MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Da li na odstampanoj online chek in karti osim imena i prezimena i naravno njihove sifre i koda unose i adresu ulice posto sam prilikom rezervacije online unela pogresnu ulicu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne. Meni je u pasošu jedna, a pri registraciji uneta druga adresa i nisam imala poblema.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ne. Meni je u pasošu jedna, a pri registraciji uneta druga adresa i nisam imala poblema.

Hvala,znaci na Chek In odstampanoj ne unose adresu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danasnji popust

 

20% попуста важи за WIZZ Discount Club цене заједно са порезима, обавезним трошковима и малом кабинском торбом (макс. 42×32×25 cm), али без административне накнаде. Попуст важи само ако путује и члан WIZZ Discount Club-а. Ова промоција важи 14 . јуна од 00:00 до 23:59 CET. Ова цена важи само за резервације преко wizzair.com, мобилне апликације WIZZ.

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda nekog zanima...vidim da su dosta pale cene karata Beograd-Larnaka za sep-okt-nov 2017, mogu se naći povratne  za oko 100eura, do nedavno nije bilo ispod 200.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Да ли је паметније платити карту преко wizzaira у динарима као што нуди сајт, јер ако наместим на евре изађе ми 45 евра више ?  Какав они заправо курс имају када је толика разлика или је то сасвим исти ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam pitanje za sve koji su sa wizzom putovali samo sa rancem. Kada sam cekirala prijatelja i prosla ceo proces cekiranja, dobila pdf fajl na kome pise:

ОВО НИЈЕ КАРТА ЗА УКРЦАВАЊЕ!
ПУТНИЦИ КОЈИ НИСУ ИЗ ЕУ/ЕЕП МОРАЈУ ДА ДОЂУ ДО ПУЛТА ЗА
ЧЕКИРАЊЕ РАДИ ПРОВЕРЕ ДОКУМЕНАТА И ВИЗЕ.
MR ........... (ADT)

Мала кабинска торба
Време поласка
18:40
Излаз се затвара
18:10
 

Da li je ovo uobicajeno i da li sa ovim papirom ide do saltera gde se predaje prtljag?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Gota

Da to je uobicajena procedura za nas koji nismo EU mora se otici na salter za predaju prtljaga najkasnije 40 min pre poletanja, tamo uzdaju kartu. Skoro sam se vratila sa puta i to je vazilo samo u BGu, kasnije sam imala letove u okviru EU (iz Nemacke u Poljsku) i tamo nije bilo takve procedure.

Izmenjeno (Teogonija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Teogonija

Hvala puno na odgovoru:) NIsam skoro putovala wizzom, a nikada nisam putovala samo sa malim kabinskim prtljagom, tako da me je zbunio:( ovaj tzv boarding pass.

Ali nisam razumela, da li i kada imas cekiran prtljag i letis iz BEG dobijes ovo umesto klasicnog boarding pass-a ili je to praksa samo kada nemas cekiran prtljag?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prtljag nema nikakve veze, da li je cekiran ili rucni nije bitno, ovakav nacin preuzimanja karata na salteru je iskljucivo vezan za pripadnost EU. To vazi samo za putnike  koji nisu gradjani EU. A najjednostavnije im je da karte izdaju na saltrima gde se predaje prtljag, tako da nemoj da te buni ovo oko prtljaga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moram da podelim svoje iskustvo sa ovom kompanijom , da neko ne bi prosao ovako kao ja . Putovala sam u utorak iz Liverpula u Budimpestu , i u subotu se vracala iz Budimpeste . Kupila sam kartu , samo mali kabinski prtljag koji je po njihovim pravilima 42 x 32 x 25 . E sad,moj kofercic je 43 , ali su preostale dve dimenzije manje , i bez problema ulazi u onaj njihov okvir. U Liverpulu sve ok , odobre mi torbu , i ja bezbrizno otputujem . Ali , da ne bude sve super , na aerodromu u Budimpesti se pobrinuo Macas Dudas , koji je uzeo onaj krojacki metar , izmerio mi prtljag i pobednickim tonom me obavestio da se ne uklapa u propisane dimenzije . Uzalud sam ja njemu objasnjavala da mi je taj prtljag odobren u dolasku , on je prosto odlucio da kome god moze toga dana zagorca putovanje . Znaci , ili plati ili ostavi kofer . Eto , moze mu se . No , da ne bude da sam samo ja bila na tapetu , bilo je jos bar 10 putnika koji su prosli isto tako... E , pa ,posto mi je rekao da treba da platim 45 eura , a koferce i sve u njemu ne vredi 20 , nije mi palo na pamet da doplatim , nego sam lepo izvadila jednu povecu najlon kesu , i sve iz koferceta prebacila u nju a njemu lepo ostavila prazan kofer i rekla neke ne bas lepe stvari pa se kao da idem sa pijace ukrcala na let malo pre poletanja . Neki od putnika su pokusavali da ga urazume , i objasnjavali kao i ja da je taj prtljag odobren, ali on jednostavno nije hteo da prihvati... Neki su platili , neki kao i ja potrpali u kese sve sto su imali i ostavili kofere . Da ne bude zabune , ja mogu da razumem i prihvatim da su to propisane dimenzije , ali mi nikako nije jasno da na jednom aerodromu ove dimenzije nisu problem a na drugom jesu , a pri tom je let sa istom kompanijom . Nadam se da ce ovaj post nekome biti od koristi , ljudi , vodite racuna da vam prtljag ni za pola cm ne odstupa od propisanih dimenzija , jer bi mogli da ostanete ili bez para ili bez kofera .

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se uz veliki može uneti i manji ili im i dalje važi politika jednog prtljaga?Puno znači kod Ryanair-a i taj dodatni manji prtljag tj. torbica koja mora stati ispod sedišta koje je ispred,dosta stvari stane tu.Dobro je što su dimenzije slične Ryanair-u,sada se može razmatrati i Wizz air za putovanja.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo jedan. Ja sam zadovoljan i sa ovom promenom, posto su bili najgori sto se tice besplatnog prtljaga. Od sada bogami gledam i njiove ponude,a imaju fin izbor letova sa okolnih aerodroma

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Konacno su se dozvali pameti ... politikom ucenjivanja putnika i naplacivanjem penala zbog prekoracenja dimenzija za 1 ili 2 cm sigurno nisu sebi napravili dobru reklamu . Konkurencija je velika , zasto bi neko placao ono sto kod drugih kompanija ne mora . 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka