GDIN

Tasos-opšta tema

1059 poruka u ovoj temi

Da, da,  trebalo bi i ovde, na temi o Tasosu, da još jednom apsolviramo ova pitanja. . Koliko god da smo dosad to radili, malo je :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Ssone je rekao/la:

A da li si se raspitao da li ti treba MVD, zeleni karton, rezervne naocare (ako nosis)???

To  znam sve,sta mi treba

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Onda podeli sa nama to sto znas , jer je mozda doslo do nekih izmena u medjuvremenu. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dok nema promene sve vazi po starom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A pp aparat? Niko ne spominje pp aparat, da nema tu izmena? :pardon:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa zar mora aparat jos uvek ???

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mene ovo zanima? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi, da li je neko koristio mobilni net na Tasosu? Znači da kupim sim karticu, ubacim u fon i koristim njihovu mrežu za internet. Zanima me pokrivenost, preporuka operatera i neka vaša iskustva (dobra ili loša).

Inače, što se pp aparata tiče, ja ga nosam sa sobom već godinama. Zvanično je obavezan u Grčkoj, dok ga u Makedoniji moraju imati samo vozila na TNG (gas). Najverovatnije vam to niko neće tražiti, ali ne vidim razlog da ne ubacite neki aparat u gepek i lišite sebe potencijalnih neprijatnosti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 36 minuta, Elektro je rekao/la:

Pozdrav ljudi, da li je neko koristio mobilni net na Tasosu? Znači da kupim sim karticu, ubacim u fon i koristim njihovu mrežu za internet. Zanima me pokrivenost, preporuka operatera i neka vaša iskustva (dobra ili loša).

Počni odavde npr.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Video sam ovu temu, i prelistao sam je, ali me je više zanimalo da čujem iskustva baš sa Tasosa (ako je moguće :) ).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlična. Pogledaj po temama moje slike iz jula 2015. Većina je postavljana u trenutku slikanja, preko mobilnog interneta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forum,

Idemo adobusom sa dvoje male dece. Nemozemo se odluciti??? Potos ili Limenas na Tassosu.

Zanimanas razlika i preporuke za koje mesto se odluciti. Mozeli se isto atobusom izmedju ova dva mesta . I izleti preko agencije imali dovonjno vremena za kupanje i odmor??

Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Limenas i Potos su na suprotnim krajevima ostrva, mislim da autobusom nije baš blizu da bi se u toku jednog dana otišlo/vratilo nazad. Limenas je veći, i do njega se prvo stiže u dolasku - bitna stvar ako klinci loše podnose put, to je ipak ~1-1,5h kraći put. Mi nekako biramo uvek Limenas; ali ne znači da je on i bolji :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi. Zanima me da li neko zna neko mesto na Tasosu, malo, ušuškano, da nije zabit a da nije ni vašar varijanta - nešto poput mestašca na Sitoniji? Gledam Skala Potamiju, ali to nije to... 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Пефкари 

Izmenjeno (suki)
nema potrebe da se citira post iznad vaseg
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26025
    Ukupno tema
    868416
    Ukupno poruka