GOTAM

ELAFONISOS

252 poruke u ovoj temi

Cao svima, upravo smo dosli od Monemvasie do Pounte putem preko Agios Fokasa i Dermatianike. Google maps ga ne nudi po defaultu, ali je sasvim OK, 2 trake, cak ima lepo novo parce, odlican asfalt i bankine celom novom deonicom. Mnogo je krace i brze nego opcije preko Pamtanasse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Narode, ima li koga sada tamo? Citam da je pozar na Elafonisosu vec dva dana. :(

Zna li neko kako je? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam pisala Kalomiri,kaze da su dobro. Ali ako ima nekog tamo,neka napise.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovo sa snimka br. 1 bi rekao da su ona brda desno od kampa- put Simos-Kato Nisi, iskreno se nadam da je sve Ok. Kakva boja mora na snimku:ljubav:

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dragi ljudi, ako biste mogli da mi date korisne smjernice kako doci do ovog ostrva. Planirao sam ove godine da ga posjetim (ne idem sa autom niti busom), pa me zanima koja bi avio linija bila najpogodnija za ovo ostrvo? Da li je najblize da sletim u Kitiru?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa Kitire nema trajekt to Elafonisosa. Ima do Neapolija, on je na desetak kilometara od Punte odakle krecu trajekti za Elafonisos.

Ili do Atine pa rentirati auto. Moze i do Kalamate, ona je na oko 160km od Punte.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ok, hvala na objasnjenju. Buduci da idem prvo u Atinu, onda cu uzeti ovaj bus za Neapoli(koliko vidim na google mapi, treba oko 4 sata voznje od Atine do Neapolija). i Onda u Neapoliju uzet trajekt za Elafonisos? Da li sam u pravu?  JOs jedno pitance: ima li autobus Atina - Punta? Jer bi mi bilo dosta blize od Punte do Elafonisosa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Elafonisos za sledeće leto!!!

Po treći put!!!❤Jedva čekam!

Izmenjeno (bakiii)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaže su bez hlada kako izdržavate velike vrućine na usijalom pesku? Jel se iznajmljuju ležaljke i suncobrani i koja je cena. Da li do tamo vozite iz cuga ili negde spavate pitanje za one koji idu kolima. Jel ima nekih posebnoh zahteva što se tiče covida s obzirom da je ostrvo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@vgeneralJeste pretoplo ali se izdrzi??Mozete da iznajmite i lezaljke

Mi uvek prespavamo negde: prvi put smo spavali u Sparti a drugi put u Nafpiliu. Ove godune ne znam jos ....mozda u Atini

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da malo ozivim temu. Ove godine u julu idemo na Peloponez. Smesteni cemo biti u Tolo. 

Da li je realno da kolima krenem rano ujutru put Elafonisosa i kasno uvece vratim? Pise da je put oko 4 sata. Planiram da svratim u Spartu i tu napravimo pauzu. 

Sa kog mesta se hvata trajekt i u koliko sati je zadnji sa ostrva? 

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905054
    Ukupno poruka