MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Za Maltu iz Bg-a je bio popust 30% ,oko 70eura . To jeste najjeftinije od pocetka uvodjenja ovih karata. I par destinacija iz Budimpeste su bile na istom popustu. E sad, da li se tako zalomilo meni bas za te karte koje pratim ili...ne znam :neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja hteo da uzmem neke karte koje pikiram odavno i izneverovao sam. Skuplje su danas sa popustom nego juče bez popusta, doduše ne puno skuplje ali sigurno nisu sa popustom. U poslednje vreme su njihovi popusti DO 20 ili 30 %. A to do je ustvari najviše 0,5%. 

Синоћ је моја сестра хтела да купи карте Софија - Тел Авив и од 100 евра скочиле данас на скоро 200, тако да је привремено одустала у нади да ће до краја септембра бити прилике да их купи јефтиније.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam gledao Budimpešta-Sankt Peterburg i skuplje su nego što su bile pre par dana. Isto tako Temišvar-Madrid. Baš su me iznenadili. Pre par godina za njihov rodjendan je bila akcija 1+1, odnosno jednu kartu platiš, a druga besplatno. Tada sam kupio karte za Barcelonu. 

Mislim da je Rayanair postao povoljniji, pogotovu za kraća putovanja gde je dovoljan samo kabinski prtljag koji je kod njih uključen u cenu karte

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se zalomilo za Maltu tako sto je u sredu karta bila 11000,00 povratna, a juce na popustu 12500,00

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a danas 12 000 bez popusta

Meni ti popusti deluju sibicarski.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko putovao iz Budimpešte za Lisabon , u kom periodu i koja je bila cena karte?

Gledam već neko vreme, do sada mi se, na ostalim putovanjima,  pokazivalo da su najjeftinije karte mesec i po pre polaska, ne znam da li je i ovde takav slučaj i ne znam da li i dalje da čekam.

Trenutno je oko 190€ po osobi, sa popustom. Period putovanja je početak avgusta.

Znam da su u letnjem periodu najskuplje karte.

 

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram Madrid ili Lisabon preko wizztoursa. Video sam samo jedan komentar na ovoj temi vezan za Wizztours, pa me zanima da li ima jos neko neka iskustva. Da li su pouzdani, da li ima nekih skrivenih troskova itd itd? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako već imaš nameru da putuješ putem Wizztoursa prijavi se za njihov newsletter i oni će ti perodično slati promocode na osnovu kog možeš da dobiješ popust od 50 ili 75 evra.

Nisam putovao ili rezervisao preko njih ali obrati pažnju kada izbace cenu to je cena BEZ PRTLJAGA, odnosno uračunat je samo mali kabinski prtljag

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Do 31.05. ti je promocija ukoliko putuješ 7 ili više dana putem wizztoursa sa promo codom HURRY65 dobijaš popust 65 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ipak pazarila karte za Lisabon. Nisam smela više da čekam pošto sam našla odličnu ponudu preko airbnb. 175€ po osobi.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam nedoumicu... platila sam veliki kabinski prtljag i sad ne mogu da nadjem podatak da li mi je pored tog placenog velikog kabinskog prtljaga dozvoljeno da ponesem i onaj mali besplatni kabinski 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sa sajta Wizz Air:

"Путници без приоритетног укрцавања могу да унесу само један комад кабинског пртљага, а то је бесплатна мала кабинска торба ИЛИ велика кабинска торба за коју се плаћа накнада "

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, znaci resnje je da se doplati prioritetno ukrcavanje.

Izmenjeno (Teogonija)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obratite pažnju , da je veličina tog prtljaga (40×30×18)  nešto manja od male kabinske torbe (42×32×25)

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka