MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

541 poruka u ovoj temi

Bio sam danas na aerodromu, sa ovom kartom mora da se ide na salte provera dokumenata i valjda lupaju pecat i sta vec i dobro je sto se to dodatno ne naplacuje. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ала је Виз подигао цене, свака им част. Још неколико дана ми траје попуст, хтела да искористим да нешто резервишем, али џаба! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juče sam kupovao karte preko Wizzair-a i primetio da je povoljnije platiti ih u dinarima nego u evrima. Konkretno za kartu sam mogao da biram izmedju 28.900 dinara ili 257 evra. Naravno izabrao sam dinare. Nije mi baš najjasnija njihova politika cena ali eto da podelim sa onima koji nameravaju da kupuju kartu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jedno pitanje. Putovala bih sama sa decom wizzairom i ne bih doplacivala sedista. Kada nam dodele sedista prilikom check-inn-a, da li dodeljuju sedista "razbacano" ili jedno do drugog?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sedista vam se dodeljuju prilikom check in-a. Mislim da ukoliko kupujete zajedno karte za sve putnike i chekirate se zajedno ukoliko ima mogucnosti (u slucaju da avion nije pun) on vam dodeljuje sedista jedno pored drugog.

Izmenjeno (Gota)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jedno pitanje. Putovala bih sama sa decom wizzairom i ne bih doplacivala sedista. Kada nam dodele sedista prilikom check-inn-a, da li dodeljuju sedista "razbacano" ili jedno do drugog?

Nama su uvek dali sedesta jedan do drugog, putovali smo bas puno wizz-om , cak i ako nas bude vise od troje onda dodele najblize mesto (preko puta hodnika :rolleyes:). Ako ne dodje do toga, zamolite stjuardesu i pomoci ce vam, sigurna sam. Opet , iz sopstvenog iskustva....u avionu sam srela poznanika....pitala da li bi mogli da nam nadju spojena mesta...avion pun...nije proslo ni 5 minuta, stjuardesa nam je pronasla mesta (pitala redom putnike i dosla do onih kojima je svejedno gde ce sedeti ).

Izmenjeno (mananna)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nova pravila u Vizeru: 
Nema više doplate za ručni prtljag

Wizz Air je predstavio nova pravila za prevoz ručnog prtljaga, koja omogućavaju svim putnicima jedan besplatan komad ručnog prtljaga.

Putnici će automatski imati pravo na jedan komad ručnog prtljaga maksimalnih dimenzija 55x40x23cm i maksimalne težine 10kg, što će biti uključeno u cenu karte. 

Sem toga putnici će moći da unesu i robu koju su kupili u duty free prodavnici na aerodromu nakon pasoške kotrole, saopšteno je iz kompanije.

http://www.bizlife.rs/biznis/poslovne-vesti/nova-pravila-u-vizeru-nema-vise-doplate-za-rucni-prtljag/

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Juce leteli wizzom iz Temisvara, svi su imali one manje kofere, I svi su ubacivali u kavez za velicine prvo prilokom cekiranja pa onda su trazili od nekih I prilikom ukrcavanja. 

Sto se tice sedista nikad ne doplacujemo ali cekiramo on line prvi Dan kada je to moguce tj 30 dana pre leta I uvek dobijemo isti red ABCD sedista 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se čekirali on line par dana pre leta (za Maltu), i takođe dobili vezana sedišta bez doplate. Inače, avion je bio pun. Lepo je što su povećali dimenzije besplatnog kabinskog prtljaga, s tim što izgleda da su sad provere rigoroznije. Ako ne uplatite priority boarding, može se desiti da vam kabinski prtljag, iako dozvoljenih dimenzija,  ipak (besplatno) završi u trupu aviona, ako gore nema dovoljno mesta.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

S obzirom da su promijenili pravila za check in ukoliko nemate odabrana sjedišta, sad se može čekirati tek 48 h pred put. E sad, zanima me da li se istovremeno može čekirati i povratni let jer mi je apsurdno da na odredištu tražim gdje ću odraditi check in i štampati kartu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Naš odlazni let je bio u sredu, 1.novembra, a povratni u nedelju, 5.novembra. Uradili smo online check in za oba leta  istovremeno, dva dana pre polaska na put.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko leteo sa ili do aerodroma Tuzla? Interesuje me transfer do centra grada tj. do glavne autobuske stanice, sta vozi... taxi, kombi,bus... koliko to kosta i da li cu moci da stignem na bus u 16:25 sa glavne stanice ako sletim u 14:15

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@koldar  Hvala.:)

Taxi ce izgleda biti konacan izbor, ovaj gradski bus je bezveze ima da se pesaci, sa koferima je nezgodno. Poslala mailove ovim taxi udruzenjima, valjda ce nesto odgovoriti. Ja bas volim sebi da iskomplikujem zivot 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868357
    Ukupno poruka