GDIN

Tasos-opšta tema

1059 poruka u ovoj temi

Jeste, Grcka je Čudo nevidjeno. :volim:

Ja da se pohvalim na Tasosu sam bila čak tri puta.:blago:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ha, ha, ja isto to pisala, lose sam prosla. ( kao i na nekoj fb grupi :D )

Citala sam ranije taj tekst. Ovo je, za mene, npr, sasvim nepotrebno, jer idem da vidim i cujem nesto sto nema veze sa Srbijom, zelim nesto novo, a ne poznato :)'' Ni dan-danas vam ne mogu tačno reći zašto me je Stavros toliko vezao za Grčku: da li zbog ... ili zato što je sa skoro svima moglo da se komunicira na srpskom, '' 

Za Tasos mi je bio dovoljan Karnagio bar i Papalimani plaza, da se zaljubim na prvu :)

Izmenjeno (Tirkizna)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e svima srdacan pozdrav iduce godine idem u nei pori kolevku paradajz turizma i nosim pun kofer hrane pa kad mogu svi ste ne i ja.:srce::srce::srce: mozda se bolje provedem nego na tasosu. a hvala i za sve komentare dobronamerne i one druge da ne kazem neukusne......ja nikoga nisam vredjao a vi ste to dali sebi za pravo, pojedini.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

e svima srdacan pozdrav iduce godine idem u nei pori kolevku paradajz turizma i nosim pun kofer hrane pa kad mogu svi ste ne i ja.:srce::srce::srce: mozda se bolje provedem nego na tasosu. a hvala i za sve komentare dobronamerne i one druge da ne kazem neukusne......ja nikoga nisam vredjao a vi ste to dali sebi za pravo, pojedini.

Bolje ponesi osmeh, lepo i pozitivno raspolozenje i veruj svaki dan i sardine da jedes bice ti super. :cvetic:

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@VERANDA @Tirkizna jeste bila dobra ekipa i ja sam povremeno učestvovao, ali na samom početku mi nije bilo OK. Obično kada bi neko postavio neko pitanje, u vezi Tasosa, na toj temi, odgovor bi bio “o tome se pisalo x puta, koristi pretragu”. Koju crnu pretragu, kada je kafić imao milion strana...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@ackol, to sad rade i na drugim temama, stvarno je nepotrebno tako se obracati ljudima. Koga mrzi, neka ne pise. Ok ako je pisano na poslednje 2-3 strane, ali zasto ne pomoci clanu, posebno ako je nov?

Ovako smo se bas lepo druzili jer smo bili odusevljeni, ni na jednoj destnaciji nije bilo toliko pravih zaljubljenika :srce: Kad se samo setim Badze :)! ( :sad2: )

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, naš dragi Ton majstor koji nas je nažalost zauvek napustio. ...njegove slike mi se vrte stalno na ekranu kompa...toliko je bio velikodušan ....FALI....

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26027
    Ukupno tema
    868450
    Ukupno poruka