ZekaZmaj

Bazeni u Beogradu i okolini

69 poruka u ovoj temi

Posto sam trazio po forumu ali nisam mogao da nadjem mesto gde se opisuju bazeni u Beogradu i okolini resih da otvorim ovu temu i da dam opis prvog u nizu ...

 

 

Bazeni HORIZONT - SURDUK

 

ogranicen broj ljudi sto je za svaku pohvalu

 

besplatan parking ne bas veliki ali solidan ...

 

celodnevne ulaznice (10-20h) 500 din odrasli, 300 din deca +100 din ako hocete da produzite na nocno kupanje ...

imate VIP deo gde se placaju extra separei za sedenje 1000 din, veliki separei za sedenje i separei sa krevetom 2000 din ... VIP deo ima prelep pogled na DUNAV i ravnicu ...

 

 

 

LEZALJKE

imate dovoljan broj besplatnih lezaljki koje nemaju sundjere na njima pa onome ko voli da mu bude udobnije nek ponese 2 peskira ...

 

 

BAZENI

 

imate 2 sportska bazena, to su mali bazeni u kojima se igra odbojka odnosno kosarka u vodi ...

jako lepo zamisljeno i odlicno ako se ide u drustvu ...

 

jedan deciji bazen koji ima kosinu pa je dubina od 0 - 50tak cm, sto ga cini bezbednim za klince i neplivace ...

 

 

veliki bazen dubine oko 1,5m koji ima 2 izdvojena djakuzija, od kojih je jedan u nivou bazena a drugi je izdignut metar i nesto i iz njega se voda preliva u glavni bazen. U samom bazenu se nalazi bar gde mozete da se osvezite sto je lepo ... u sredini bazena imaju jos neke masaze i jedan mostic iznad kanala koji ovaj bazen spaja sa jos jednim koji je dubok preko 2m ali je jako mali tako da nema plivanja :( ...

 

 

ZANIMACIJE

 

pored bazena za decu imate igraliste, zamak i tobogani, ali je non stop na suncu i limeni tobogani se usijaju tako da nisu bas za upotrebu ...

 

na samom ulazu na bazene imate teren za odbojku na pesku ...

 

ima jos jedna sala sa bilijarima, stonim fudbalom, pikadom itd ...

 

 

HRANA I PICE

 

zabranjen je unos hrane i pica, ali cene na bazenu su prihvatljive tako da to nije neki problem :D...

imate rostilj pljeskavice, kobasice, belo pilece i batake kao i razne vrste slanih i slatkih palacinki ...

jedino sto je jako velika guzva u terminu za rucak pa je bolje tempirati malo pre ili posle :D ...

 

 

HORIZONT bazeni surduk su lepi i solidno cisti ali imaju par mana kao sto su vec istruleo podijum na kome se nalazi VIP deo pa lako mozete da propadnete kroz daske preko kojih je stavljen itison (licno iskustvo) kao i dozvoljavanje ljudima koji nisu platili VIP deo da dovuku lazybagove i sednu isped vasih separea zaklanjajuci vam pogled zbog koga ste i platili VIP, a najveca je nepostojanje VELIKOG BAZENA ZA PLIVANJE ... i pored ogranicenog broja ljudi guzva je velika (bar za vikend) tako da bi moralo jos malo da se prosiri (doda neki bazen) i da se decije igraliste stavi u funkciju postavljanjem nekog hlada ili izmestanjem na neku lokaciju gde ima hlada ...

 

posto imam samo slike sa privatnim sadrzajem evo ga link ka sajtu horizont bazena pa pogledajte ...

 

http://www.bazenihorizont.rs/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam juce! Lepo zamisljeno, ali je bilo previse ljudi! Broj je ogranicen na 1800 ljudi i videli smo da su neki ljudi stajali ispred kapije i nisu usli...zao mi je sto nemam slike! U decjem bazenu (onom do clanka) odrasli su sedeli i hladili se (kao svinje u blatu) sto je, po mom skromnom misljenju, nedopustivo! Kompleks je lepo zamisljen, ali nedostaje HLAD! Nema ni prirodnog, a i ono sto kao pokriva lezaljke nije adekvatna zastita od sunca.....toalet je bio cist, konobari brzi i usluzni, ali nije imalo gde da se udje u bazen koliko je naroda bilo...meni je bilo lepo zbog drustva sa kojim sam bila, ali od bazena nisam videla ni "b"!

Izmenjeno (pefkari)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i ja sam bio juce :D ... gde ste bili pozicionirani ?

i meni je bilo bezveze to sa odraslima u decijem bazenu ...

a i so sabi je poceo da resteruje oko 16:30 sa "domacom muzikom"...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:)

Slazem se! Ocekivala sam od njih bolju svirku! .)

A bili smo prvi red lezaljki pod "krovicima od asure", preko puta onih decjih penjalica, izmedju bazena za odbojku i decjeg....ti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko isprobao "klub S" bazene u Jakovu? Ako je i tamo tolika gužva ne bih ni kretala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

:)

Slazem se! Ocekivala sam od njih bolju svirku! .)

A bili smo prvi red lezaljki pod "krovicima od asure", preko puta onih decjih penjalica, izmedju bazena za odbojku i decjeg....ti?

mi bili na maldivima VIP krevet ...

Da li je neko isprobao "klub S" bazene u Jakovu? Ako je i tamo tolika gužva ne bih ni kretala.

vikendom je jaaakoo velika guzvaa ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mirka, probala ja vise puta! Tek tamo je "guzvasto"!

Manji je prostor od "Horizonta", a vise ljudi pustaju, mnogo vise nego sto moze stati! Cuh juce da su poceli da se prosiruju...realno, nama bi trebalo 50 bazena da se zadovolje sve potrebe...minimum...moj dever zivi u Bostonu, koji ima duplo manje stanovnika od Beograda, a 70 ili vise drzavnih bazena...plus ne zna koliko privatnih...eeee, da li cemo, ikada, imati i mi tako nesto?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jedan jako lep mali bazen na izlasku iz Surcina, kod poslednje stanice autobusa 601 u naselju Jakovacki kljuc ako ne gresim naziv, tu je kazu blizu i neki vojni sportski centar, nije ga tesko naci, lepo izgleda, nije toliko izlozen pogledima, nema toliko guzve, ali mislim da ovih dana na ovim temperaturama nema bazena gde nema puno posetilaca. A inace kazu da je i Olimp fenomenalan, nisam bila od kako je renoviran, bio je moj brat sa porodicom i odusevljeni su sadasnjim izgledom. :hladjenje:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

inace kazu da je i Olimp fenomenalan,

O l i m p

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

moj dever zivi u Bostonu, koji ima duplo manje stanovnika od Beograda, a 70 ili vise drzavnih bazena...plus ne zna koliko privatnih...eeee, da li cemo, ikada, imati i mi tako nesto?!

http://www.wien.gv.at/stadtplan/sr/

Kliknite na link i otvoriće vam se mapa Beča, zatim sa leve strane u odeljku "Kultura i slobodno vreme" označite "Bazen", videćete da će ceo Beč biti zaplavljen, što će reći da bazene imaju na svakom koraku. Obzirom da imam rodbinu tamo, znam da je i stvarno tako. Najčešće peške, u kom god okrugu da stanuju, stižu do prvog zatvorenog bazena, na kojem je ulaznica 2-3 evra za ceo dan korišćenja, a mogu da kupe i mesečne i godišnje karte. Naravno imaju i mini aqua parkove, delimično zatvorene - delimično otvorene, za koje su ulaznice dosta skuplje (oko 15 evra za 4 sata), ali ima i mnogo više sadržaja (tobogani, skakaonice, đakuzi, muzika pod vodom i sl.). A mi za ovoliki Beograd imamo svega par otvorenih i nekoliko zatvorenih bazena, a na području Novog Beograda samo jedan otvoreni (sa milion dece na njemu) i NIJEDAN zatvoreni bazen (osim u pojedinim školama, ali mi se čini da su namenjeni samo učenicima).

Kad samo pomislim da od tih 1800 ljudi u Surduku, makar polovina obavi malu nuždu u vodi, ja ni nogu u takav bazen ne bih umočila :). Ista stvar je i sa Adom.

Ako saznam da je na nekom bazenu u okolini, ili na jezeru (npr. Bela Crkva, Srebrno jezero...), bolja situacija (da nema gužve i da je voda čista), polazim još sutra, a do tada ću čeznuti za plivanjem, jer zaista osim na moru ne nalazim gde bih to još u ovoj našoj Srbiji radila (a da mi nije 300km od kuće i da ne košta ko Svetog Petra kajgana).

Izmenjeno (mirarbi)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nekoliko poznanika mi je ovih dana pričalo o 'Tenesiju', kod Koraćice (ispod Kosmaja). Mišljenja su podeljena, ali svi su se složili da su se dobro rashladili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio na queen bazenima u dobanovcima ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima jedan jako lep mali bazen na izlasku iz Surcina, kod poslednje stanice autobusa 601 u naselju Jakovacki kljuc ako ne gresim naziv, tu je kazu blizu i neki vojni sportski centar, nije ga tesko naci, lepo izgleda, nije toliko izlozen pogledima, nema toliko guzve, ali mislim da ovih dana na ovim temperaturama nema bazena gde nema puno posetilaca. A inace kazu da je i Olimp fenomenalan, nisam bila od kako je renoviran, bio je moj brat sa porodicom i odusevljeni su sadasnjim izgledom. :hladjenje:

ako je to akva centar zivkovic, nije nista specijalno ali moze da posluzi ... bitno je da ima bazen za plivanje sto fali mnogima ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaista ne znam kako se zove, pozdrav.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka