GOTAM

ELAFONISOS

252 poruke u ovoj temi

Koliko vidim,mi cemo prvi ovog leta na Elafonisos. Bice informacija i slika...

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kod Kalomire ce vam biti super. Prvo sto je smestaj odlican, drugo-mozete na plazu ispred vile jer je stvarno lepa a i mozete da se druzite sa kornjacama i trece-ona zna da vas iznenadi sa ponekom uzinom ili slatkisem. :)

Sada gledam ove cene i ne mogu da verujem. Mi smo Edem platili 350e za dvoje ali nam je dao apartman za cetvoro sa posebnom sobom. I nama i prijateljima sa kojima smo isli. To je bilo 2014. godine kraj juna (ali sam kraj, stigli smo dole 28.juna).

Kod Kalomire smo isto prosli jeftino ali 2015. bili od 15.juna a prosle godine od 10.septembra, dakle van sezone.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Sladjakakvo je vreme krajem juna? Temperatura mora? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nama je vreme uvek bilo odlicno. I more toplo. Krajem juna 2013. bili smo na Lefkadi tako da kada smo iduce godine u istom periodu dosli na Elafonisos imali smo utisak da je voda kao iz bojlera. :)

Vetar ponekad moze da bude jaci ali i tada se nadje neka plaza da je u zavetrini. :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Hvala!!! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za sve one koji su bili kod Kalomoire- da li ima wifi? Nisam uopste o tome razmisljala da pitam kada sam se dogovarala sa njom. Sada gledam i cini mi se da nema

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima WiFi i odlično radi :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni vrhunski odrađeno...

Rezervisali Halkidu kao bazu za prenociste ka Elafonisosu i u povratku spavamo u Solunu (koliko god da smo odlazili u ovaj grad nikada nam ga nije dosta:D)

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav ljudi :cvetic: Ja sam krenula ovih dana malo da istrazujem sta nudi Elafonisos. Prosle godine sam negde videla slike, i od tad imam zelju da posetim ovo ostrvo. E sad, komentara na internetu je bas malo i ne mogu bas da se orijentisem sta bih tacno zelela. Uglavnom ljudi pisu da im je i 2 dana tu dovoljno. Hm... Mi  (par 29 god)  imamo odmor u avgustu i 10 dana zelimo da budemo na moru. E sad, da li je 10 dana na Elafonisosu preeevise? Ja gledam neko mesto sad do 300 km udaljeno od ostrva, pa npr 5 dana da iskombinujemo Elafonisos, 5 dana to neko drugo mesto. Ali iskreno nista ne pronalazim u okruzenju sto je i malo slicno rajskim plazama tamo. Plasim se da se ne smorimo na Elafonisosu, ili ako odemo i na to drugo mesto da onda zalimo sto nismo svih 10 dana uplatili, Meni su plaze pri odabiru letovalista br. 1 na listi. Ali mi je i bitno da grad uvece nudi bar nesto, da nije skroz mrtav (ne idemo u diskoteke). Npr meni je Lefkada i Lefkas ili Nidri savrsen spoj (da malo docaram)

 Koliko dana  vi planirate da ostanete na Elafonisosu i gde cete pre/posle? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima prodavnica, kafica, restorana, grad nije mrtav sigurno. Uvece svi iznose stolove na ulicu i ne moze da se prodje od guzve. Ali daleko je to od nekog provoda. Setnja, suveniri, vecera, pice, tako nesto da.

Mi smo bili tri puta na Elafonisosu i nije na bilo dosadno. :) U avustu je sezona i verujem da je tada najpunije. Mi nismo bili u tom periodu.

Mozete da napravite izlet sa Elafonisosa do Monemvasije ili da tu provedete deo odmora.

Ali ako su vam plaze prioritet, Elafonisos nema konkurenciju. :)

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@mila05 gledajte to sa vedrije strane imacete mnogo vise slobodnog vremena da ga kvalitetno iskoristite i posvetite mnogo vise paznje jedno drugome.

Recimo vise vremena za romantiku:D (uz bocu nekog dobrog vina)

Kad vidim samo kako banalna stvar tipa "zalepljen" telefon za dlan ruke pravi ogromam jaz u komunikacij između ljudi, ovo mu dođe kao nekakvo otreznjenje od virtualnog sveta i vracanje u realnost!

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka