GDIN

Tasos-opšta tema

1086 poruka u ovoj temi

 

Limenas....da ne moras uvece da se cimas oko trazenja parkinga.....samo tamo nema za 40e do mora

cisto li je more u Limenasu, jer kazu da nije bas zbog trajekti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ја се у Потосу за 3 године ниједном нисам исцимао за паркинг... А и велика већина вила има своје паркинге... Мени је Лименас екстра, али због близине врхунских плажа...

pa ako mu se ne svidja ponuda "nocnog zivota" u Potosu ili nekom drugom mestu, morace u Limenas....a tamo, u to doba, pomucice se za parking....jedino ako uvece nema nameru da proseta, procunja pa radnjama itd....ako je smesten u Limenasu doci ce ranije (od ostalih koji dolaze samo u "provod") parkirati ispred svog smestaja, srediti se i prosetati do centra....eto to je po meni, osim lepih plaza u blizini, prednost boravka u Limenasu

 

cisto li je more u Limenasu, jer kazu da nije bas zbog trajekti

nisam cuo da se neko zalio...da je tako niko ne bi isao na Tasos jer je naftna platforma na par km od ostrava (ako je nisu zatvorili)

Izmenjeno (drug.lukic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za cistocu vode ne brini, svuda je voda super na Tasosu, koje god mesto da odaberes neces pogresiti. Ako ces popodne biti u mestu u kome odsedas, onda biraj mesto sa lepom plazom u samom mestu. 

A u Limenasu se nikad nisam kupala, ne znam kakva je tamo voda, svuda ostalo je lepa, raspitaj se na temi kad odaberes mesto ili kad suzis izbor sve sto te zanima.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@123456789deset probajte "barbara studio" u limenasu .... na samoj je obali .... malo je tvrda na ceni ali probajte da se cenkate .... pretražite na google slike sa nazivom smeštaja pa ćete na nekoj naći i broj telefona ... vlasnica koristi viber ali kuca isključivo na grčkom :) pa se spremite na google translate ....

ima tu još smeštaja .... probajte da nađete "old port view" ili  "fani beach app" (govori srpski) ....

svakako pogledajte i preko nikane .... ali znajte da cene koje su kod nje prikazane na sajtu - sada su za bar 30% niže u direktnom kontaktu sa vlasnicima .....

mi smo zadnje 4 godine bili u vili (hotel) roula ... ali vlasnik iz nama nepoznatih razloga ne odgovara na viber .... a provereno znamo da je u limenasu ... to je lepa lokacija ali sam smeštaj nije ništa posebno .... jedino je dobra cena :)

plan je bio da ove godine odemo sa decom na cyclade (imate naš putopis sa kiklada od prošle godine) ali zbog cele ove situacije ipak smo se odlučili za malo bliži i provereno dobar tasos ... pa smo slali upite za razne smeštaje na tasosu ....

eto ako vam je neki reper ... mi smo za 15 noćenja u julu dobili ponudu od "elata apartments" (ima na netu njihov site) za apartman "helena" - 70e ... dvoje odraslih i dvoje dece .... barbara studio nam je tražila 75e za studio .... vila roxani je tražila 65e ali je prilično daleko od centra .... itd itd .... 

mislim da ovde ne smeju da se ostavljaju kontakti za smeštaje ali mogu da vam pošaljem kao pp ako vas zanima....

sve najbolje i srećan put :)

Izmenjeno (scorpio.sagittarius)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala na veoma iscrpni odgovor, pricam dobro grcki pa mozda bice to neki plus kod barbare :D ako nije ti problem mozes mi pisati brojeve ukoliko su beachfront

za sada anna’s studio u potosu i anna  apartments u S.Potamia su favoriti narocito ovo drugi za 65e od noc sa gratis lezalice 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim Tasoslijama :D

Da li ste videli sta ima novo? Po meni nesto odvratno :angry: Ona zgrada koja je stajala dugo vremena nezavrsena na najlepsoj plazi Vathi je nazalost zavrsena a moja omiljena plaza na Tasosu je privatizovana. Pocinju sa radom u julu i iskreno se nadam da im se nece isplatiti. :ljutko: 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

https://www.vathicove.gr/  :ljutko::ranjenik::shokiran::angry::uplakani:

ali se iskreno nadam da će ove godine zbog manjeg broja turista na mermernoj i portovathy biti manje gužve .... a ako bude sreće nadam se da neće ni da postave plažni mobilijar :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko kontaktirao sa Nikanom, sta kaze, kakvo je stanje na Tasosu? Ima li najavljenih turista od 15-og?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li bi ste mi pomogli? Letujem prvi put na Tasosu. Drugarica i ja idemo autobusom preko agencije. Gde odsesti, a da napomenem da sam do sada letovala uvek na jonskom moru, da volim čistu vodu i nikako ne volim prenatrpane plaže, već sa lepim hladom gde mi niko ne leži na glavi? Planiramo bar 6 dana od 10 da istražujemo ostrvo lokalnim prevozom, ali bih volela i da je mesto gde ću odsesti u redu. Hvala unapred na odgovorima.

Izmenjeno (Maja Rakić)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za vas je Pefkari.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta se desava sa javljanjima turista sa Tasosa?

Svestan sam situacije, znam da je vrlo malo ljudi za sada otislo, ali je neshvatljivo da se niko ovde ne javi.

Nekada smo ovde bili aktivni i preko zime.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koje mesto izbrati kao bazu posto idemo sa 2 male dece.Da su blizu naprimer plaze sa vise hladovine.Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim i da nemas neki veliki izbor, mozda u okolini na pachis beach 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koje mesto izbrati kao bazu posto idemo sa 2 male dece.Da su blizu naprimer plaze sa vise hladovine.Hvala :)

Svako je dobro...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Koje mesto izbrati kao bazu posto idemo sa 2 male dece.Da su blizu naprimer plaze sa vise hladovine.Hvala :)

 

Sapfo's House - Pachis 

bili smo 2x tamo pogldaj komentare, lepo za decu,

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka