GOTAM

ELAFONISOS

252 poruke u ovoj temi

Pozdrav,planiram putovanje na Peloponez,,izmedju istalog i neki dan bih odvojio za posetu Elafonisosu..ono sto imam negde u glavi je sator i kampovanje ali mi treba neka informacija jel to moguce izvesti a da se ne posecuju kampovi,tj.da to bude neka plaza ili neko mestasce pored plaze..napominjem da idem kolima..iskreno ove godine mi je pao ovaj vid obilaska tog dela Grcke..pa eto ako moze neki savet ili predlog.HVALA

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Pre neki dan smo se vratili sa Elafonisosa. Zbog slika koje smo videli pre nego sto smo posli, znali smo da mozemo da ocekujemo dobre plaze ali onu lepotu slike ne mogu da docaraju! :D

Nama se mnogo svidelo. Pravi odmor! Bili smo deset dana, sa jednim izletom u Monemvasiju, Neapoli u prolazu i pecinu Kastania. I nije nam bilo mnogo deset dana.

U povratku smo obisli Epidaurus i imali jedno spavanje u Atini. Iz Atine smo krenuli ka Leptokariji, malo smo odmorili, prosetali, vecerali i resili da nastavimo put bez spavanja tu.

Sreli smo i neke forumase pa cekam i njihove utiske. :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima kampera? Kakva je situacija sto se toga tice? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima kamp na kraju plaze Simos. Samo smo se provozali do njega, deluje jako uredjeno ali nismo ulazili.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok hvala,,ja cu mozda sator pod ruku pa gde nadjen slobodnog mesta tj.gde mi se dopadne da se usidrim i uzivam

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel ima neko svezih informacija o ovom ostrvu..hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo dosli pre pet dana sa Elafonisosa, sta te interesuje? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sladjo da li si upoznata sa cenama smestaja i da li uopste ima slobodnih kapaciteta.Hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se cena tice, mogu samo da kazem da smo mi placali 35e po danu za apartman. Bugarka koja tu sredjuje nam je rekla da Italijani u istom hotelu placaju 80e po danu. Da li je istina, ne znam.

Dobili smo jos jedan odgovor sa super cenom, 30e za studio ali je kasno odgovorila, vec smo bili uplatili.

Slobodnog smestaja je bilo i u ovom hotelu gde smo mi bili. Dodju ljudi, budu dan, dva pa odu ali osetne su guzve bile od vikenda 5. i 6.jula. Problem je parking, pa se guzva tako najbolje oseti. Nismo pitali nigde za smestaj.

E, da na jednom mestu je bila istaknuta cena 30e za noc ali je u pitanju soba, ima cini mi se frizider i besplatna kafa. Nalazi se tacno preko puta plaze.

Mi smo bili u hotelu Edem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.Imaju li neki e-mail ili neku web stranicu ti ljudi koji su ti ponudili taj studio za 30e?

Izmenjeno (Bati)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Istaknuta cena na tabli je bila za sobu sa friziderom. I besplatnom kafom. Coralli Rooms & Studios.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav,planiram putovanje na Peloponez,,izmedju istalog i neki dan bih odvojio za posetu Elafonisosu..ono sto imam negde u glavi je sator i kampovanje ali mi treba neka informacija jel to moguce izvesti a da se ne posecuju kampovi,tj.da to bude neka plaza ili neko mestasce pored plaze..napominjem da idem kolima..iskreno ove godine mi je pao ovaj vid obilaska tog dela Grcke..pa eto ako moze neki savet ili predlog.HVALA

Evo informacija iz prve ruke,pošto sam trenutno na ostrvu.

Da pohvalim tvoj ambiciozni plan i slobodno se upusti u avanturu,biće ti super.

Ostrvo je ok,originalno je ,neobično i sigurno će ti se dopasti.

Možeš da postaviš šator na dinama Simosa, ima par komada,ali se ne zadržavaju duže od jednog-dva dana.

Velike su vrućine,pesak je vreo,a zna da dune i vetar. Po negde ima malo i hlada.

Ipak bih ti preporučio uređen kamp Simos,gde se šatori postavljaju pod nadstrešnicu, sa vodom i strujom

8 eur je dan za odrasle,5 eura za manji šator, 3 eur kola, 5 eur struja..kamp ima dobar sajt,možeš lako da ga nađeš.

Sladjo da li si upoznata sa cenama smestaja i da li uopste ima slobodnih kapaciteta.Hvala unapred :)

Trenutno nije gužva, 99 % su Italijani, par nemaca...i svaki dan dolaze sve više.

Ne znam u kom periodu bi išao, za sada ima mesta svuda, u avgustu će biti veća gužva.

Trajekt ide na pola sata, od 7h do 23.30h uveče, 10.5 eur za auto i 1 eur za odrasle, deca do 8 god 0.5 eur.

Mogu da ti preporučim par smeštaja , svi su ok! Možeš ih kontaktirati mejlom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru.Imaju li neki e-mail ili neku web stranicu ti ljudi koji su ti ponudili taj studio za 30e?

Sada sam tek skontala da pitas za studio sto smo ih kontaktirali pre odlaska. :D Ne zure bas da odgovore pa budite strpljivi.

info@elafonisos-studios.gr

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Sladjo,poslacu im mejl pa nadam se da ce imati vremena da odgovore..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Shone ja i moja lepsa polovina mislili smo da se zaputimo ka Elafonisosu negde izmedju 5. i 10.avgusta,jos ne znamo tacan dan polaska,Planirali smo da negde na pola puta prenocimo tako da stignemo na Elefonisos oko 12-13 h.Bio bih ti zahvalan ako mozes da mi preporucis neki studio za dve osobe i eventualno neki kontakt pa da izaberemo najpovoljniju opciju.Hvala.

Izmenjeno (Bati)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka