GOTAM

ELAFONISOS

252 poruke u ovoj temi

Hvala ti @Dzek Denijels poslacu upit pa cemo videti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko planira letovanje na Elafonisosu? Ja sam poslala oko 20 maila. Samo par njih je odgovorilo a cene su visoke,rekla bih:neznam:Za cetvoro mi traze u junu 65 e a u julu 75,avgust 100e i vise. Da li neko ima nesto povoljnije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bakiii, to su uobičajene cene za Elafonisos u sezoni. Većina gostiju, po rečima vlasnika pansiona u kome smo odseli 2016 godine, su Italijani. Cene su prilagođene njima, a njih je najviše u avgustu pa su i cene najveće. Na pr. u pansionu u kome smo odseli, apartman sa dve spavaće sobe, dnevnim boravkom (u kome su dva troseda) u čijem je sklopu trpezarija i kuhinja, u avgustu izdaju za 150e dnevno. Obično ga iznajme dve porodice sa malom decom. Cene od septembra počinju da padaju. Pretpostavljam da zbog posla morate da koristite odmor u sezoni, ali ići na Elafonisos u najtoplijem delu godine nije baš ugodno, bez obzira na klimu u kolima. Put je dug, nama od Niša oko 1200km. Iz Niša smo pošli u 02h, u mesto Skala, koje je na oko 70km od trajekta, smo stigli u 20h i tu smo noćiili. Tačno je da pravimo pauze, da ne vodimo računa koliko one traju i sl. jer naš odmor počinje od momenta kada za sobom zatvorimo garažu.:smajl: Po našem iskustvu od druge polovine septembra, u tom delu Grčke, klima je mnogo prijatnija. Pozdrav. Maja i Relja

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Mi planiramo da idemo i drugoj polovini juna,takodje iz Nisa:DAli si mi neki i za jun nudili za 100e. Malo povoljniji su bili   Glaros studios. Ako neko zna nesto vise o njima- nude mi studio koji izlazi u dvoriste? Cekam jos neke odgovore pa cemo da odlucimo. Nadam se da je u junu dovoljno toplo more

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusajte Kalomoira's Apartments. Ili hotel Edem. 

U Edemu smo bili jednom, kod Kalomire dva puta. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. Cekam odgovor od hotela Edem a Kalomira mi je dala ok ponudu. Ako ostali ne odgovore brzo , rezervisacu kod Kalomire. Verovatno sam ocekivala nesto nize cene u junu od 70e za noc

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uffff ja sam relativno brzo izgubio strpljenje sa kontaktima...tesio sam se jos uvek je rano,al kako bre rano,ja jos nisam upoznao coveka gadljivog na pare:D

Hoces da zaradis,pride to im je vecinsnki izvor prihoda a takva nemarnost!

Mislim da je trik kod cena na ostrvu(sto su tako visoke) nedovoljan smestajni kapacitet,sto je sasvim normalno s' obzirom na velicinu ostrva a ne "standard" turista koji tamo dolaze.(naravno moje subjektivno misljenje)

Ako bog da ovo ce biti nas najskuplje placeni smestaj ikada(mislim na ukupnu cenu),zena,ja i beba od 18 meseci 14 x 80 dnevno 1120 evra,kaparu od 20 % platili doznakom preko banke ( od 10 septembra,al' ruku na srce za ovakve stvari nikada nisam bio u vinklu:D)

Boli nas uvo za ove pare imamo,organski dorucak svako jutro+ sveze cedjena pomorandza),imam pogled sa terase na Simos plazu  koja je daleko svega 300 m,za merak pare ne treba zaliti:D)

Ako neko hoce da seZ. kao ja smestaj je Domathea me thea,na "Tripu" je visoko rangiran od strane posetilaca.

S'obzirom da sam prosle godine "sprzio" 868 km na Kefaloniji sa sestomesecnom bebom ovo ce biti pravi odmor,jer od smestaja do glavnog seoca ima celih 3,5 km(bar tako ruter kaze), nema motanja "djevreka" jednostavno resetovanje i vracanje na fabricke vrednosti!

Poredjenja radi na Majorci bili 2014-te ,Hotel polupansion,avion sa sve taksama za dvoje (10 nocenja) 1300 evra+ renta-car (6 dana 240 evra-polo vw)

Ovo je jednostavno "izuvanje iz patika" pa me ni necudi ovako mali broj clanova koji su letovali na njemu(mozda gresim,mozda je samo u pitanju nedostatak "kvalitetnog" sadrzaja - "beg od pustare:D

Planirali smo obilazak Neapoli-a i Monenvazije, i u povratku bi voleli da vidimo Nafplio.

Sve u svemu kada se vratim prenecu vam moje utiske i impresije... i da li sve to vredi "tih" para:hahaha:

Evo jos neceg korisnog prvi i poslednji trajekt.

Ferry boat schedule

Traveling by ferry boat takes 10 minutesand ferries depart from the port of Elafonisos and the port of Punta. See below the summer departure scedule of ships from both ports.

FROM ELAFONISOSFROM POUNTA
07:3008:00
08:0008:30
08:3009:00
09:0009:30
09:3010:00
10:0010:30
10:3011:00
11:0011:30
11:3012:00
12:0012:30
12:3013:00
13:0013:30
13:3014:00
14:0014:30
14:3015:00
15:0015:30
15:3016:00
16:0016:30
16:3017:00
17:0017:30
17:3018:00
18:0018:30
18:3019:00
19:0019:30
19:3020:00
20:0020:30
20:3021:00

Our site is not responsible for any changes to routes or this scedule. For more information contact the following numbers: 
Port Station Neapolis Vion: +30 2734 022228
Port Station Agia Pelagia Kythira: +30 2736 033280
Port Station Kapsali Kythira: +30 2736 031222
Port Station Diakofti Kythera: +30 2736 034222

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uplacen depozit kod Kalomoire:D!!! Jedva cekamo!!! Samo jos da posalje neku potvrdu da je primila  novac 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram a da ne primetim cene koje vi plaćate za Elafonisos, nije ni čudo što su tako velike kad neko čak i iz Srbije je spreman da to plati.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,bice to jedno jako skupo letovanje!!! Ali i jako lepo. Nestrpljiva sam da upozam Elafonisos i Peloponez. :D:srce:

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa Elafonisos je jedno selo, 2 plaže i 50 stepeni u lulu i avgustu, a Peloponez je nešto drugo, nisu ni povezani kopnom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da nisu. Na Elafonisos idemo krajem juna i nadam se lep vremenu. Znam da je jako malo ali mi ne smeta. Volim lepe plaze. A u povratku idemo negde jos par dana na Peloponezu

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka