roki

Marsa Alam

114 poruka u ovoj temi

Da li je jos neko primetio da cemo uskoro imati novo mestasce u nasem voljenom Egiptu?

Slucajno sam nasla na sajtu jedne nase agencije novo letovaliste.. Marsa Alam.

Ima li nekog ko je vec bio u ovom mestu?

A hoteli su divniiii.. :balavi::dance:sunca%20se.gif :ljubav:

Izmenjeno (roki)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, video sam u jednoj agenciji da su bili stavili cenovnik ali je sad povucen iz prodaje, verovatno je mala zainteresovanost ljudi za Marsu. Inace Marsa Alam je raj za ronioce, ima preko 100 registrovanih lokacija za ronjenje i i posto je jos juznije od Hurgade temeperatura mora i vazduha je veca uvek za nekoliko stepeni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nadam se samo da ce nase agencije poceti da rade Marsa Alam od sledece godine i da cene nece biti astronomske. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marsa Alam nije nepoznata destinacija, jednostavno medju nasim ljudima nema dovoljno zainteresovanosti za organizovanje cartera kao za Hurgadu, verovatno se moze po nekoj prihvatljivoj ceni na upit odraditi hotel pa onda prevozom iz Hurgade do tamo, i ja bi voleo da odem u Marsu zato sto volim ronjenje jako.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Allegro, nasla sam neki cenovnik. Cene hotela su 500€ pa navise. Ima par hotela sa 4*. Uglavnom su svi hoteli sa 5* i kostaju u proseku 700€ po osobi, naravno sa ukljucenim avio prevozom.

U Hurgadi sam se obrukala jer nisam smela da ronim, mozda kad odem u Marsu budem hrabrija. U svakom slucaju, tu je surlica za snorkanje.

:uraaaa:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice kako ti kazes bruke da nisi smela da ronis nemoj to tako da gledas,neko ima strah od lifta neko od aviona tako da nije sramota ako si se uplasila boce i spustanja dole jer to nije nikakva sramota. Sledeci put kad budes isla u Hurgadu trazi Milenka ronioca i verujem da ce ti zaron proci bez ikakvih problema i straha. Taj cenovnik ako mozes da mi pustis link na PP da vidim koji su hoteli u pitanju ako nije nesto strasno preko 700 eura onda je to i prihvatljiva cena.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aAllegro Caffe

Molim Vas da mi kazete da li ste bili u Marsa Alam pa znate za odlicne lokalitete za ronjenje ili iz prica. Jos bih vas pitala koji su vam parametri da cena od 700 evra nije visoka, ako ne znate kako hoteli izgledaju i sta nude?! Nemojte da se nadjete uvredjenim, ali jednostavno u vasem pisanju ima mnogo konradiktornosti. Licno sam zainteresovana za Egipat prolece(maj 2013god) Pozdrav,

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice Marsa Alama nisam bio kao sto mozes da zakljucis iz posta. Za lokalitete znam posto sam sto puta gledao mapu sa oznakama i slikama raznih lokaliteta, Marsa Alam je stara oaza za ronjenje. Sto se tice parametara za hotele postoji jedan svetski sajt gde se hoteli mogu videti kakvi su a cena od 700-750 evra za naprimer jedan Intercontinental Port Galib ili Crown Hotel je vise nego prihvatiljiva.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li biste bili ljubazni da mi date adresu tog sajta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ostavio sam ti linkove u PP.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko nije bio u Marsa Alam-u? :razmislja:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bio je Milenko ali samo na ronjenju a meni je drugar radio u Marsa Alam-u. Hoteli su fantasticni, ronilacki lokaliteti takodje, ali osim toga nemas nista-par restorana kafica i radnji u sklopu hotela i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A kakve su plaze po hotelima? Nesto mi se cini da po plazama vise lici na Sharm nego na Hurgadu, izgleda da se uglavnom ulazi preko pontona.

Valjda ce od sledece godine poceti nasi da idu u Marsa Alam, pa da cujemo i utiske nasih turista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ja vec treperim,ubacili ste mi virus...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka