GOTAM

ELAFONISOS

231 poruka u ovoj temi

Ahhh gde je septembar,do tada ko ziv ko mrtav:D

@sandraivlada  za malo da  ovogodisnja destinacija bude Pelion,al ne volim kada se sa gospođom ne nađem iz prve:D (bice dana...)

Supruga i ja jednostavno volimo fazon kakav je prikazala Jelena kroz svoj putopis po Peloponezu,ipak sada nas je troje i ne mozemo da razmisljamo na isti nacin(dok ne porastemo malo:D)

Od mene- obecavam da cu dati

sve od sebe da doprinesem temi(bar slikovito) voleo bih i ja da imam dara za pisanje kao profa (Lunjo) al, ne mozemo biti svi za sve:D

Mada moram da podelim i jedan "greh" sa vama, do te famozne 2015- te ( dok nisam postao drug clan) bio sam klasican "voajer" po sistemu dođes i pokupis info. za "dz" a za vasu produktivnost "stoli me bojko" (sta pisem kad ljudi sve napisali) , nisam bas najbolje razumeo sistem "uzimala-davala" (ma cista sebicnost) Uf sada mi je mnogo lakse,kada skinuh teret sa srca:D(kako kazu covek ne treba da se stidi ispovesti vec greha)

Eh da ne zaboravim da se zahvalim @Relja tj.vama jer vas putopis mi je ostao onako upecatljiv.

Tada sam citao i nisam lajkovao ali sada imate lajk od mene!

Posto nije bilo naknadnog edita,smestaj se zove Domatia me thea a ne kako sam napisao u predhodnom postu.

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko vidim,mi cemo prvi ovog leta na Elafonisos. Bice informacija i slika...

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo male pomoći onima koji idu do Kalomoire, Moj snimak od dolaska ferijem do Kalomorie (na poziciji videa 4.35 sa leve strane kuća sa kamenom fasadom)

P.S. Ako je nekome potrebna bila kakva konsultacija oko puta, slobodno neka pita :)

Izmenjeno (Relja)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod Kalomire ce vam biti super. Prvo sto je smestaj odlican, drugo-mozete na plazu ispred vile jer je stvarno lepa a i mozete da se druzite sa kornjacama i trece-ona zna da vas iznenadi sa ponekom uzinom ili slatkisem. :)

Sada gledam ove cene i ne mogu da verujem. Mi smo Edem platili 350e za dvoje ali nam je dao apartman za cetvoro sa posebnom sobom. I nama i prijateljima sa kojima smo isli. To je bilo 2014. godine kraj juna (ali sam kraj, stigli smo dole 28.juna).

Kod Kalomire smo isto prosli jeftino ali 2015. bili od 15.juna a prosle godine od 10.septembra, dakle van sezone.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Sladjakakvo je vreme krajem juna? Temperatura mora? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama je vreme uvek bilo odlicno. I more toplo. Krajem juna 2013. bili smo na Lefkadi tako da kada smo iduce godine u istom periodu dosli na Elafonisos imali smo utisak da je voda kao iz bojlera. :)

Vetar ponekad moze da bude jaci ali i tada se nadje neka plaza da je u zavetrini. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!!! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje za sve one koji su bili kod Kalomoire- da li ima wifi? Nisam uopste o tome razmisljala da pitam kada sam se dogovarala sa njom. Sada gledam i cini mi se da nema

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima WiFi i odlično radi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po meni vrhunski odrađeno...

Rezervisali Halkidu kao bazu za prenociste ka Elafonisosu i u povratku spavamo u Solunu (koliko god da smo odlazili u ovaj grad nikada nam ga nije dosta:D)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pozdrav ljudi :cvetic: Ja sam krenula ovih dana malo da istrazujem sta nudi Elafonisos. Prosle godine sam negde videla slike, i od tad imam zelju da posetim ovo ostrvo. E sad, komentara na internetu je bas malo i ne mogu bas da se orijentisem sta bih tacno zelela. Uglavnom ljudi pisu da im je i 2 dana tu dovoljno. Hm... Mi  (par 29 god)  imamo odmor u avgustu i 10 dana zelimo da budemo na moru. E sad, da li je 10 dana na Elafonisosu preeevise? Ja gledam neko mesto sad do 300 km udaljeno od ostrva, pa npr 5 dana da iskombinujemo Elafonisos, 5 dana to neko drugo mesto. Ali iskreno nista ne pronalazim u okruzenju sto je i malo slicno rajskim plazama tamo. Plasim se da se ne smorimo na Elafonisosu, ili ako odemo i na to drugo mesto da onda zalimo sto nismo svih 10 dana uplatili, Meni su plaze pri odabiru letovalista br. 1 na listi. Ali mi je i bitno da grad uvece nudi bar nesto, da nije skroz mrtav (ne idemo u diskoteke). Npr meni je Lefkada i Lefkas ili Nidri savrsen spoj (da malo docaram)

Koliko dana  vi planirate da ostanete na Elafonisosu i gde cete pre/posle? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima prodavnica, kafica, restorana, grad nije mrtav sigurno. Uvece svi iznose stolove na ulicu i ne moze da se prodje od guzve. Ali daleko je to od nekog provoda. Setnja, suveniri, vecera, pice, tako nesto da.

Mi smo bili tri puta na Elafonisosu i nije na bilo dosadno. :) U avustu je sezona i verujem da je tada najpunije. Mi nismo bili u tom periodu.

Mozete da napravite izlet sa Elafonisosa do Monemvasije ili da tu provedete deo odmora.

Ali ako su vam plaze prioritet, Elafonisos nema konkurenciju. :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mila05 gledajte to sa vedrije strane imacete mnogo vise slobodnog vremena da ga kvalitetno iskoristite i posvetite mnogo vise paznje jedno drugome.

Recimo vise vremena za romantiku:D (uz bocu nekog dobrog vina)

Kad vidim samo kako banalna stvar tipa "zalepljen" telefon za dlan ruke pravi ogromam jaz u komunikacij između ljudi, ovo mu dođe kao nekakvo otreznjenje od virtualnog sveta i vracanje u realnost!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26044
    Ukupno tema
    869091
    Ukupno poruka