GOTAM

ELAFONISOS

230 poruka u ovoj temi

kod mene je otpala kitira ove godine zbog toga sto su tek nedavno izbacili update tih rasporeda u julu i samo kad stoje ti jutarnji polasci na koje je nemoguce stici a da se ne vozi nocu. tako da sam preziveo ''sta bre 1500km u jednom smeru; to ces ti da izvezes jel?''

za avionsku variantu msm da je avion do atine pa lokalni prevoz najkomotnija opcija.

do kitire je sigurno skupa karta..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To do Atine bi bila najbolja avio varijanta,rent-a-car u zavisnosti od tipa vozila moze se naci dosta povoljno.

Atina-Elafonisos 328 km,svakako podnosljiv put.

Voleo bih da cujem od vas koji ste bili na Elafonisosu,da li postoji neki jednodnevni izlet do Kitire brodom?

Ne znam koliko se i moze videti...ili mozda neki drugi put.

Ovo regularnim trajektima...tesko uklopiti vremenski...dosta skupo za tako malo vremena.

''sta bre 1500km u jednom smeru; to ces ti da izvezes jel?''

Ako Bog da:D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni su pretili nasiljem u porodici da sam nastavio da insistiram na poduhvatu..

onda sam rekao ''a sta mislis lefkada + krf'?'' dobio: ''moze!''

i eto kako se bira gde letovati. nasilje sve resava.

elem, razmatrajuci kitiru za letovanje msm da je besmisleno da se radi izlet do nje.

mada bio bi shmele kao ''sleteo ja u diakofti, malo prosetao,  pojeo musaku, popio kafu, uslikao shipwreck, rekoh nije ovo za mene i vratio se na elafonisi''..:biznismen:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema izleta sa Elafonisosa na Kitiru. :(

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nocas je bio zemljotres na Elafonisosu. Kazu da nema stete. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li postoji mogucnost za neku varijantu avio prevoza iz Beograda do Elafonisosa? Avion do Kitire pa onda nekim brodom do Elafonisosa? Autom put od 1500km nije nimalo naivan.

Mislim da zaista ne treba da se plašiš puta autom. Ja sam 2015. u odlasku prenoćio u Patrasu (da bih o jednom trošku video i Olimpiju) a u povratku u Skoplju. Mada, mogućnosti su razne, i u Grčkoj i u Makedoniji. Uz put smo i u Makedoniji i u Grčkoj obilazili sve što je moglo da se vidi. Doduše, afiniteti su različiti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Svaka cast na opisima i temi.

Odluka je pala, idemo ove godine na Elafonisos. Avio Atina pa renta car.

Dodu[e tek 25.08 ali pratiú forum i sigurno cu podeliti utiske.

Hvala

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo da se i ja prikljucim:rolleyes:.. suprug i ja planiramo pocetkom jula na ovo prelepo ostrvo. Posto obozavamo automobilom da putujemo nismo se mnogo dvoumili. Dogovor je pao da nocimo u Larisi po preporuci prijatelja a zatim pravac Elafonisos... Za povratak ostavljamo obilazak Pireja i grada Volosa i naravno izvestaj sa putovanja:D:D:D:D:D:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, upravo se registrovah.. decko i ja cemo pocetkom septembra na par dana do Elafonisosa (preko Atine), posle toga Nafplio i usput sto sta.. jedva cekam!!! Hvala svima na utiscima sad sam sigurna da je ovo pravo mesto za mene :) 

Izmenjeno (lelishka)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko ide na Elafonisos u junu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi cemo pocetkom jula na Elafonisos. Prvi put. Da li mozete da napisete cene girosa, pice, voca i povrca?Da li bi nesto trebalo da kupim dok sam na kopnu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@bakiii

Uzivajte! Slike su odlicne. Pozdravite Kalomiru i pozdrav sa vas sa Androsa. :)

@sara76

Giros je prosle godine bio 2,5e. Cena se ne secam tacno. Hleb je 2e, porcije u restoranima od 10e pa na gore (riba, lignje). Voce je kao i drugim delovima Grcke sto se cena tice. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ok. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Giros pita 2.5e a porcija 8e,kugla sladoled 2e,frape na  plazi 3e,set lezaljki od 10 do 15e(bez pica),parce pice 2.2e... Za voce nisam sigurna

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863262
    Ukupno poruka