MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

537 poruka u ovoj temi

Ja mislim da tom debitnom karticom nije moguce platiti...ja koristim intezinu za internet placanja i ona svuda prolazi. Nisam nikako drugacije pokusavao da platim osim tom karticom. Meni je Lindt skroz ok, ako vec mogu da biram cokoladu! :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Necone, Aurora, zaboravih da vas pitam oko nacina placanja. Ja imam debitnu karticu kom. banke (tekuci preko kog primam platu), al neznam da li mogu s njom ili bih morao da se posebno registrujem za placanje preko interneta. Kreditnu karticu nemam. Zvao sam unicredit banku gde wizz ima racun za informaciju oko placanja bankovnom doznakom. Oni mi nesto zamrsise, kao moram da budem njihov klijent, ili da otvorim racun ili da uzmem neku pripejd karticu koju cu iskoristiti samo za ovu transakciju. Nista mi nije jasno!?

Prvo proveri u banci da li možeš sa tom karticom plaćati preko interneta račune iz inostranstva. Ako može, nafiluj karticu parama, i plaćaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja koristim debitnu visa virtuon karticu Raiffeisen banke koja je vezana za devizni racun, i kupovina karata je prolazila bez problema sa njom. Ako tvoja kartica kom. banke ima oznaku visa, master i sl. ni ti ne bi trebalo da imas problema, ali kako rece Koldar, najbolje da proveris u banci. A sto se tice onoga da li je kartica debitna ili kreditna, mislim da to ne igra nikakvu ulogu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zvao sam unicredit banku gde wizz ima racun za informaciju oko placanja bankovnom doznakom. Oni mi nesto zamrsise, kao moram da budem njihov klijent, ili da otvorim racun ili da uzmem neku pripejd karticu koju cu iskoristiti samo za ovu transakciju. Nista mi nije jasno!?

Negde su clanovi vec pisali o tome koliko je isplativo da se otvara racun u Unicredit banci, pa da se zatim placa odrzavanje istog ili njegovo zatvaranje, i cini mi se da su rezimirali da to cimanje nije isplativo. Ne znam da li ti pomaze podatak da ja godisnje placam 360 din za visu virtuon (i ona mi sluzi samo za internet placanje), uz uslov da prilikom otvaranja deviznog racuna polozim 20 e, koji stalno moraju da budu na racunu, i kojima,takoreci, ne raspolazem.Naravno,ukoliko bih htela da ugasim karticu, taj iznos bi mi isplatili.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajmo redom nemojte placati doznakom, koristite karticu.

Moguce visa virtuon, s tim sto nije iskljuceno da necete moci da je koristite na gomili sajtova. Prednost je sto je mala mogucnost zloupotrebe kako je vec neko naveo uplatis pare na karticu i platis kartu. Na racunu drzis minimum para.

Kreditna funkcinise provereno.

Sto se tice debitne kartice, trebalo bi da funkcionise ako kartica ima tzv CVV kod. Na poledjini kartice postoje nalepnice sa dva broja cetvorocifrenim i trocifrenim.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzeo sam visa internet karticu u svojoj banci (Komercijalna). Platio 250 dinara, vazi godinu dana, kazu ne placa se nista drugo a mozes i da nemas nista na racunu. Rekose mi jos, prilicno uverljivo, da sa tom karticom mogu placati bukvalno sve bez problema, pa me interesuje da li je neko imao iskustvo placanja kod Wizzera sa ovom karticom, jer sam je najvise zbog toga uzeo. Hvala!

Ps. Aurora cene nikako da padnu !!! :'(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Proći će sigurno, samo nafiluj parama i plaćaj. U ostalom, dok ne probaš, nećeš ni znati.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemoj da stavljas knap na karticu, gledaj da uvek imas nesto novca vise, ako imas knap novca nece proci.

Ja uvek gledam da imam bar 5% vise na toj kartici nego sto trebam da platim nesto.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nemoj da gubis nadu. Jer ja se i dalje nadam svojoj cokoladi ;)

Ovo je bilo upuceno Danijelu 74, ali ispade da sam odgovorila na Necone/ovu poruku. Ali nema veze, i on ocekuje cokoladu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aurora cene nikako da padnu. Izgleda da sam ipak trebao rezervisati pre mesec dana. Mada jos uvek imam neku nadu, bar do kraja meseca ali cisto sumnjam. Nego, nesto sam gledao, ni Memingen nije losa varijanta. Koliko sam mogao da vidim do Ciriha ima 200 km (Cirih Bazel 90km), sto jeste dalje oko 100km, ali to nije nista za njihove puteve. Pisem ovo zato sto su cene za Memingen trenutno daleko povoljnije (inace planiramo da putujemo polovinom januara), pa me zanima sta mislite o tome. PS. Necone mozda si ti vec isprobao ovu varijantu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E, sad me vec grize savest sto sam ti ocigledno dala los savet :sorry:

Predpostavljam da si 12-og i 13-og pratio cene kada su davali 20% popusta, nije valjda da ni tada nije bilo nista bolje??? Ja sam isceprkala tada dve povratne karte za Charloi za svega 60e, a samo nedelju dana pre za isti period su bile 140e!!!!

Ali januar je atraktivan zbog raspusta, odmora, Madjari kalkulisu sa svim tim stvarima, mozda stvarno nije realno da ocekujes da spuste cene, verovatno racunaju na sigurnije prodaje tada nego u martu, npr. :neznam:

Uglavnom......drzim ti palceve i dalje.....i donosim belgijsku cokoladu.....da se iskupim

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma salim se, nikad se ne zna. Ispratio sam taj popust ali su tada podigli cene, tako da ocekujem ovih dana opet neki popust. Mada je danas u odnosu na juce pala cena, tako da...Kad stize belgijska cokolada? Ipak svajcarska je svajcarska! :hahaha: Nego niko da mi odgovori za varijantu Memingem.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Može i Memingen. Ako je tebi to povoljnije finansijski, a rođaci su voljni da te sačekaju kolima (100-nak km. duže), što da ne. Autoputem ova kilometraža ne predstavlja problem.

Izmenjeno (koldar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vecina kompanija daje dodatni popust od nekoliko eura ako se placa debitnom (a ne kreditnom) karticom, npr. Visa electron. A sto se tice cokolade, belgijska je najbolja na svetu, pojam za dobru cokoladu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

^

to pise, ali u stvarnosti nije tako

Ja imam debitnu i kad chekiram da imam nju i kasnije da platim, nedje UOPSTE da prodje uplata, nego mora da se vracam i chekiram kreditna kartica i onda prodje!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25891
    Ukupno tema
    862430
    Ukupno poruka