GDIN

Tasos-opšta tema

1103 poruke u ovoj temi

Da li zna neko kakav je smestaj Chrisa u limenasu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ti odgovorim iz perspektive nekog ko je vise puta bio na Tasosu nekog ko je avanturistickog duha i ko je obisao Tasos uzduz i popreko posetio skoro svaku plazu i bio u skoro svakom selu, nekog ko ima familiju i prijatelje koji zive i rade na Tasosu i pa je otkrio i doziveo ono sto prosecan turista retko moze da iskusi

Tasos nema nocni zivot sve se zatvara oko 12-01h
Limenas je mnogo bolje pozicioniran za turiste sa kolima uz to je pravi gradic sa mnostvom dobrih restorana, kafica, marketa, brze hrane i svega sto uz to dolazi, Gradske plaze su sasvim pristojne i veoma blizu je mnostvo fenomenalnih plaza ali za njih je potreban auto. Limenas takodje poseduje puno arheoloskih nalazista, muzej i arheoloskih artefakta rasutih svuda po gradu...

Potos je bolji za djake pesake samo iz razloga sto su plaze za nijansu lepse ali ne pruza ni polovinu sadrzaja Limenasa

Sva ostala mesta na Tasosu su u nivou malih sela i kome je dovoljno jedna plaza dva restorana i lokalni market nece pogresiti

Vredi posetiti Panagiu, Theologos, Maries, Kazaviti, Kastro, Aliki Giolu  ali to je dostupno samo kolima

Po meni najlepsa plaza i bar na plazi je Ariba sa ogromnim borovima i prirodnim hladom sa umerenim cenama i prijatnom atmosferom

Cuvena mermerna plaza i okolni sateliti su se previse komercijalizovali tako da meni vise nije prijatno da tamo boravim. Ako zelite da je vidite moj savet je da poranite okupajte se, opalite par fotografija i produzite dalje. Put jeste losiji, dosta je prasnjav ali nista losiji od puteva u Beogradskim prigradskim naseljima

Ja licno bi uvek izabrao losiji smestaj u Limenasu nego mnogo bolji u nekom drugom mestu na Tasosu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Panagija je dostupna i preko izleta, kao i manastir i neke plaze, medju njima i Aliki. Nama su nudili izlet preko agencije, ali smo isli samo kolima.

Skala M.je dostupna busom, sestra je tako isla. 

Mislim da je isla i do Teologosa. Ariba ne moze busom.

Za ostalo ne znam. Do Giole ne bih nikad isla.

Slazem se za izbor smestaja, a ne secam se da li je clanica pisala cime idu, pretpostavljam autom jer trazi smestaj preko Nikane.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uvek moze da se rentira auto, kvad, motorcikl.... pa da se obidju i udaljenija mesta
ja sam rentirao mali dzip kada sam isao na Ipsarion pa sam usput obisao i Giolu
Giola moze da bude mnogo lepa kada nema guzve i kada je voda cista ali takodje kada je guzva ili kada pozeleni voda iskustvo moze da bude suprotno pa ko je kakve srece tako i je i dozivljava

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Puno vam hvala na odgovorima!:srce:Uzecu sve u obzir:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Puno vam hvala na odgovorima!:srce:Uzecu sve u obzir:rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna kako se krecu cene lezaljki na plazi la scala?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901127
    Ukupno poruka