GDIN

Tasos-opšta tema

1115 poruka u ovoj temi

Slazem se ^ ! Divna tema je to bila, pravi zaljubljenici, koji vide sve moguce lepe sitnice i znaju u svemu da uzivaju! Ne secam se zasto je zakljucana, ali samo njeno postojanje govori o tome da to nije obicno ostrvo :):srce: Ja sam bila samo dva puta na njemu, cak iste godine:D i jesam se zaljubila, iako mi je nesto nedostajalo ( znam i sta, ali to nije bitno za temu ) !

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste, Grcka je Čudo nevidjeno. :volim:

Ja da se pohvalim na Tasosu sam bila čak tri puta.:blago:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ha, ha, ja isto to pisala, lose sam prosla. ( kao i na nekoj fb grupi :D )

Citala sam ranije taj tekst. Ovo je, za mene, npr, sasvim nepotrebno, jer idem da vidim i cujem nesto sto nema veze sa Srbijom, zelim nesto novo, a ne poznato :)'' Ni dan-danas vam ne mogu tačno reći zašto me je Stavros toliko vezao za Grčku: da li zbog ... ili zato što je sa skoro svima moglo da se komunicira na srpskom, '' 

Za Tasos mi je bio dovoljan Karnagio bar i Papalimani plaza, da se zaljubim na prvu :)

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e svima srdacan pozdrav iduce godine idem u nei pori kolevku paradajz turizma i nosim pun kofer hrane pa kad mogu svi ste ne i ja.:srce::srce::srce: mozda se bolje provedem nego na tasosu. a hvala i za sve komentare dobronamerne i one druge da ne kazem neukusne......ja nikoga nisam vredjao a vi ste to dali sebi za pravo, pojedini.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@VERANDA @Tirkizna jeste bila dobra ekipa i ja sam povremeno učestvovao, ali na samom početku mi nije bilo OK. Obično kada bi neko postavio neko pitanje, u vezi Tasosa, na toj temi, odgovor bi bio “o tome se pisalo x puta, koristi pretragu”. Koju crnu pretragu, kada je kafić imao milion strana...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e svima srdacan pozdrav iduce godine idem u nei pori kolevku paradajz turizma i nosim pun kofer hrane pa kad mogu svi ste ne i ja.:srce::srce::srce: mozda se bolje provedem nego na tasosu. a hvala i za sve komentare dobronamerne i one druge da ne kazem neukusne......ja nikoga nisam vredjao a vi ste to dali sebi za pravo, pojedini.

Ајд срећно ти било, и ево ја нећу да те вређам, само ћу да констатујем чињенично стање: ТИ СИ ИДИОТ!!!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ackol, to sad rade i na drugim temama, stvarno je nepotrebno tako se obracati ljudima. Koga mrzi, neka ne pise. Ok ako je pisano na poslednje 2-3 strane, ali zasto ne pomoci clanu, posebno ako je nov?

Ovako smo se bas lepo druzili jer smo bili odusevljeni, ni na jednoj destnaciji nije bilo toliko pravih zaljubljenika :srce: Kad se samo setim Badze :)! ( :sad2: )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, naš dragi Ton majstor koji nas je nažalost zauvek napustio. ...njegove slike mi se vrte stalno na ekranu kompa...toliko je bio velikodušan ....FALI....

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U septembru 2019. sam bila na Tasosu tako da ako nešto nekoga interesuje, tu sam za svaku pomoć.

Uspela sam ovog puta, obzirom da sam peti put letovala na Tasosu, da imam i neke aktivnosti koje do sada nisam :D  

Pijačni dan u Prinosu, parkirana kao i preostalih tridesetak automobila grčkih tablica, ali po mišljenju policije JEDINA nepropisno. Zatekla sam auto bez tablica. Procedura je sledeća: Uplatite u bilo kojoj pošti kaznu u iznosu od 20€, sa potvrdom o izvršenoj uplati idete u stanicu policije u Limenasu i iz kutije u kojoj su samo turustičke tablice, izvade vaše i vrate vam. Pogrešila sam što nisam slikala automobil i identično parkirana vozila ispred i iza mene, ne da bih promenila bilo šta što ima veze sa kaznom, već da vam pokažem da je nepravda očigledna ali bez obzira na to da pazite gde parkirate.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo,

Zanimaju me iskustva ljudi koji su boravili u vili Kouros, ovde sam naisla na komentare da nije cisto... s obzirom na to da putujemo sa decom da li neko ima preporuku sto se tice smestaja?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko kontaktirao nikanu,sta se desava sa placenim aranzmanima za Tasos. Da li I'ma povratka para akontaccije.

Da li neko I'ma informacije?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26371
    Ukupno tema
    881194
    Ukupno poruka