roki

Marsa Alam

114 poruka u ovoj temi

Pogledajte Holidaycheck, ima veliki broj fotografija I recenzija.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja gledam Albatros,Malikiu i Hilton.

 

Marsu  je radio Faros pre par godina

Rekose mi ove godine da ce biti od sledece..mozda cak sa sletanjem tamo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par godina kupujemo muž i ja neke magnete za frižider u Hurgadi ...i zapadne mi za oko jedan lep sa velikom ribicom i natpisom Marsa Alam...hm šta li to znači...sigurno Crveno more, zaključujem. Vraćamo se u hotel i uz piće pred spavanje ćaskamo sa "našim" konobarom, pokazujem magnet i gle čuda...ne znači Marsa Alam Crveno more, već je to mesto, najlepša oblast za ronjenje u Egiptu, objašnjava on.

Magnet više nije u funkciji ali je želja za obilaskom ove oblasti ostala...

Zar se dej@n nije već vratio iz Albatrosa...ili je u pitanju nešto drugo...:rolleyes:

Izmenjeno (maštalica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja sve cekam neku recenziju na Booking-u ali jos nema nijedne . Moracu da bacim pogled na fb stranicu , Do pre neki dan ni tamo nista nije bilo osim pitanja zainteresovanih buducih putnika za novi Albatros.

Pored dosta recenzija na sajtu koji je stavila @shania ima ih i na guglu, tamo gde sam stavila link za fotke gostiju.

https://g.co/kgs/GAEtjd

 

Ima sad i na tripadviseru.

Kao što sam napisala, sa Albatrosom znam da ću dobiti veliku, lepu sobu i da će biti dobra hrana, znam da je plaža puna korala, a to smo tražili ove godine. Meni je to najbitnije. Malo razmaženo se nadam da i u ovom Albatrosu konobari na plaži donose piće u kiblama sa ledom :D To nam se baš svidelo u White beach.

Ja sam tamo u drugoj polovini jula, pa kome ne bude kasno, napisaću sa lica mesta kako sve to izgleda.

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta bese sa plazom ovde?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja čitala, plaža je velika, reimo 500m. Na fotkama sam videla da je peščana, da su suncobrani daleko jedan od drugog... More je puno korala. Postoji jedan mali deo gde ih nema, ali je 80% mora pokriveno koralima. Kad sam slala mail hotelu, rekli su da će ono čime se ide do dubine biti gotovo za par dana. To je bilo pre neke 3 nedelje, možda i više, a znamo kakvi su Egipćani, pa ne mogu baš da tvrdim da je to završeno, videću na licu mesta :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponton..

Znaci,dete ne bi moglo da mi se kupa..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ponton! To je reč koje nisam mogla da se setim. U glavi mi jetty i nije bilo sile da se setim pontona.

Mislim da su u ovom delu skoro sve plaže takve, samo neke imaju veći, neke manji deo bez korala. Ova plaža ima mali deo bez, a ne znam kakav je. Papuče za vodu moraju da se nose.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malikia ima tu najbolju plazu.Zato bih ja tamo.

Tj.samo su Malikia i Hilton u Abu Dabbab..izvinjavam se..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa,evo,koliko citam o.Albatrosu..vidim da hvale sobe,hranu,uslugu..sve je novo..samo sto je bilo prazno sto je i logicno.I da ce zvsnicno biti 1.sept.otvaranja.

Pa ipak,nesto tu mene ne privlaci.I ta plaza..ponton susednog htl je blizu,sve ok..Ovo ce biti super hotel kad se sve uigra,otvore svi restorani,decji klub..no trenutno nemam tskvu impresiju,nesto mi bledo..i dalje se drzim Malikije..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, Beogradjani, blago tebi, ti ces dva puta ove godine na more, pa jos u takvu lepotu....

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda..jos ne garantujem..:neznam:

Ima li jos nekog da ide,ili se misli...?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Marsu ili...?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da..tamo..za Hrg.znam..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka