GOTAM

ELAFONISOS

231 poruka u ovoj temi

Poslao sam ti poruku sa predlogom smeštaja.

Moj predlog je studio Maniati svakako, fenomenalan je,bolje je nego na sajtu,pogled fantastičan, nova kuća, servis odličan.

Najbolje da ih kontaktirate mejlom za taj period, jer se tada očekuje gužva.

Ni ovi ostali nisu loši, na dobrom su mestu....pa odaberite neki studio.

I ovaj što je Slađa navela je baš dobar.

Za prenoćište sam izabrao Tebu ( Thiva) ona je nekako na pola puta, bez žurbe vam treba 12 sati do nje ,a onda još 7-8 h.do Elafonisosa

U Thivi ma par hotela, hotel Meletiou, hotel Philoxenia-Thiva, za dvoje je 30-40 eur.

Ja sam iz Thive krenuo u 7h, mala pauza u Korintu i na Elafonisos stigao tačno 14 h.

Auto put je do Tripolija, posle je lokalni do Sparte i dalje prema Skali, Molos,Asopos,Demonija,Elija, Elafonisos.

Pumpi ima dosta,a ima i na ostrvu.

Sat vremena pre Elafonisosa imaš" Lidl", u mestu Skala, odmah pored puta, možeš da obaviš povoljnu kupovinu nekih stvari koje baš nisu zgodne za nošenje,pošto se dosta dugo putuje.

Ima više od 1400, tačnije 1460 km, sa malo svraćanja usput, ja sam napravio nekoliko izleta sa ostrva , već sam prešao 2100 km a nisam ni pošao nazad.

Ako te još nešto interesuje, pitaj!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa tako nekako sam i ja planirao da vozim 12-15 sati u zavisnosti od guzve pa spavanje pa ujutro lagano bez zurbe.Sad sam "naoruzan"sa spiskom smestaja pa cu da saljem mejlove.Kazi mi jos lezaljke na plazama,na nekim slikama sam video da imaju lezaljke i suncobrani a na nekim slikama nema,zanima me ima li ih i koja je cena,da znam da li da kupujem suncobrane ovde mada bi najvise voleo da ih ne vucaram sa sobom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Korisnije je da ih ponesete. Na Simosu su dve lezaljke i suncobran 6e na jednom mestu. Na drugom mestu je 6 prepravljeno na 8e dan, dva pre naseg polaska. Mi smo isli na plazu dva puta dnevno, pa nam nikako nije bilo isplativo da krenemo bez suncobrana.

A posluzio je i kao znak raspoznavanja sa forumasima. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ha,ha da videli smo se,baš nam je drago da smo upoznali ljude sa foruma! :)

Posle vas u mestu nije bio niko iz Srbije, na parkingu Simosa sam video u jednom danu dva automobila naših tablica, ali samo taj dan , verovatno su na proputovanju.

Ležaljke su na malom Simosu 8 eur, na početku velikog 6 eur, a u kampu 8 i 10 eur.

mi smo bili uglanom na malom , tu je i najbliži kafić.

Suncobran ponesite, veći deo plaže je divlji, pa nije problem da ga stavite bez obaveze.

Na ostrvcetu ima i plaža Panagica ili Kato Nisi, isto lepa , na njoj su dve ležalke i suncobran 5 eur.

ima i jedna uvala , fenomenalna za kupanje, pre Simosa, ona je totalno divlja,ali ima uvek nekog..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

cene lezaljki su podnosljive,ja sam pre 10 dana u kotoru placao 6 evra a u becicima 7.5 e za suncobran i dve lezaljke..kazite mi kakav je elafonisos nocu?ima li nesto zanimljivo?neki kafic,nocni klub ili pab? ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Puno restorana, dva klasicna kafica, jedna poslasticarnica. :)

Dovoljno da ne bude dosadno! To je na setalistu. Unutar ulicica na nekom trgu isto ima kafic. Odnosno sank na ovorenom.

Ima jedan kao klub, sta li je, na putu za Simos ali nije radio nijedan dan za deset koliko smo mi proveli tamo. Na samoj je obali mora i bas nam je zao sto nismo videli kako je kada je otvoreno. Sve stoji-sank, stolice, stolovi, pece se na suncu po ceo dan a ne radi ni preko dana ni uvece. Verujem da je do sada to vec krenulo sa radom.

Izmenjeno (Sladja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ bati, u avgustu je najezda Italijana, cene umeju da budu jace pogotovo smestaja, iz iskustva. Bili smo krajem jula uhvatili i par dana avgusta i stvarno je tako bilo. Gazdarica nam je rekla da tada Italijani prave desant na ostrvo i skacu cene.

Izmenjeno (stefancbgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na savetu stefancbgd,sta znam,krecem za nekolko dana pa sta mi bog da ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav forumasima sa elafonisosa ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

gde ste smesteni?

kakvo je vreme ?

jel ima sta novo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smesteni smo kod neke bakute,nekih 50- tak metara od luke.tu smo vec tri dana.suncsno je ali zadnja dva dana cepa neki jak vetar.ali voda je toplaaaa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blago vama, uzivajte!

Izmenjeno (Sladja)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sladjo samo da ti javim da onaj kafic ili klub sa leve strane kad se krene prema simosu ne radi.stvarno steta prava za one garniture sto se prze na suncu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, jesu lenje bube. Ja predlazem da se dogodine na vreme raspitamo, pa krenemo u neki biznis. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To bi bilo najbolje resenje,spojiti lepo i korisno.Nije mi jasno zasto su im oni nazovi kafici onako daleko od plaze pa ljudi cekaju i po 45 minuta na kafu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865754
    Ukupno poruka