GOTAM

ELAFONISOS

252 poruke u ovoj temi

Hvala. Cene su sasvim ok.

S obzirom da na Elafonisos dolazimo iz Toloa da li usput postoje neki veci marketi, ali da su pored puta, da u njma kupimo namirnice ili to mozemo i na ostrvu?

I da li negde na pravcu Tolo Elafonisos ima pumpa tng?

Izmenjeno (sara76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednji veliki marketi na tom pravcu su u mestu Skala, gde su jedan do drugog Carrefour i Lidl,. Nigde nisam video tng na pumpama uz put (naravno to ne mora da znači da ih nema :) pošto na to nisam obraćao pažnju )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima pre Skale tng ali ne bih znala tacno da napisem gde. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

22.783187/36.857 poslednja na Peloponezu, ima plin.

22.451558/37.009243 u Skali, ima plin. Sipali smo na obe. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Naš plan za jul ove godine...2 noći Loutraki, 7 noći Nea Kios (blizu Nafpliona), 3 noći Elafonisos (hotel Kalimera Inn), 5 noći Pylos...još mužu nisam saopštila kilometražu :D nadam se da će ga Elafonisos odobrovoljiti...on jadan nema pojma da će morati da vozi do Epidaurusa, Mikene, Mistre, Monemvasije, (sva sreća pa smo Olimpiju, po povratku sa Zakintosa,  pre par godina obišli).

Za ljubitelje Peloponeza preporuka knjige "Hronike Mistre-Bedemi Vizantije" (Hronika ima 3 knjige, Bedemi su prva, druga dva dela nema kod nas :angry:, ali krivac za ovaj put je upravo ova knjiga)

Što se cena smeštaja tiče, blaga katastrofa (iz principa nikada ne dajem više od 50 eura za nas 4, ali ovaj put sam morala da prekršim princip :rolleyes: )

Čitam na forumu biće još naših...vidimo se

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam isto jedva muza naterala da vozi do Tola odnosno Elafonisosa. Mi planiramo okolinu Tola 4 dana, uz posetu Mikeni,Epidaurusu...,a zatim 3 dana Elafonisos.

Najpre sam htela da bude Monemvasia uz jednodnevnu posetu Elafonisosu ali posto se moj muz buni da ce celo letovanje da vozi onda rehoh da je preskocimo.

Inace kad nas neko pita gde cemo na letovanje mm odgovara"ja ne znam, ja samo vozim i vozim".

A naredne godine planiram Mani .

Samo moram da nadjem mesto gde se dobro.peca. Kad je pecanje u pitanju vozice do Portugalije(i to planiram uskoro?).

Izmenjeno (sara76)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

3 noći Elafonisos (hotel Kalimera Inn), 

Što se cena smeštaja tiče, blaga katastrofa (iz principa nikada ne dajem više od 50 eura za nas 4, 

Ovo za cene se slazem,s'obzirom na velicinu samog ostrva,ponuda je dosta "siromasna" a cene prilicno visoke.

Ovaj pomenuti hotel je imao najjeftiniju ponudu od svih koje sam pregledao na booking-u i nalazi se na dobroj lokaciji,prakticno na samoj plazi u mestu Kato Nisi.

Poseduje sobe sa pogledom na more,ali se nadam da ste pogledali i komentare posetilaca(booking i trip),iskreno meni posle procitanog ni malo ne uliva poverenje(cak sam se na pojedine komentare slatko i nasmejao:D),al'da je cena korektna jeste i vise nego korektna u odnosu na ostale ponudjene smestaje na istoimenom sajtu.

U svakom slucaju zelim vam dobar i prijatan odmor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, pročitala sam komentare...užas, pogotovo što plaćam za taj užas 80e dnevno, ali mužu ne smem da kažem kakvi su komentari, sve se nadam da će ove godine biti bolje...to ti je kada hoćeš na Elafonisos, a da uštediš :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uživajte! Već mi nedostaje Simos?

Uživajte! Već mi nedostaje Simos?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo od juce na E.

Smestaj je super. 65e dnevno za apartman sa dnevnom sobom i kuhinjom,tri spavace sobe i dva kupatila.Za nas petoro vise nego dovoljno. Jos zena svaki dan cisti. 

Do sad najbolji smestaj u Grckoj.

Bili na Simosu i na malom Simosu. Odlicno je.

Gradic je izuzetan.

Dobro jutro, intereduje me koji je smestaj u pitanju? Unapred hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaharo rooms. Ima i privatni parking.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao drugari, da li je na Elafonisosu moguce kupiti sim karticu sa data planom? Nekako smo u sveopstoj guzvi oko puta zaboravili da kulimo pre dolaska na elafonisos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka