MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

538 poruka u ovoj temi

@sanja 71Promenili su sada. Dodeljuju sedišta tek kada se čekiraš, kako bi te naterali da odmah doplatiš za željena mesta. Ja nisam hteo ništa da doplaćujem i prilikom čekiranja sam dobio super mesta (meni je bitno samo da su do prozora :D).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала пуно на информацији, до сада сам неколико пута путовала и било је са одмах додељеним седиштима. У суштини не мења ствари, ја га сигурно доплаћивати нећу, него није хтела резервација да крене даље. Ево сад сам пробала, може. Мора да им је и сајт заковао, као што понекад буде.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

to je odavno pravilo, ako hoces da biras sediste doplatis, ako ne doplatis gde se zalomi, ono sto je nase poslednje iskustvo u aprilu smo rezervisali let za Barselonu, nismo doplatili sedista, rezervisali su nam sediste po njihovom protokolu, posle se ispostavilo da smo dobili poslednji red u avionu, 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slicno sam cudjenje imao jer sam poslednji put rezervisao karte preko njih 2013 pa sam i zaboravio sta i kako ide, plus novi sajt. 

Elem, pre neki dan, kada je bila 20% akcija, devojka i ja prelomimo i odlucimo se za Madrid. Prvi put sam sad odlucio da isprobam WDC jer planiramo i na leto negde s njima. 

Povratne karte za dvoje, jedan cekiran prtljag, kao i clanstvo kostali su nas tacno 150 evra za putovanje pocetkom marta. Danas imaju popust na letove iz/do Bugarske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, trebao bi mi odgovor hitno ako je neko upucen... Da li je moguce naknadno uzeti drugu kartu sa popustom (companion) jer imam Standard Membership pa mogu za jos jednu osobu sa svog naloga? Problem je sto je moja karta vec kupljena. Ali izgleda da to moze samo ako se zajedno, u jednoj rezervaciji uzmu... Da li je neko pokusavao da naknadno uzme? Pokusacu da zovem call centar... Hvala unapred!

edit: sad sam videla da ne mogu nazalost :angry:

Izmenjeno (cagliostro)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, da li je neko putovao Wizz Airom iz Krajove (Rumunija). Uzeli smo karte za 11.04.2017. za Barselonu i zanima me kakav je aerodrom i kakva je situacija sa parkingom na aerodromu (da li postoji mogućnost da ostavim auto na parkingu na 5 dana)?

Hvala unapred na odgovorima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

http://www.parkvia.com/en-GB/airport-parking/craiova

Mozete na ovom sajtu rezervisati. Pokriven je video nadzorom, Imate transfer od i do aerodroma, cena je koliko se secam kao i u  Terra park-u  u Temisvaru. 40-tak eura za 10 dana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste primetili da je Wizz DRASTICNO povecao cenu za cekirani prtljag?

Pre je bilo oko 20 eura za jedan pravac za 23kg prtljaga...sad je od 30 eura pa cak do 6 hilj din za 23kg za jedan pravac. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zna li neko da li Wizz refundira cenu karte (u fullu ili jedan deo) u slucaju da smo spreceni da putujemo?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kad se muž razboleo, pa nismo mogli da putujemo, nisu nam vratili novac (takva je bila tarifa), ali su taj novac pohranili na neki kao račun, pa nam omogućili da ga  kasnije iskoristimo za drugo putovanje sa Wizz-om.Priložili smo im ručno pisan i potpuno nečitak izveštaj fizijatra, kao opravdanje za odustajanje od puta.  Nisam sigurna, ali čini mi se da su takse nepovratne sasvim, proveri na njihovom sajtu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imate od 7. do 9. aprila popust 20% za wizz air.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ali samo na rute koje su startovale 2017 godine. Znači iz BGD do Fridrihshafena, Hanovera, Nirnberga i Malte. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas popust 20 % za sve letove

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas wizz slavi rodjendan i do ponoci daje popust od 20 %- 30%. Obavezno je clanstvo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja hteo da uzmem neke karte koje pikiram odavno i izneverovao sam. Skuplje su danas sa popustom nego juče bez popusta, doduše ne puno skuplje ali sigurno nisu sa popustom. U poslednje vreme su njihovi popusti DO 20 ili 30 %. A to do je ustvari najviše 0,5%. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865699
    Ukupno poruka