretiranja, iz Beograda je po meni isto i maltretiranja ici autobusom, pa ako si avanturista auto ti je najbolji izbor bar za Lefkadu :) Jer i tako moras da iznajmis auto da bi sve video sto vredi na to ostrvo.

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne leti ni jedan avion od Beograda do Preveze, a putovati 26 sati autobusom je samoubistvo.

Ima dosta ljudi zainteresovanih za prevoz avionom, koji zele komfor, ne vole toliko dugo da voze ili da putuju, pa tamo se moze iznajmiti auto.

A i nije neka velika razlika u ceni izmedju aviona i busa kad se uporede prednosti i mane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka