MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Da li neko ima isti problem kao i ja? POkusavam da rezervisem let preko Wizzair-a, za termin u decembru ali mi javlja da nema letova tada. I tako sa bilo kojom kombinacijom destinacija...Bile su pustene karte do marta 2013 ali sada ne moze da se rezervise gotovo nista posle 1.oktobra...ima li neko info o cemu se radi? Hvala i pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam juče videla info da se od kraja septembra otkazuje linija Beograd-Rim, ne zna se na koliko. Nadam se da to nije bio samo početak otkazivanja, možda im nešto nije u redu sa sajtom.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ne javlja ti zato sto letovi su zec popunjeni tako je i meni pravilo kad sam bukirao let za Veneciji preko Skopja...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.. :D valjda nece masovno da otkazuju, jer isto se desava i sa Londonom...a to mi bas nije jasno..jer postoji samo Jatov let do Londona, koji je mnogo skuplji, i ja kad sam letela, i vracala se iz Londona sad pre dve nedelje, avion je bio krcat.. :O

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa wizzair je tako, jeftini letovi i svako bukira ranije zbog niske cene, evo ja sam bukirao sad za Noemvri meces Skopje-Dortmund 45e povratna karta :)

Izmenjeno (BojanMKD)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje za ljude koji su leteli ovom kompanijom: Zasto izbacuje skuplju cenu karte kada se rezervise za dvoje? Primera radi karta za jednog kosta sa svim taksama je 6 000 din, a kad gledam za dve osobe izadje preko 14 000? U cemu je fora, zar ne treba da ima bar neki mali popust, ili bar neka se obracuna kompletna cena za jednog puta dva, a ne da na sumu za dvoje ljude bude jos novca preko? I jel koristio neko wizzairov racun, vidim da kad se njime placa da je jeftinije nego preko bankovne doznake. Hvala!

P.S Nadam se da ne pisem ovo za dzabe, :) vidim da je tema prilicno zamrla :(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako vidis prvicnu cenu ispada jedna cena, kad ubacis nacin placanja i koji vid credit card ispada malo visa cena nego prvicna, obrati paznju na to...na prvi put i ja sam se zbunio :)

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ali kad ja za jednog sve obracunam, sa sve nacinom placanja, svim troskovima itd. ispada jedna cena, a kad hocu za dvoje, izlaci oko 2000 vise po osobi a ne vidim koji su to troskovi, zar ne bi trebalo da cifra za dvoje bude jednaka cifri za jednog pa puta dva, a ne da bude preko toga?

Sad sam ulazila,gledala sam letove za Pariz, za London i tu je ista cena i pojedinacno i za dvoje, ali mene interesuje Rim i iskljucivo za njega se menja cena, znaci kad kliknem kartu za jednog ona kosta recimo 3 000 u jednom smeru, a kad kliknem za dvoje racuna mi kartu u jednom smeru po osobi za 4 000 i nesto.

Izmenjeno (Buva89)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Daj mi destinaciju odakle polazis i sletis...i koj datum da to proverim ?

p.s. A ako ti daje jeftinije za jedan nego za dvoje zasto ne rezervises posebno jedno po drugo ;) ?

Izmenjeno (BojanMKD)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

23-27 jula, za Rim iz Bg-a.

I ja sam razmisljala da kad mi vec uzima 4 000 bezveze da je bolje da se rezervise za jednog, pa za drugog [preko drugog naloga, nego otkud znam, rekoh da ne komplikujem, da nas ne razdvoje tamo prilikom sedenja, mada valjda nije numerisano kako sam skapirala. Aj vidi mi molim te ovo

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda ima samo jedna karta po toj jeftinijoj tarifi, mozda nema dve.

Mozda sledecu kartu vec obracunava po vecoj tarifi. Bar je meni to jedino objasnjenje, pod uslovom da si sto posto sigurna da nisi napravila neku gresku pri rezervisanju, ali verovatno nisi. Tako da je verovatno to, ima samo jedna karta po nizoj tarifi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za svaki polazak za Rim obracunava kartu za jednog po jednoj ceni, a ako je za dvoje odmah pise druga cena. Gledala sam polaske za London i Pariz i tu je sve normalno, jedino za ovo sto mene interesuje tu nesto komplikuju. MIslim nije mala razlika, jer da obracunava onako kako treba karta bi bila oko 12 hiljada, a ovako je preko 17 000. Bilo mi je cudno jer niko to nije spominjao, a bas je ocigledno, svako ko udje na wizz air moze da vidi ovo za Rim sto sam kucala. Ajde da se radi o nekom skorijem polasku pa da razumem da nemaju karte po istoj ceni zbog velike potraznje, nego za jul :lud:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako vidis prvicnu cenu ispada jedna cena, kad ubacis nacin placanja i koji vid credit card ispada malo visa cena nego prvicna, obrati paznju na to...na prvi put i ja sam se zbunio :)

Bojane, nije kao što kažeš, prva cena je najveća, a onda ti biraš opcije koje su jeftinije ili čak bez naknade kao što je Wizz račun recimo. Nemojte polu informacije davati ili govoriti ono što niste sigurni, jer ljudi mogi mnogo da pogreše.

Izmenjeno (andrej26)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ocito nisi razumeo sta sam hteo da pisem...recimo ako je cena 50e kad ubacis placanje i kad ubacis karticu daje ti + troskova provozija za placanja preko interneta, kod nas wizz air a i taj u Sofiji naplacuje oko +10-15e proviziju ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda si kod nekog dodala i jedan komad prtljaga?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka