roki

Marsa Alam

110 poruka u ovoj temi

Sjajno, znači, biće fotki iz Port Ghaliba sa druženja :D sa dugonzima. Čujem da ih ima sedam koji krstare duž Marsa Alam obale :klap:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Eh, ta Marsa... tako lepa, a tako nepravedno zapostavljena od strane nasih agencija. Sto se tiče Port Ghaliba, tu su sada 3 Albatros hotela koje je zakupio ovaj poznati lanac-Oasis, Sans i Palace... Konkretno znam da je Palace otvoren u martu mesecu, a cena ovog leta vise nego povoljna,malko skuplje od Sea Gulla ;)

Nisam siguran, mislim da nema normalnog ulaska u vodu, samo ponton.. Ko voli pescane plaze, onda npr. Abu Dabbab.. dobio sam preporuku za Hilton Nubian Resort, ali kasno... Ovo leto je ipak za mene proslo, u znaku Sheratona... Mada, mozda nesto bljesne u oktobru, nikad se ne zna. :)

Izmenjeno (dare013pa)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Clan @beogradjani je sada u Marsi, Ocekujem njene utiske

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo sto je posl put posetila forum 2020.god...ali 'ajde da se nadamo  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u hotelu Hilton Marsa Alam Nubian Resort? Razmišljam o njemu za septembar.  Kakva je plaža? Da li je blizu Abu Dabbab plaža? Kakav je snorkeling? Da li postoji i postepen, peščani ulaz u more? HOtel kao takav? Usluga? Da li se može do Port Ghaliba taksijem?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26823
    Ukupno tema
    901184
    Ukupno poruka