roki

Marsa Alam

114 poruka u ovoj temi

Znaci, ne daj boze da neko ode negde drugde osim u Sharm i Hurgadu....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@LedyLee

da li si ti bila u Marsa Alam ove godine?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mislim da ljudi ne idu jer je predaleko putovati iz hurgade,oko 250km je zaista mnogo ici,makar meni sa malim detetom,pored dolazenja ranije na aerodrom 2h,leta od 3h i posle jos sat vremena oko kofera i svega,samo bi mi falilo jos 2,3h da se truckam busom do dole.a volela bih da odem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ beogradjani

U pravu si! Iz istog razloga i ja ne idem u Marsa Alam

@LedyLee

Ima mnogo ironije i cinizma u tvom prethodnom postu!

Posto si izrazila zelju da odes u Marsa Alam,pitala sam te da li si ti letovala u Istom?

Da li si jedna od retkih kojoj je dao Bog da letuje u Marsa Alam, a ne daj Boze u Sharm ili Hurgadu?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Očigledno je to da nema dovoljan broj ljudi zainteresovanih za ovu destinaciju. Iz toga proističe da nema ni direktan čarter za Marsa Alam. Medjutim toliki narod ode u Hurgadu i Sharm pa se odluče da obidju Cairo ili Jerusalim, a ta akcija traje barem 7 sati truckanja autobusom po smeru.Da ne govorim o autobuskim turama za Grčku i Tursku koje traju po 20h...

Iz kog razloga bi mi bio problem da se odvozam i tih 2h od Hurgade do Marsa Alam-a!!! Drugim rečima, onaj ko želi da ode, neće ga sprečiti nepostojanje čartera! :)

Izmenjeno (Dečak)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vi mozete, organizuju i za dvoje transfer od Hurgade do Marsa Alam, uracunat u cenu, tako da...cekamo na vas izvestaj ;)

Izmenjeno (shania)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali bi baš lepo bilo da imamo neku preporuku. Izveštaj je najmanji problem ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni je interesantan, a i odlicno kotiran Hilton Nubian, cena sasvim razumna.

Iz prve ruke ne verujem da cete dobiti preporuku.

Izmenjeno (shania)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ seagull

Nije mi se dalo prosle godine. Uplatila sam bila ali je zbog slabog interesovanja taj termin bio otkazan. Ali rado bih isla ove godine. Hoces sa mnom? Mozda tebi Bog da...

U Hurgadi i Sharmu sam vec bila...a i u Tabi

@ Decak

U pravu si, imam slucajeve iz prakse. Busom do Kusadasija nije problem ali 2 sata do Marse Alam, jeste. Inace, imam prijatelje Italijane koji su prosle godine bili u Port Ghalibu i bili odusevljeni...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto nisi uplatila ove godine?

Ja imam dete, pa zbog nje idem u Hurgadu (blize aerodromu). Dace Bog, jos malo, samo jos malo da odraste i odosmo u Marsa Alem.

Ove godine smo vec letovale i to bas u Hurgadi.

Bila je moja prijateljica, kaze da u Marsi ima samo hotela i pustinja, ali da su zato hoteli i plaze bozanstveni!

Izmenjeno (seagull)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ovde uopste ne treba mesati niti komentarisati ko ide do grcke ili turske busom,koliko traje put i sl.jer mi "ovde"pohodimo egipat..i ti sto idu busom,ne idu sto vole,vec zato sto je skupo ici avionom.

dakle,zasto se ne ide u marsu alam-sto se mene tice-odgovoreno je,sa bebom od 6mes..potom godinu dana,pa 2 god.se ne ide na putesestvija koja traju po 8,9h.makar ja necu i ne zelim,a neko i putuje tako do grcke sa isto tolikom decom,sta ce ljudi-muce se,svi znaju kako je tesko sa decom kad su mali i to pregurati..

marsa alam ima divne plaze i hotele,nasi ljudi nisu upoznati sa njim (90% koji su ovde na forumu),takodje vole da zuje po hurgadi,da se "drze"nasih,da ne budu sami negde daleko,mi sa malom decom se bojimo opet bolesti i svacega,iako ima i dole bolnica,al opet..

glupo komentarisati zasto neko ne ide negde...

posto sad avion slece u hurgadu,vi mozete slobodno uplatiti marsu..mene bas zanima sve sto mozete reci kako je tamo.,a nece biti otkazan let..pozz

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Overavam krajem sledeceg meseca Hilton Marsa Alam,pa ce biti odgovora ako nekog bude nesto zanimalo.

Izmenjeno (AllegroCaffe)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ocekujemo utiske

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

divno,da nije dugog putovanja iz hurgade,i ja bih isla..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Overavam krajem sledeceg meseca Hilton Marsa Alam,pa ce biti odgovora ako nekog bude nesto zanimalo.

moze li ukratko o hotelu i plazama u Marsi? Kakvi su utisci?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka