joksavs

Plaže na Atosu

133 poruke u ovoj temi

83AEB595-AD99-49B4-8C99-8556389885C9.jpeg

C2A2B272-E870-4988-BE19-C02EC681E2D2.jpeg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bakiii,

 

koja je ovo plaza?

 

I jel Legend bivsa Weet dreams ili neka druga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

wet dreams ili sad legend ...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da Legend ili bivsi Wet dreams. Divna plaza. Peskovita. I zbog belije boje peska,boja vode je prelepa

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da Legend ili bivsi Wet dreams. Divna plaza. Peskovita. I zbog belije boje peska,boja vode je prelepa

Nisam znala da se ne zove vise Weet dreams, a po slici mi licila na nju.

 

Jeste li primetili na toj plazi negde na sredini veliku cev iz koje se u more uliva nekakva voda sta li? Debela cev ide preko plaze u more...bas negde u ovom delu bez lezaljko na tvojim slikama.

Izmenjeno (dmatijevic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je ranije reči o toj cevi na jednoj od tema.. koliko se sećam jedan od članova je tvrdio da je to cev za otpadnu vodu valjda sa tuša, dok je drugi član tvrdio da je u pitanju cev koja vodi kanalizaciju u more. Šta je istina pitanje je. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bilo je ranije reči o toj cevi na jednoj od tema.. koliko se sećam jedan od članova je tvrdio da je to cev za otpadnu vodu valjda sa tuša, dok je drugi član tvrdio da je u pitanju cev koja vodi kanalizaciju u more. Šta je istina pitanje je. 

E, a meni je bas zadavala glavobolju ta cev, jer mi se sin pre 2 god.bas nagutao vode dok smo se tu kupali i dobio uzasne stomacne tegobe isti dan koje su trajale 10 dana,...i bas pokvarile letovanje.

 

Za Jerisos sam pitala nasu gazdaricu Annu, kako je resena kanalizacija a odgovor je bio "da Grcka ima moderan drenazni sistem svuda".

Izmenjeno (dmatijevic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja nisam videla nikakvu cev. Mozda je u tom delu gde su lezaljke a mi smo bili ,gledano ka moru,skroz levo. Svakako je more bilo cisto kada smo mi bili. E sada da li postoji ta cev ili ne,zaista nisam sigurna-ja je nisam videla:neznam:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da niste pomesali plaze.Na Xiropotamos plazi postoji neka ogromna cev tamo gde je onaj ambis.Na Legend plazi ne bi trebalo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da niste pomesali plaze.Na Xiropotamos plazi postoji neka ogromna cev tamo gde je onaj ambis.Na Legend plazi ne bi trebalo.

Ne, ne, sigurno nisam pobrkala plaze :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je kanalizaciona cev! Celo naselje je povezano na tu cev! Izvor zaraze. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To je onda ozbiljan problem i debeli razlog zasto zaobici tu plazu u sirokom luku!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

To je kanalizaciona cev! Celo naselje je povezano na tu cev! Izvor zaraze. 

Jaoooo, uzas!

Ja sam to i pomislila jer mi je dete nadrljalo sa ludackim prolivom od skoro 10 dana. A bas se tu nagutao vode i posle par sati prece dijareja. Strasno :(

 

Da niste pomesali plaze.Na Xiropotamos plazi postoji neka ogromna cev tamo gde je onaj ambis.Na Legend plazi ne bi trebalo.

O kakvom ambisu je rec?

Gde se to nalazi na Xiropotami plazi?

Mi uvek budem na delu ispred one kantine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas u tom delu gde je kantina. Ne znam tacnu dubinu ali kazu da je BAŠ duboko Ne ronim pa ne znam,ali tako su mi rekli

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Otrprilike oko bova pocinje. 48AEF566-9F95-4E05-A75B-8181279FC936.thu

Inace ova plaza je spas kada u Jerisosu duva vetar i kada su veliki talasi. Tada je na njoj mirno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka