MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

541 poruka u ovoj temi

E pozdrav,

U januaru letimo nas 4 iz Budimpešte za Varšavu (inače smo državljani BiH). Čitajući Vaše komentare zaključio sam da ukoliko chek in odradim online i letim unutar EU, da se ne moram javit ni na kakav šalter nego direktno idem na provjeru prtljaga pa u avion. Da li sam dobro razumeo???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

E pozdrav,

U januaru letimo nas 4 iz Budimpešte za Varšavu (inače smo državljani BiH). Čitajući Vaše komentare zaključio sam da ukoliko chek in odradim online i letim unutar EU, da se ne moram javit ni na kakav šalter nego direktno idem na provjeru prtljaga pa u avion. Da li sam dobro razumeo???

Posto nemas pasos EU, onda moras ipak na salter nevezano za online check in i let unutra EU. Bar smo mi tako Budimpesta-Lisabon. Imali smo i prtljag za prijavu, mozda to menja situaciju, nisam siguran.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kupljena karta za Rim, prvi put putujem sa wizz-om.

Zanima me da li sa sobom u avion mogu uneti samo rucni prtljag dimenzija 55 40 23(koji je besplatan) ili mogu sa sobom imati i jos nesto(torbicu)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da sve treba da stane u taj rucni prtljag-kod ryanaira ima ta mogucnost da pored rucnog prtljaga moze i neka tasnica o rame da tako kazem ali kod wizz-a ne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kod wizz-a moze samo jedan komad prtljaga(rucni), ne moze i torbica (ako kupis kartu po onoj najnizoj ceni).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Rezervisao sam karte za Pariz preko wizz-a i kao nacin placanja sam izabrao preko bankovne doznake. Moja dilema je sad da li mogu da platim dati iznos preko mog ebanking naloga(komercijalna banka) buduci da su mi poslali na mejl broj racuna i SWIFT sifru, ili je opcija samo da idem u Unicredit banku pa da tamo otvorim racun i onda uplatim sredstva?

Hvala unapred na pomoci! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NOVA LINIJA WIZZ AIR-a!
NIŠ - BEČ
OD 15.11.2018., 3X NEDELJNO (UTORAK, ČETVRTAK, SUBOTA)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po kojoj ceni ako nije tajna i u kom periodu. Ja gledam kraj jula pocetak avgusta. Karte su preskupe u poredjenju sa cenama za naredni period od 2 meseca. Ne znam da li tako rade, puste skupe karte pa posle snize ima li neko nekog iskustva.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NOVA LINIJA WIZZ AIR-a!
NIŠ - BEČ

A od aprila iz Tuzle za Beč.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

NOVA LINIJA WIZZ AIR-a!
NIŠ - BEČ

Mala dopuna:

Flight number:  W62830  
Dept: INI         Arr: VIE
Dept: 15.55     Arr.: 17.20

Flight number: W62829
Dept: VIE        Arr: INI
Dept: 13.55    Arr: 15.20

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U decembru sam letela iz Nisa, a vracala se u Tuzlu. Krenula iz Bg-a. Jednostavnija mi je bila veza sa Niskim. Ima mnogo autobuskih polazaka u toku dana izmedju Bg-a i Nisa. Iz Tuzle samo tri, sto moze da bude nezgodno. Ja sam  imala  pauzu od sletanja do polaska busa iz Tuzle 2 sata, sto je realno dovoljno vremena.  Medjutim let je kasnio, bus je bio poslednji tog dana,   stigla sam bukvalno 5 min ranije. Da sam zakasnila morala bi prenociti u Tuzli. Tako da se i o tome mora voditi racuna. Bus Tuzla-Beograd 15 eur, niski je oko 1000 rsd.

Od aerodroma u Tuzli do centra grada tj. autobuske stanice nema redovne linije gradskog prevoza, ni mini busa. Mora se taksijem, to je oko 10 eur. Ja sam narucila vozilo da me ceka, a videla sam da ih ima i na aerodromu, ne znam koja je njihova cena, kazu ima divljih dosta. Aerodrom je oko 13 km udaljen od grada,a kad svi krenu sa aerodroma uskim putem kroz naseljene delove, sporo se vozi.

Niski aerodrom je povezan sa gradom redovnom linijom, bus staje tacno ispred glavne autobuske stanice, a ide na 20 min, jeftin je i brzo stigne na aerodrom, to je 3-4 km voznje. 

Tuzlanski aerodrom bi koristila ponovo samo ako bi u pitanju bila neka linija koje nema iz Bg, Nisa, Temisvara...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Parking na Tuzlanskom aerodromu kosta 5eura dnevno do 5 dana, a 3,5 eura dnevno preko 5 dana ostavljanja automobila.

Parking u Nisu na aerodromu kosta do 3 dana 1000din dnevno, od 4-7 dana cena je 4000din, do 15 dana 7500din.

Oba parkinga su pokrivena video nadzorom i fizicki su obezbedjeni. Na oba ima mesta i bez prethodnog najavljivanja i rezervisanja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvi put putujem wizzair-om, pa me zanima da li kada rezervisem kartu i izaberem koji cu prtljag, tu mi je sve uracunato ili imaju jos nekj skriveni troskovi, koje placam na aerodromu?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868972
    Ukupno poruka