roki

Marsa Alam

104 poruke u ovoj temi

Mislim da bi ova nova destinacija bila osveženje u ponudi aranžmana za Egipat,svi su se pomalo zasitili Šarma i Hurgade iako se plašim da me demantuje slab odziv turista ove godine

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da nije los odziv turista za Egipat! S'obzirom da su potrebe u toku letovanja razlicite, vrlo verovatno da ce Marsa Alam biti jedna od destinacija gde ce letovati mnogi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

bas da ce mnogi letovati ,ne verujem,dosta je to izolovano,nema radnji i kojecega,a nas narod to voli..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

nisam ni mislila samo na nas narod! Lepo sam napisala "da su potrebe u toku letovanja razlicite, vrlo verovatno..."

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koji god sam snimak hotela odgledala,oko njega pustinja u nedogled,na vidiku nema drugog hotela...Mislim da medju nasim turistima jos dugo ova destinacija nece biti popularna. Ali sam nasla podatak koji me je odusevio ''U ovoj oblasti ima mnogo ajkula i turisti često snimaju fotografije, ali su napadi na ljude retki. '' :pardon:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajkula ima i u Tabi, Sarmu, kao i svuda u crvenom moru... Marsa alam je potez dug 140 km, grad je izgradnji, ima dobre plaze, tirkizno more, imate kompleks 5 hotela, koji su naplazi na plazi dugoj 1200 m gde mozete prosetati, postoji i marina, hoteli su dosta kvalitetniji i sama usluga je bolje nego u Hurgadi. 70% turista su Italijani.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ce od sledece godine biti Marsa Alam u ponudi.. hmmm.. bas bi to bilo super! Samo se pitam kakve ce cene biti, s obzirom da su sve bas dobri hoteli! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za sledecu ne znam, ali ove godine ponuda je bila

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da, Marsa Alam je divno mesto. Mir, tisina, prazne siroke plaze....super hoteli. Znam ljude koji su bili i odusevljeni su. Sto se mene tice, vrlo sam zainteresovana za ovu lokaciju za letovanje ove godine. Bila sam u Tabi pre 2 godine, koja je blizu izraelske granice. Raj na zemlji. Nazalost ne vidim je vise u ponudi. Marsa Alam vrlo lici na Tabu. Ko hoce pravi zen odmor, ovo mesto je njega.

O snorklingu, temperaturi vode...necu da pricam. Obavezna oprema: aparat za podvodno slikanje, maska i peraja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

na zalost,vec smo uplatili,odeon je kasnio sa ponudama marsa alam,mada su i cene jake,te mi nije krivo.to je sto se tice ove godine.

slece se u hurgadu sto je bezveze,jer ima 200km do dole,iz odeona se nadaju,kao,da ce sl.god sletati bas u marsi (sto cisto sumnjam jer ne vidim da ima interesovanja toliko )..

lepih hotela ima,mora posebno...ali jake cene kao sto rekoh...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Same here. Isuvise kasno su izbacili cene...ali ne megu da kazem da su cene previsoke. Sasvim su ok s obzirom da je all inclusive u pitanju. Ako poredis grcka ostrva, Marsa Alam je super povoljna.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kada se uporedi sve sa Grckom (sem Spanije) je povoljnije!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

pa sta ja znam,meni neki sto su se dopali na prvu loptu su oko 600-700e ali samo 10noc. ,a moze biti da ima i jeftinije nego se nisam udubljivala puno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I, jel ima srecnika koji su ovog leta bili ili planiraju da idu na ovu destinaciju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, jel neko skoro išao u Marsa Alam? :turista:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869002
    Ukupno poruka